Super Lemon Haze - 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

razvratnik

Aktivan Član
29.04.2010
57
22
8
57
www.i-am-flying-so-high.me
Evo da zavrsim dnevnik:
Slike nemam jer mi je drug kome sam dao kameru sjebao pa nisam slikao susenje :(
Naime dobio sam oko 350 g. suve sto je daleko ispod onoga cemu sam se nadao na pocetku grow-a, ali je sasvim korektno i dovoljno za mene za narednih par meseci. Kako su se grane savijale od tezine i kako su mi hedovi izgledali, bio sam ubedjen da ce biti preko 500 g. suvog.
Napravilo se malo honey oila i malo hasha (mada je sve to sjebano u prvih 10 dana dok se cekao curing)

Smoke report: Posle susenja i curinga, ukus je FANTASTICAN. Nisam bas siguran da ima tu neki "lemon" ukus, ali ajde.... mene vise vuce na koprivu, ali ukus je stvarno blag i vrlo je prijatno za pusiti. Nema nikakav after-taste.
Dejstvo je mnogo bolje nego sto je bilo u "nasilno susenim" hedovima. Pocinje vec posle 3-4 dima. Mislim da se i rad promenio jer sada pocinje da zakucava i u glavu i telo.
Neverovatno jak strain. Rad je uglavnom celebralan, ali se oseca i prisustvo indike, pa ima i notu "fizickog zakucavanja". U zavisnosti od okolnosti mozete doziveti razne tipove voznji - od "TOTALNE psiho-fizicke zakucanosti" do potrebe za trcanjem.
Pusta polako, bez "bedacenja", glavobolja, smorova... i NE UMARA telo kada pusti (kao neke sorte, mahom indike, kada te puste imas osecaj kao da si umoran i da ti se spava)
U kombinaciji sa honey oil mi deluje kao "speed-ball" kombinacija. Prosto NEPRIRODNA jacina i intenzitet.

Evo i ocena:
Ukus: 8 (nije bas lemon-ish)
Miris: 8
Intenzitet: 10 (jaooooo, mnogo je jaka)
Trajanje: 9 (traje oko 2-3 sata)
OVERALL: 9 (dao bi i 10 da je ukus malo bolji i da je rad duzi bar sat vremena)

Ovo je strain za SVAKU PREPORUKU ZA SVE growere bez obzira na iskustvo.

P.S. Ova tema moze biti prebacena u zatvorene dnevnike :)
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
dobar dnevnik sa nekoliko korisni informacija... rep+ od mene
a ona ciganija s pocetka... bas sam se slatko nasmejo!
 

razvratnik

Aktivan Član
29.04.2010
57
22
8
57
www.i-am-flying-so-high.me
E, da gotovo je, a kolicina je otisla u roku od 2 nedelje :) :)
Elem, prepravljam box i nabavljam novu opremu pa cu do kraja meseca krenuti novi grow, a kada mi se ovaj dnevnik zatvori - otvaram novi... necu da imam 2 dnevnika otvorena :)
Semenke su stigle:
Fem Hawaiian Snow ................................................5 seeds
Greenhouse Seeds Fem Arjan's Ultra Haze 2......5 seeds
Greenhouse Seeds Fem Super Lemon Haze.......10 seeds
znaci bice 20 biljaka u indoor varijanti i krece uskoro, samo da saznam da li ce me firma slati na teren za naredna 3 meseca.... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.