Super Lemon Haze & Bubba Kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2017
364
1.060
143
Pot od 25 litara sa 2 litra zalio, hmm.. da im nije premalo? Posebno ako si presadio u novu zemlju, suha zemlja, upija. A i vako na oko izgleda zemlja suha.
Zali ih dobro, nek procuri dole, nek budu teške i pusti ih tako 7-10 dana bez zaljevanja. Ako se prije posuši onda prije zali :) Vrlo moguce i da su stagnirale jer ti je mozda posuha zemlja bila, mozda nije boja problem.. I sad kad si ih zalio one živnule.
Sretno dalje! ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Ivan78

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Slika je netom prije zalijevanja.Imale su vode i u malim potovima.SLH sam sinoć zalio sa još dvije l vode( supervit,root i power zym ful doza) i procurilo je u podlošku.Bubbu neću još koji dan obilno zaljevati,premala je za toliko vode.Inače tako zaljevam čim malo krenu.Vjerojatno je do streina,jer i druga Buba raste ful sporo i možda je i svjetlo pripomoglo.Vidjeću za koji dan.Pustiću ih koliko god treba da narastu,samo da porastu,6-8 tjedana u vegi.Više se radujem Bubama nego Limunu,a Limunu se radujem ko beba sisi:),treba mi điđa za navečer,za opuštanje i sediranje:)A malo bi i ulja od nje napravio,bar od trima i popcorna.
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
3.UPDATE
4.TJEDAN
Lijepi pozdrav svima vama vutrašima!::listomahanje::
Temperatura:dan 28,noć 22 stupnja
Vlaga:dan 50-55%,noć 60-65%
Preskočio sam prošlo nedjeljni update,jednostavno nisam stigao
U zadnja dva tjedna zalivene dva put u razmaku 8 dana sa 4l vode sa punom dozom roota,supervita i powerzyma.4l im je za sada mjera,da taman deci-dva izađe u podlošku.Sipam pomalo ,iako je to 50-ak l zemlje,porozna je pa brzo procuri.
Nakon presađivanja u velike potove i jedne bubbe u bocu od 2,75 l,sve su malo dobile po nosu,opržila ih je zemlja(plantela balkonija).
Bubba u velikom potu je prilično teško doživjela presađivanje,tako da joj se prvi kat osušio,a novi kat koji je bacila imao je paran broj listića(na jednom listu)i nije pustio grančice.Pustio sam je da malo nadođe,pa sam danas odrezao ta dva oštećena kata i savio ju da konačno živne.Topirati ću je čim baci 6-8 grana.Za još 3-4 tjedna vege možda bude i dobra.
BUBBA KUSH 26.dan
DSC_0039.JPG DSC_0040.JPG DSC_0041.JPG
Mala buba je suprotno od starije sestre dobila samo lagani burn nakon presađivanja i po svemu nadmašila sestru.raste pravilno,zdrava je i lijepo baca grančice,odlična genetika.Šteta što je mlađa pa je ona završila u boci.Inače sam kao klinac sadio u bocama i nije bilo loše,izraste jedna glavna grana do metra sa par sporednih grančica,nadam se da će tako i ova.Neću je topirati ni savijati,nek raste prirodno,što manja da bude zbog malog boksa.
BUBBA U BOCI 20.dan
DSC_0035.JPG DSC_0037.JPG DSC_0038.JPG
Sa SLH sam oduševljen,nakon lst-a je podivljala,node su na svaka 2-2,5 cm i naraste kat svaka dva dana.Sasvim suprotno od očekivanja,mislio sam da će biti rijetka biljka sa par grana.Odustao sam od topiranja,svijati ću je skroz do prebacivanja svjetla,baš da vidim jel mogu dobiti žbunčinu.Ako pretjera lako je prorijedim početkom cvata kad budem radio lolipop.Savio sam je prije desetak dana,i dotežem svaka dva tri dana i dodajem žice kako koja dovoljno naraste za lst.
SUPER LEMON HAZE 30.dan
DSC_0042.JPG DSC_0043.JPG DSC_0044.JPG A evo i zajedničke slike
DSC_0045.JPG DSC_0046.JPG
Ovako dižem vlagu za desetak posto,okačio sam stare pamučne majice i spustio ih u posude s vodom.Zrak iz upuha prolazi preko njih i vlaži zrak u boksu.
DSC_0047.JPG
Toliko za ovaj put,veliki pozdrav do slijedećeg updata.
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
4.UPDATE
5.TJEDAN
Temperatura:dan 28 ,noć 23 stupnja
Vlaga:dan 50-55%,noć 60-65%
Bubba u boci zalivena 2 put sa po 2-3dcl vode sa ful dozom roota,supervita,powerzyma i 1/4 tnt-a
Velika Bubba zalivena jednom sa 2l vode sa ful dozom roota,supervita,powezyma i 1/4 doze tnt-a
Lemon zaliven jednom sa 2l vode sa ful dozom roota,supervita i powerzyma
Bubba u boci se pomalo muči pa sam je počeo češće zalijevati i gnojiti sa tnt -om.Uklonio sam joj najdoljnja dva lista jer ih je pojela,skroz su požutili.Svjestan sam da će oko nje biti stalno neke zafrkancije(2l zemlje,1/2 l glinenih kuglica),al mi je zanimljivo,baš da vidim hoću je uspijeti završiti
BUBBA U BOCI 27.DAN
DSC_0035.JPG DSC_0037.JPG DSC_0038.JPG
Velika Bubba je topirana prije dva dana i razvukao sam joj dvije najduže grane.Počela je brže rasti,stariji listovi su veličine dlana.Dobila je i tnt da je čim prije razvučem .Kako sada stvari stoje imati će 8 glavnih grana,a možda joj još topiram dvije najveće grane.Okrećem za dva tjedna na 12/12,do tada sam uvjeren da će biti pristojne veličine.
BUBBA KUSH 33.DAN
DSC_0039.JPG DSC_0040.JPG DSC_0041.JPG
Lemon se širi ko požar usred ljeta,zatežem ga svaka dva tri dana i već je popunio pot.Glavni vod je stigao do ruba pota,pa ga sad motam u krug.Izgleda zdravo i lijepo u žuto-zelenim nijansama.Biće čudovište:)Već miriše na limun.Još ne pokazuje da je gladan,neću ga gnojiti dok baš ne budem morao,biće i ovako prevelik za mojih 0.54 m2 boksa.
SUPER LEMON HAZE 37.DAN DSC_0042.JPG DSC_0043.JPG DSC_0044.JPG
ZAJEDNO SVE TRI DSC_0045.JPG DSC_0046.JPG
Veliki pozdrav do slijedećeg week reporta::listomahanje::
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Veliki pozdrav!
5.UPDATE
6.TJEDAN
Svjetlo 18/6,hps dual 250w
Temp.:dan 27,noć 22 stupnja
Vlažnost:dan 50%,noć 60%
Zalivene dva puta ovaj tjedan sa 5 l vode, jednom sa ful dozom supervita,powerzyma i roota,a drugi put isto ,plus tnt,bubbe sa 1/2 doze tnt,a lemon sa 1/4 doze tnt.
Zatežem ih svaka dva-tri dana,uduplale su se u masi u tjedan dana.Lemon još nisam htio gnojiti jer kipi van iz pota,ali pojavile su mu se flekice boje hrđe po starijim listovima,pa je dobio malo tnt-a,pretpostavljam da su fleke zbog nedostatka nečega.
Slijedeći vikend stavljam aksijalni vent,cooltube,filter ,400w hps i okrećem na 12/12
BUBBA U BOCI 34.DAN
DSC_0037.JPG DSC_0039.JPG DSC_0040.JPG
SUPER LEMON HAZE 44.DAN DSC_0041.JPG DSC_0042.JPG DSC_0043.JPG
BUBBA KUSH 40.DAN
DSC_0044.JPG DSC_0047.JPG DSC_0048.JPG
ZAJEDNIČKE FOTKE DSC_0050.JPG DSC_0051.JPG DSC_0052.JPG
Toliko od mene za ovaj put.
Budite lijepi,dobri,pametni i nadasve napušeni:razvaljen::
Slijedeći update će biti konačno na 12/12
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
6.UPDATE
7.TJEDAN
1.DAN 12/12
TEMP.:DAN 27,NOĆ 22 STUPNJA
VLAGA :DAN 45%,NOĆ 55%
Zalivene svaka 4 dana sa 5 l vode sa ful dozom supervita,powerzyma,roota i TNT-a,bubbu u boci zalijevam svaka dva dana.
Pozdrav!
Dobio sam neki dan vent 355 m/h i,cool tube i filter 425,mislio sam kao kupiti jači komplet,pa kad budem imao veći boks da ne kupujem opet,međutim to jednostavno nije za moj boks i stan.Vent se čuje kao usisavač i siše kao zvijer.Poslao sam vent i filter nazad,zamijeniti će mi dobri ljudi za tri put slabiji komplet i sono cijevi.Nadam se da će uz sono cijevi i kutiju od šperploče i stiropora biti podnošljivo tih tj.bučan.Dolazi sutra- prekosutra pa ću to postaviti za vikend.Već je vrijeme,miris se osjeti kroz dvoja vrata na hodnik ispred stana,a ne mogu zamijeniti ni dualku od 250w za hps 400w bez cool tuba.Poklopilo se da je bubba pustila pistile na dva vrha
baš na prvi dan promjene svjetla:)Napraviosam prije pet dana loli na obe biljke i na bubbi otkinuo tri grane zatežući,al sam je opet nekako uspio raširiti po cijelom potu.Jbg.imati će 7 grana umjesto deset,biće i to dobro.Limun je ogladnio momački pa sam ga i tako momački počeo hraniti,a bubbe su vječno gladne.
BUBBA U BOCI 43.DAN
DSC_0056.JPG DSC_0057.JPG DSC_0059.JPG
BUBBA KUSH 49.DAN DSC_0060.JPG DSC_0061.JPG DSC_0062.JPG
SUPER LEMON HAZE 53.DAN DSC_0063.JPG DSC_0064.JPG DSC_0065.JPG
ZAJEDNIČKE FOTKE DSC_0066.JPG DSC_0067.JPG DSC_0068.JPG
Pozdravljam vas u nadi da će slijedeći update biti sa novom ventilacijom,novim pistilama i 400 wati!Ostajte dobri ,zdravi i napušeni::listomahanje::
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
ali mi lišće na limunku malo previše žućkasto izgleda, plus što su listovi obešeni i stvaraju se kandže
U pravu si.Stvorile su mi se smeđe-crvene fleke po starijem lišću što sam protumačio kao nedostatak kalcija-magnezija pa sam ga počeo gnojiti tnt-om i napravio loli.Flekice su se prestale širiti ali je cijeli osim sasvim novih listića izgubio lijepu zelenu boju,valjda zbog previše dušika.Odmaknuo sam ga malo od svjetla i preskočiti ću gnojenje pa ću vidjeti što će biti.Nemam nikakav cal-mag osim u tnt-u.Inače je strein osjetljiv na višak dušika i manjak kalcija i magnezija.Tnx na komentaru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Sve bu to ok ne sumnjam,bas ja kemijam nest od stiropora i kartona da ubijem zvuk. Zanima me bas kolko ces iz boce izvuc. Sretno dalje:popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ivan78