Super OG Kush, Pyramid Seeds, 100 w diy led panel, V-Tac E27 obične led žarulje + BioTabs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Veliki :respect: Vutrašicama i Vutrašima :)
Još jedan dnevniku svrhu skupljanja iskustva o nekim novim tehnikama u osvjetljenju naših biljaka:)
Panel je več odradio jedan grow na 72 w s kojim sam bio više nego zadovoljan. Pokazao se bolji od cfl-a, bar po intenzitetu svjetla pa je sad nadograđen na 100 w, 6 x 12w i 2 x 14w, od toga 7 x 2700 K i za sad dok je u vegetaciji 1 x 6500 K.
Prostor za biljku je 60 x 40 cm
Biljka je iznikla 16. 1. u potu od 0.5 L , danas joj je 22. dan. I od tad je jedan put zaboravljena kod zalijevanja, skoro se osušila, pa je posjetili tripsi, pa je bila na niskoj temperaturi par dana....svašta nešto.:razvaljen::
Tek je 1.2. presađena u pot od 3 L pa je krenula sretna i zadovoljna. Danas, sutra ide u finalni pot od 15 L. I samo da spomenem da je, od kad je iznikla, zalijevana s otopinom 5 ml Orgatrexa i 1 g Bactrexa na litru vode.
Trenutna temperatura je oko 23 c a vlaga oko 45%
Toliko za uvod, evo i slika trenutne situacije:)
Nemam nijednu raniju sliku, ovo je slikano 1.2. kad je presađena u pot od 3 L
IMG_8615.JPG
A današnja situacija je ovakva.... IMG_8675.JPG
IMG_8680.JPG IMG_8678.JPG IMG_8693.JPG
Toliko za sad, ako sam nešto zaboravio spomenut, pitajte:) :respect:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Puno zeleno, slican grow majstor koji je pravi uzitak pratiti vase dnevnike uvek se nesto novo doda upotrebi ovaj microgrow mi je super pratim tvoj rad sta reci uvek napredak :) dok cekam jos mesec dana do preseljenja kod moju opremu pratim i ucim nadam se da cu i ja proci bar upola kao ti Panta ,Hazeri il Zelenka jer vi ste ovog perioda najproduktivni. Sretno i punomasno do frule ;) nadam se da se ostali groweri ne naljute ima to pravih monstruma normalno u pozitivi Stipe,Himelaya,Brada,Venlo i ostala top ekipa.Mi outdoor groweri cekamo nase vreme koje uskoro dolazi do tada pratim vase dnevnike i veselim se na odlicne growove malo sam se u spamio nadam se da nema problema Panta sretno:thumb:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Polu update za uvik raspoloženu ekipu:rasta::respect:
Biljka je bila malo nezadovoljna u potu od 3 L a s obzirom kako raste trebalo je presadit i sad je dobila pot od 14 L.
Zadovoljan sam kako raste, nema izduživanja, baš mi izgleda kako treba:)
@1310 panel je za sad na nekih 25 cm a kasnije ga malo spustim, na oko 20 cm.
Sad vidim da nisam napisao koja je zemlja:razvaljen:::D
Terra Brill Blumenerde uz dodatak Startrexa i Mycotrexa iz BioTabs kompleta. Nakon presadnje zalivena s tri litre vode u koju je dodano 15 ml Orgatrexa i 3 g Bactrexa. Stavljene i dvije tablete gnojiva, naknadno možda dobije još jednu.
Vidi se da je malo grintava:D....
IMG_8711.JPG
A tu se vidi i zašto :zvizd:
IMG_8715.JPG
Lipo napreduje :watch::)
IMG_8713.JPG
I na svojoj poziciji, tamo di je sve po njenom :D:thumb:
IMG_8716.JPG IMG_8717.JPG
Toliko za sad :respect::vutra:
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Uhh Panta malo sam se :watch::(...3ča slika me je ali vidim da je ipak sve po špagi. Čudna mi je bila boja al od zadnje pcs vidi se da je to camera napravila neki izbor boja koji nije realan. Sretno mislim da 14L je pravi izbor. Poz i sve najbolje:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Update 1 Pozdrav ekipi :respect: i zahvaljujem svima koji prate:):thumb:
29. dan života:)
S obzirom da je na početku izgubila 4-5 dana normalnog razvoja radi moje nebrige:oops:, ja sam super zadovoljan napretkom. Mislim da sad mogu slobodno reč da su ove žarulje, sijalice, vrlo dobre za uzgoj:thumb: Biljka je najbliže bila na 20 cm od panela a uglavnom je na 25 cm. Za ovakav rezultat s cfl-om bi trebalo da je stalno na 5 cm od biljke. E da, i dalje je samo jedna žarulja od 6500K, ostale su od 2700K i upaljene su sve od početka:)
Polako se naziru i pistile na vrhu pa če bit i topirana ovih dana, pričekat ču još malo da mogu skinut klona:bocni:::)
Temperatura je oko 25 c dnevna i oko 19 c nočna, vlaga....ko vlaga :D
Nije zalijevana od presađivanja:watch:
To je to za ovaj put, evo slike...:)
IMG_8810.JPG IMG_8805.JPG IMG_8806.JPG IMG_8808.JPG IMG_8809.JPG IMG_8811.JPG IMG_8812.JPG
:respect: