Super ScrOG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
da i još jedno pitanje,jeli bi ostavijo taj reflektor (gledaj str.1 prva slika)jer imam na njemu cjev koja vadi iz njega vruè vazduh iz boxa?
Ili onaj standardni skojim mislim,da èe bit problem oko temp?

lp
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
dogovoren za sutra ujutro,dobijem 600W. :banana_dancing_sha: :banana_jea: :banana_zelena: :banana_narandzhast: :banana_trance: :banana_kauboj: :banana_jednooka: :banana_djavo: :banana_rasta: :banana_shpaga: :bravo_biggreen:
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Evo mali report.U boxu sam likvidirao sve muške kojih je bilo samo 6 od svih 20 biljki koje su iz semenki,tako da imam 14 ženki plus jednu 15 koja je klon.I to mislim da sam uspijo da sam iz 20 semenki dobijo 14 ženki i svih dvadeset je na poèetku proklijalo.
Prije dva dana sam stavijo unutra hps od 600w ali prvo sam imao problem sa temp i staeraturom,onda kontam i stavim drugi jaèi ventilator na cjev koja je na reflektoru da vuèe iz boxa vruèi vazduh.Bilo je nutra 32-34*C izmerjeno pri vrhu biljke direktno pod sijalicom a ona je bila visoko koliko ju možem stavit.
E sad sam uspijo sa tim ventilatorom,temperatura je sad max. 28*C isto tako direktno pod lampompri vrhu biljke i razdalja meðu vrhom i sijalico je 30cm.
To je stvarno uspijeh.
E jedna stvar me jako nervira a to je,da imam dva hermija,koja sta verovatno nastala zbog stresa kod scrog tehnike.
Na svakom je bilo možda po 4-5 jaja a ja sam njih odtrgao,mislite da je stvar rješena ili èe mi bit vutra puna sjemenki?

lp :wink:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Slican se problem dogodio i meni imao sam Big buda kojega sam rezao nakon treceg noda al sam rane krpao sa vocarskim voskom koji je kapnuo tocno na pupove gdje su trebali rasti glavni vrhovi tako da sam odrezao jos jedan nod(kat) nakon toga pojavile su se dvije "bobice" dakle muski cvijet maknuo sam biljku od drugih i stavio je s muskim big budom da oprasi prije nego ona oprasi sama sebe.Te dvije bobice se uopce nisu razvijele dalje i ja sam ih skinuo i na moje zaprepastenje bile su skroz prazne nije bilo u njima ni vode ni pulena upropastio sam biljku al sad bar imam sjemenki za sljedecu turu.Ako imas srece mozda su i tvoje prazne ...
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Da to sam negdije èitao da se zna dosta puta desit da ima hermiè nerazvijene banane u kojima nema polena.
A zna se desit (rjetko) da ima puno jaja zrelijih i tad je biljka bez spasa.
Nadam se da se neèe desit kod mene to drugo :cry:
lp
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Mnogo raje prave greske sto se toga tièe. Mislim u fazi cvjetanja, na jednoj sam i ja mislio da je hermiæ, i nisam dirao ništa, ali opet te bobice su bile vise na granama nego na glavnom stablu. Tad sam vidio da iz jedne upravo bobice koja izgleda isto muška, poèele da izlaze smeðe dlake (tako da ostale nisam ni dirao na toj biljci).... Jah' na kraju sve je extra bilo, raja se otimala upravo oko te vrste (mislim da je DP (tako dobih, ako su mene slagali i ja vas lazem. Ali je beton stvarno bila.... zato kažem, mislim zbog tih bobica, kasnije iz tih bobica se razvijali èièci tj. dlaèice i to odmah smedje izlazila (èak i nekoliko iz jedne bobice, tako da nisam dirao nista, do kraja....)
 
16.09.2007
26
0
0
31
oj,scrog je super,tvoje predivno izgledaju a i ta tehnika meni treba jer ja nemam prostora,nego htio te pitati za resetke,kako si ih montiro i kakve su to zapravo resetke,inace savrseno ti ispalo samo naprijed