Super Silver Haze :) first grow bay the way :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.03.2010
25
1
0
44
zlo&naopako je napisao(la):
Onda ne moraš uopće vadit biljke iz boxa!Samo promjeniš fotoperiod i pićiš do kraja u jednom boxu,a u drugom paralelno sa klonovima,pa kad ti prvi završi,uzmeš nove klonove i tako u krug.
Jel to ideja,il' sam mašio poantu 2 boxa?!

2 boxa su potrebna da bi imao stalni ciklus zenskih biljaka koje mogu da drzim u vegetaciji i u cvetanju tako kad se jedno cvetanje zavrsi odma ubacujem ove sa vegetacije da cvetaju,a opet imam sveze klonove koji ce da vegetiraju i da naslede te sto su presli na cvetanje i tako u krug
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma kužimo se oko klonova:thumb: Samo mi nije jasno zašto bi vadio iz jednog boxa i stavljao u drugi,kad su ti boxevi i žarulje identični,pa možeš samo na timeru prebacit na 12/12 i gotovo.
Sve u svemu,j**en setup-možda malo slabe HPS-ice,ali sve 5,a zamisao je :clap:
 
13.03.2010
25
1
0
44
zlo&naopako je napisao(la):
Ma kužimo se oko klonova:thumb: Samo mi nije jasno zašto bi vadio iz jednog boxa i stavljao u drugi,kad su ti boxevi i žarulje identični,pa možeš samo na timeru prebacit na 12/12 i gotovo.
Sve u svemu,j**en setup-možda malo slabe HPS-ice,ali sve 5,a zamisao je :clap:

Iz razloga jer u prvom boxu samo cvetaju a u drugom pola ce biti mesec dana stare biljke koje su u vegetaciji a pola mladi klonovi tek ubrani,cim se zavrsi cvetanje u prvom idu ove mesec dana stare iz drugog u prvi box a ostaju klonovi koji ce da vegetiraju a od tih klonova cu opet uzeti klonove i tako sve u krug skuzio :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jea!
:nana:
Baš me zanima kako će to funkcionirati.Dobra je zamisao.
Pratim :watchplant:
 
13.03.2010
25
1
0
44
E ljidi jbg selim se za 40 dana sad sam saznao,tako da nista od sledeceg growa tamo gde idem nema sanse da mogu da gajim ista,zavrsim ovaj grow i ode sva u *****,jbg bar cu se par dana odvaliti od ove 3 biljke sta daju i to je to jbgggg ode i oprema i sve onda.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
gifs_46.gif
????????
neki update ?