Super Silver Haze second grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.03.2010
25
1
0
44
1.Vrsta: Super Silver Haze od MR.NICE seedbank
Karakteristike: http://www.mrnice.nl/dhtml/strains.php?id=35

2.Mesto za gajenje

VEGETACIJA: Mylar Pro Box 1, 18/6 rezim svetla
CVETANJE: Mylar Pro Box 2, 12/12 rezim svetla

INFO:Uzgoj se vrsi u 2 odvojena boxa jedan sluzi za vgetaciju i klonove a drugi za cvetanje,identicni su i oprema je ista takodje.

Karakteristike: Dimenzije Box-a 150cm x 150cm x 200cm,2 x otvora za Turbine,3 x pravougaona skrivena mrezasta otvora za vazduh,dzepni prostor iz 2 dela za sitnice,metalne sipke za drzanje (carbon ugljen filtera,reflektora,turbine itd...) meni sluzi za drzanje reflektora.

3.Oprema unutar box-a

Reflektor,HPS400W,podesivi drzaci reflektora,Ventilator.

4.Saksije

Faza vegetacije 2,6l saksije,Faza cvetanje 7l saksije.

5.Zemlja Substral Terra Magma (bez mixa perlita,vermulita,peska,kamencica itd...)

Plan i program uzgoja:

1.Staviti semena na klijanje(2 tanjira,2 mokre maramice,semena).

2.Posaditi semena u saksije 2,6l.

3.Zalivati do 2 puta nedeljno po potrebi,kada je prvih 2 do 3 cm suvo.

3.Poceti sa djubrenjem u 18-tom danu rasta svake biljke(jednom nedeljno cu djubriti)(zemlja ima dosta djubriva za period od 2 do 3 nedelje po mojoj proceni).

4.Uzeti klonove od biljaka starih 30-40 dana obeleziti ih(oko 20 klonova),biljke saviti na cvetanje kad pokazu pol saznacu koje klonove da izbacim a koje da zadrzim kao majke za dalje kloniranje i vegetaciju.

5.Biljke koje su zenske ostaju u boxu za cvetanje i teraju 12/12,pocinjem da djubrim(djubrivo za cvetanje) 7 dana posle presadjivanja u saksiju od 7l posto u novoj zemlji ima djubriva,presadjujem u saksije od 7 litara 1 dan pre nego sto ih postavim u box za cvetanje.

6.Situacija u box-u za vegetaciju:uvek oko 20 klonova i oko 20 biljaka nestrpljivih za prelazak u cvetanje,dok u box-u za cvetanje sve cveta :)

To je otprilike plan a kako ce to sve da ide videcemo vremenom.

NAPOMENA:GAJIM SAMO ZA SVOJE LICNE POTREBE IZ MEDICINSKIH RAZLOGA!

DIJAGNOZA:Izrazita netolerancija na ljudsku glupost.

Ovaj primer moram da navedem ovo je jace od mene:
Bio na rostilju prosle godine okupilo se neko drustvo itd...ja zapalim jedan opusteno dodam drugu reko aj sacemo u krug bilo nas 12 i tako ide 1,2,3,4 kad je dzimi(dzojus)dosao do jedne ribe ladno uzme dzimija baci dole i krene da ga gazi onako pokvareno kao da je ??? ne znam ni ja sta"vi ste narkomani bojane idemo odavde tako joj se zvao decko neki saban,idemo odavde nisam dosla da se drogiram jao sa kim se ti druzis,pocne da place,jel si ti normalan oni su narkomani,puse i bodu marihuana u venu zar nevidis da hoce da te nateraju da se drogiras bojane aaaa i tako u placu pobegne znaci ja sam se skenjao ja i drugar nevareni gledamo i neverujemo sta se desava"""",jel si ti normalan oni su narkomani,puse i bodu marihuana u venu" bodu marihuana u venu ????? xaxaxaxa znaci strasno zbog tako glupih ljudi mi ne mozemo da legalizujemo ovu svetu biljku,ljudi su strasno glupi i ne znaju nista to je najveci problem,ja nikad u zivotu nisam probao nijednu drogu,niti pusim duvan niti pijem alkohol.ali izgleda da bodem marihuanu na vene xaxaxaxa jbg kad ce ljudi postati pametniji to ne znam ali znam da vas marihuana necini glupim licni primer zavrsio sam master studije ;) i pusim vutru i jedem kolace od vutre vec godinama i planiram 4 ever.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SuperAngel

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Srecno sa uzgojem!
Ok ti je oprema,mada bi za toliki box bolje legao hps od 600w,ali ni ovako nije lose.
Pitanje je koliko ces moci klonova uzeti posle 20 dana,ali o tom potom...
I kada budes uzeo klonove,ne menjaj foto period nego nastavi sa vegetacijom jos neko vreme,pa kad budes zadovoljan velicinom,baci na cvetanje. Posto ces obeleziti klonove,nije ti tolika frka da im menjas foto period vise puta...



A o ljudima i njihovim shvatanjima ne vredi ni diskutovati...
 

blkarw

Aktivan Član
27.02.2010
79
4
8
42
Kulturan i uredan pocetak...........pazi samo na drugarice i njima slicne, pitace te opet kako ces dzimi ugurati u venu..........o ljudima ne vredi raspravljati, ova kriza je osim finansiskih problema donela i veliku kolicinu ljudske ogranicenosti........
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
jako ljepo Mogli!
Vrlo uredan i pedantan početak.Oprema je sasvim ok za početak,samo napred.

Što se ljudi tiče:Ljudskoj gluposti nema kraja!
 

Samo oči

Aktivan Član
06.02.2010
66
13
0
39
Svaka čast.
Može koja slikica boxa baš me zanima kako je sve posloženo pa da nesto i naucimo... inaće sve je ljepo opisano u prvom postu.
I pazi da ti netko nebi stavio joint u piće... xaxaxa
 
13.03.2010
25
1
0
44
Dan 4



Na slici se jasno vidi vremenska razlika biljaka,1 tek izlazi is semena,5 komada je krenula lepo,a jedna tek otvara listove zeza me dali cu joj biti dobar sponzor pa razmislja dali da otvara listove odma ili da saceka da vidi sta nudim,masta da ce jednog dana da se sunca na 600W HPS :)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
imag00941024x768.jpg
Dva dojnja ista koja su krenula... ???


6 Slika znači desna krajnja u gornjem redu ima malo problem izgleda ili je svjetlo neko...
Ali opet kad bolje pogledam rekao bi da su posljedice suhe zemlje tj. neredovne vlage u ovoj nezgodnoj fazi...
Vjerovatno ti je i zrak pre suh znači mala vlaga kad imaš problem sa neravnomjernim zaljevanjem...
Nadam se kako nisi đubrio nešto... ???
 
13.03.2010
25
1
0
44
Nedjubrim uopste jos je rano,potrefilo se da sam slikao kad je zemlja bila suva,zalivam svaki dan sa po dva cepa kisnice(cep je od 5l boce,zalijem ujutru i uvece) svetlo stoji na 24/0 znaci non stop sija sutra cu namestiti na 18/6,imas pravo vazduh je suv,zbog sijalice koja gori 24 sata,ali kazem sutra cu je namestiti na 18/6,sve biljke su ok,jedino sa leve strane jedna(nisam je uslikao 7 biljka) pustila je klicu u zemlju izasla malo iz zemlje ali izgleda da nece biti nista od nje.(previse je suvo bilo jbg),stavio sam jos par semenki na klijanje tako da ocekujem sutra ili prekosutra da puste klicu pa da ih presadim u saksije.
 
13.03.2010
25
1
0
44
Dan 7



Izbacio sam jedno seme koje nije uspelo da izadje,ako pratite dnevnik znate o cemu pricam.Ubacio sam 3 nova koja su pustila klicu pa ce valjda izaci kako treba
 

bvana

Aktivan Član
13.05.2009
75
22
0
34
Ovaj primer moram da navedem ovo je jace od mene: Bio na rostilju prosle godine okupilo se neko drustvo itd...ja zapalim jedan opusteno dodam drugu reko aj sacemo u krug bilo nas 12 i tako ide 1 je napisao(la):
takve na kolac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! srecno sa uzgojom bice dosta "dzimija"