Super Skunk auto & Big Devil XL auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Ocito ni jedan dnevnik nije otvorija kad se njemu ovo puni. Pa bolje izgleda biljka sa prozora u 1. misecu.
 

Keva

Banned
Banovan
10.03.2016
65
112
33
Cica maco, kuco, mico. Zajebi buraz. Sto si pocinjao da pravis ista kad nemas ni trecinu od potrebnog. Ja nisam nesto preterano iskusan, ali slusam starije growere koji su prosli sito i reseto, poceo sam da kupujem polako i za 2 nedelje eto ga hps sa svim potrebnim stvarcicama. Savet ovog, savet onog, procitaj nesto sam, forum je predivan i prepun informacija, bolje nego bilo koja knjiga. Vidim kako pricas sa ostalim clanovima, mislim da to stvarno nije u redu prema njima, a pogotovo prema tebi. Niko se ne ophodi tako prema tebi pa nemoj ni ti. Svi zele pomoci tvojoj biljozi, ali dzabe kad ti sam neces, odbijas saradnju. Decko ti oce poslati dzabe sijalice, ti ne zelis. Nemoj da zajebavas bre. Poslusaj sta ti kazu. Siguran sam da ako samo malo ulozis da ce ti kroz celi grow i @Stipe i @No Joke pomoci maksimalno. Stvarno su momci odlicni. Pozdrav za tebe, i poslusaj savete ostalih, ne budi tvrdoglav i sebican. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead and 1310

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Nije mi jasno zasto si otvorio dnevnik kada ne zelis poslusati savjete ljudi koji iza sebe imaju kilometrazu u growanju.Steta da ti biljka propada ali ti kako hoces.Riskiras probleme radi biljke koja ti nece dati 5 gr suhoga(ako),a mozes sa druge strane uzgojiti monstruma koji ce te veseliti i dati ti zanimljivost growanja.Uglavnom kako god,zelim ti srecu!:thumb:
Hebiga,znam da su mogucnosti ogranicene ali neke stvari mozes napraviti bez para ili barem sa malo para.