Super Skunk FEM and Special Kush #1 @ MH/HPS 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
biljke su odlicne nego jel ti ovaj kush 1 od Royal Queen(kolko sam ja gledao 10 fem. stoje svega 23 evra pored
big banga od GHS koji je 26.5 najjfetinije semenke)?
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
da to su RQ special kush #1, 13€ - 5 komada.

a super skunk je iz sensi seeds-a... :)

Obe sam growao i definitivno super skunk je ono sto meni nekako sjeda...

jos nesto sto sam definitivno siguran: iako su sensi seeds i white label skoro pa ista firma...ipak nisu!

Super skunk iz WHITE LABEL (sensiseeds) - od 5 komada 3 su bile samo indica... 2 sativa...

Super snkunk iz Sensi seeds - 100% indica biljke ;) a to sam i trazio
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Super ti to izgleda ..ide to tebi a vrhova ko u bajci !... Imam i ja skunk iz sensi seeds-a .. Otprilike u isto vrijeme proklijale i tek 10 ti dan stavljene pod hps .. tih par dana i mh cine ogromnu razliku !... rekao bi ti sretno ali sreca je znanje da je netrebaš :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Bark at the moon... ko ce docekat ovo uh!

Ali raduje me jedna istinaaaa... hedove dobre variću jaaa... jer mi je Blue Mistik skoro pri kraju... samo mogu vam reci onaj blue mistik nema ni 20% mirisa prilikom veg/flowering kao ovaj ZGANG (sto kaze moj jedan ortak koji nema pojma o vutri) samo je zna variti ;)

p.s. za 1.maj sam odnio u OUTDOOR istu takvu jednu, special kush #1... kad sam je zasijao ima šta vidjeti, biljoza ogromna a 1.maj... a gdje sep/okt.

necu ic posjecivat puno da nebi bio kakav padinjak.. nabavio sam onaj GEL koji odrzava vlaznost zemlje pa brijem da mogu ic svaka 2-3 tjedna zaliti
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Hvala decki na pozitivi ovolikoj :) nema vas nigdje ovakvih...

nego pišem da javim da je potvrđeno, sve 4 biljke su ŽENE ;)

p.s Sinoc sam sanjao da mi je jedan stari ortak, koji ni ne zna za ovo... pokidao sve u nekoj dvorani punoj ljudi... e ono ljudi kad nisam zaplakao...kad sam se probudio skocio sam iz kreveta i pogledao uuuuuuuu SAN!!!

EDIT:

evo jedne od biljki odozgo... a ta je najmanja LOL ;)

 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
E kolega evo da te pohvalim na trudu i uspjehu ovo je inaće od mog lege račun pošto ja nisam sad več jedno 2 godine na vutri al ono bio sam dugo tu prijatelj foruma i tako to pa da ti dam par savjeta što se ovog tiće dok se može išta pomoć!
Biljke su ti extra vidi se odma,bilo bi šteta da ih ne odradiš najbolje što možeš do kraja pa da stvarno ubijaš neke dank hedine stoga evo mojih par savjeta!
U početku cvjetanja nemoj silit s fosforom odma i kalijem,slobodno dodaj dušik jer im stvarno pomaže da naprave one collosalne cole što su poznate kod superskunka,i redovno flušaj jednom tjedno,moj savjet ti je da dodaješ H202 3% u vodu s kojom flušaš da dodaješ extra kisika korjenju,flušaj po noći,po suncu slobodno dodaj mineralne da pridodaš CO2 a i mjehurići su do jaja za zemlju mogu ti reć,u zadnjih 5 godina držim indoor non stop i ubija to mješanje H202 i C02 svakako,lišće mi je znalo bit doslovno vertikalno koliko se našilji prema hps-u!
Dok imaš vremena mogo bi čak u supercropat sve te grane od mjesta gdje otprilike misliš da će biti one singularne kole i prije nego zdrobiš stabljike omotaj ih flasterom da spriječiš vlagu da uđe u stabljiku to če ti u roku tjedan dana jako pojačat i podebljat stabljike a rast će bit gušči i jači
Što se tiće hranjenja ja ti savjetujem da prvu dozu gnojiva za cvjetanje daješ oko 3 tjedna zapravo,dobar fluš i tek onda hranjenje jer kako rekoh dušik če iskoristit i dobit češ malo duže hedove nego inače a još uz drobljenje što če zgusnut rast biće to prave hedine stvarno
Fosfor u ogromnim dozama tek oko 5 tjedna a dalje znaš i sam vjerojatno i eto neču ti tu pametovat samo da dam par korisnih ako mogu pa odo!
Svaka čast rep+ i samo tako nastavi!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
sta rec...kakvu poruku poslat ;-)ma najbolje nikakvu...svaki komentar je suvisan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.