Super Skunk fem. na 12/12 od starta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
vutroljupci evo nove turice slika... sad pravo cvjetaju ;)

PowerSeed, Munira ce biti UBICA ... toliko hedova ima a tako je niskaa

nisam ih redao kao na prosloj slici.

35ti dan od kako sam iz zasijao



cujemo se za 4-5 dana
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Evo nove turice slika :)

na slikama su zedne, 5 dan od zadnjeg zalijevanja, nisam bio tu.... a ne vjerujem nikome!

zalio sam ih par min prije slikanja!

43. Dan

Jos 31 dan do Skidanja! Go Go Go!





sve su ok osim Šefike, stvarno je otisla u visinu i uvjeren sam da nije do manjka svjetla jer nju sam uvijek najvise izlagao svjetlu bas zbog te visine, i po svemu sudeci njoj ce trebati najvise vremena da sazrije!

Do slijedeceg puta, VutroLjupci!
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Brate, samo ti sledeci grow pukni (VEGETACIJU) bices vise nego sretan... Vise ti na pamet nece pasti da uzgajas na 12/12 od starta osim autoflower i one cak budu na 20/4... Poslusaj ljude sta ti govore u vezi toga jer da je 12/12 boli urod svi bi tako uzgajali... Pukni 30 dana vege sa lst ili ako treba vise i onda rukni 12/12 Imaces pun box TRAVE :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ne sjecam se tocno da li je imao feminizirano sjeme i neda mi se na pocetak da procitam, ali ja osobno stavljam od pocetka na 12/12 bas iz razloga sto neznam koja ce biti zena jer imam regularno sjeme. Ovako bih bacio mjesec dana u vjetar (i struje i volje i energije). Kad bih imao fem sjeme nikad ne bih odmah od pocetka na 12/12 stavljao NIKADA jer znam da je urod manji i biljka je "jadnija".
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
:) ljudi pa kao da ja nisam razmisljao o tome, ali pajdo mi dolazi za mjesec dana i donosi FEM MIX od 25 komada, pa sam naspio da napravim bilo kakav stash dok ove cure ne krenu prema zimi ;)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Evo nove turice slika :)

Nedzada


Munire


Zuhra


Šaćime


Šefika mi je nejasna, pod istim svjetlom je bila ali otisla u nebesa :) Međutim i ona isto sad cvjeta nenormalno brzo


Na slikama su zedne, zalijevam svaki 3 dan kad sam siguran da su zedne... i to zamislite kiša pala prije 2 sata i nije stajala pa sam nakupio drage kisnice!

Zivili ljudi
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijepo, lijepo! :)

Fino se kristale...
Ja sam navijao za onu najmanju (najmanju na pocetku). Koja je sad to?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
born_to_be_green je napisao(la):
Lijepo, lijepo! :)

Fino se kristale...
Ja sam navijao za onu najmanju (najmanju na pocetku). Koja je sad to?

:clap: he, he, b_t_b_g, moj favorit takodje od pocetka, mislim da je malena Munira i koliko vidim odlicno se drzi
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Da to je ona Munire sto je bila bushy na pocetku, a sad je pravi mali grm pun hedova, ne mogu docekati!

Zuhra je bukvalno izrasla kao munire, niska i jako bushy ali rijedje nije kao Muny girl!

Nedzada ce prva pod noz kako je krenulo jer je vec 20% smedjih dlaka...a ona dugacka Šefika ce izgleda zadnja ali bice hedova covjece mislio sam da ce bit mrva.

a ona najmanja Šatćime, sto ste spomenuli da ce bit najludja, 10000% ste u pravu... poseban izgled, drugaciji izgled heda, vise kristala, bice jedno 10-20 grama.

Kupio sam 5 tegli koje se hermeticki zatvaraju pa cu posebno svaku biljku spakovati i onda svaki dan mjenjati Žene haha

Sad cu kad se upali sijalica uslikati malo detaljnije muniru pa cu postati ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
zanimljiv strain taj super skunk, skunk je u originalu Afghanistan x Mexico x Colombia, dakle indica + dve sative, a onda to ukrsteno sa Afghani cistom indicom, dobijes hibrid koji dole ima listove u indica fazonu a kako raste gore su sve vise "sativasti", odlicno izgleda cura, bice to dobar dim.
"The crop of this strain is very high"
"The weed is very strong and long lasting."
"Super Skunk gets 7.75 of 10 possible Points in the average!"
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Stvarno je lijepa. :icon_lol:
Svidja mi se kako raste bez obzira sto je od pocetka na 12/12. Istina, bilo bi mozda vise hedova da je bila nekih 3 tjedna vegetacija, ali i ovako je ispala predobro!
Svaka cast. :)

I, koliko je sad visoka?
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
nisam mjerio ali sva 4 komada osim one visoke su oko 60-70cm

Za slijedecu turicu tacnije za neki 30 dana cu staviti 6 ovakvih samo sa nekih 2-3 sedmice vege!

Ova jedna vec ima sigurno 30% dlaka smedjih a kristali su po svim svaki dan sve više primjetni.

NAPOMENA: ja sam početnik, ovo je moj može se reći prvi pravi grow... a swe sam naucio od vas :D

znaci mala preporuka ovakvim pocetnicima, NABAVITE PRAVU OPREMU ili se patite i izmisljajte toplu vodu
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Pozdrav ljudi, da sumiramo sve do sada jer sam zavrsio sve.

Trajalo je tacno 2 mjeseca i 8 dana (nedzada je bila bukvalno gotova za 1 mjesec i 27 dana - prejako mirisala na limun, 3 ostale su negdje nakon 7 dana isto tako 1 mirisala na limun a druge dvije onako blaze, a MUNIRA tj. peta je zadnja, ona skoro pa i nema miris kad je ovako mirisis, ali dok krenes na rolanje osjeti se uh... a tek ukus nemam komentara).

Slike od ove cetiri prve necu biti u mogucnosti da prikazem jer sam ih skinuo jednu za drugom i vario do besvjesti, sto dao burazu malo, pa pocastio....znate vec kako to hoda :)

E sad ono bitno, od 5 Super Skunk Fem. sjemenki gdje pise da je ona 80% indica... samo je 1 biljka tj. Munira ispala kao prava indica (niska nabijenih gustih hedova), dok su ostale ostale 4 sve vise vukle na sativa gene (visoke sa totalno drugacijim hedovima - nisu onako gusti kao kod ove).

Ja kad sam kupovao sjeme od sensija, nisam obracao paznju te sam uzeo White Label, iako je to skoro pa ista firma....jer se kupuje sa iste stranice!
Malo sam istraživao ovo i naletio sam na par foruma gdje ljudi spominju istu stvar, od 5 komada 1 ili 2 samo ispale prave indice.

Taj isti lik kaze da je drugi put isao od SENSISEEDS a ne White label, te da mu je od 5 komada 4 bile ludilo, pa cu sad morati to odraditi kako bi se uvjerio da je to.

Evo slike od zujalice, sinoc zapalio nisam mogao vjerovati kako me sklepala!!!









Zaključak: Meni je ovaj fazon odličan, oko 2 mjeseca treba da bude gotovo, 12/12 struja samo to govori manje potrosnje i manje ofiranja!!!

Eto ljudi nadam se da sam bar nekom pomogao sto se tice 12/12.

Sve najbolje, cujemo se u novoj temi sa mozda drugim strainom....a mozda istim!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation and zuz1

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Jebate, kad ovo gledam, obecajem sebi da vise nikad necu uzgajati domacice, ne zato jer su lose nego jer me privlace ovi kristali i kompaktni hedovi (sto u ni jednom growu do sad nisam imao). Svaka cast za grow, a sad uzivanje! :)