Super Skunk fem. na 12/12 od starta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Pozdrav ljudi

naime sad u boxu imam jednu sativu i jednu indicu... sativa je bila oko mjesec dana na veg, pa sam prebacio na cvjetanje (bile 4 ostala samo 1 zenka) ... da bi zatim na taj 12/12 rezim ubacio jos 4 od koje je opet samo 1 bila zenska (2 muske, 1hermi)

trenutno ova indica koja je na 12/12 od starta je tako opasna i tako debele hedove ima (uslikacu danas) i visine je oko 60-70 cm sa ogromnim top cola hedom.

posto ce ove dvije rasti jos najmanje 15-20 dana (sativa je skoro pa gotova, a u indike (12/12) tek juce se pojavila prva dlaka smedja),

uradicu slijedece: staviti jos 5 super skunk FEM odma sa ovima na 12/12

ne mogu da vjerujem da su nakon 40 sati proklijale svih 5 (sensi seeds sjemenke) i cekacu do veceras da dvije jos malo puste korijen pa cu ih ubosti.

saksije su od 6 litara, imam perlita, imam terramagma.

znam da sam trebao ubosti 2 koje bi drzao mjesec dana u vegi uz LST ali vjerujte da mi se neda cekati jer ce mi u 9tom mjesecu doci jos 5 komada koje ja izaberem u sensiju.

sta mislite hoce li bar 50 grama biti po jednoj biljozi ?? ako je tako onda 250 grama skunka je ludilo a bice gotovo cirka 3 mjeseca
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Čekaj ti to ideš 12/12 od početka zato što ti se neda čekati ili zbog skučenosti prostora?
Može slika koja boxa i biljki? :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
pa glavni razlog je to da sto prije napunim stash pa da tek onda krenem lagano sa normalnom vegetacijom.

jer izbor mi je 2 normalno da popune box uz lst, ili 5 komada na 12/12

box je 90x60x160, 400w mh/hps, CT.

nije sad da mi se neda cekati, ali kad mi vec za 3 mjeseca dolaze sjemenke po izboru zelio bi ovih 5 SS Fem. da sto prije dobijem kakve halve za variti, a ako bude kako treba bice odlicne halvice.

naravno da ce vecina reci pa sto to radis stavi na vegetaciju bar 2 sedmice itd.... ali ako mi ova sad odlicno izgleda koju sam drzao od pocetka na 12/12...

ovo je malkice starija slika ove 12/12 sad duplo deblja... kad dodjem kuci uslikacu ti je pa da vidis

http://imageshack.us/photo/my-images/233/30062011301.jpg/

zelio bi da probam sta ce se desiti ako ove kvalitetne budem pucao na 12/12, zato sam Vas kao iskusnije growere pitao :)

Long live Super Skunk
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
(sensi seeds sjemenke) najbolje su,ja osobno bi puknuo bar mjesec dana veg.fazu ali svako zna svoje,pratim,mislim da nećeš dobit 50g ali želim ti da dobiješ.
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
ne znam stvarno koliko cu dobiti ali bas iz razloga sto cu dobiti jos 5-10 kvalitetnih sjemenki ubrzo zato i radim ovu vrstu testa, kako ja vidim, manje struje cu potrosit, prije ce mi harvest biti...

nebih da zapocinjem ovdje neku vrstu prepirke samo zelim da mi neko pomogne oko ovoga, ko zna mozda i bude nesto.

kao sto sam obecao, evo biljoze koja je od starta na 12/12 stara skoro 2 mjeseca, slikano prije 10 minuta!




sta mislite koliko ce bit grama kad se osusi ova? pitam iz razloga jer mi je ovo prvi put da se susrecem sa ikakvom vrstom growanja :)

ja sam lagano ubo 5 SS fem u saksije i ubacio u box da lagano izadju i da nastave sa radom!

pa sta bude bude ;)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
bump??! :) ni ovaj forum nije ono sto je bio prije 3-4 godine

Samo da prijavim da sam ubo' 5 superskunk fem i svih 5 su hvala bogu nikle i imaju po 2 cm visine (2 dan).

Naravno ovih 5 ce ic na 12/12
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
ova 12/12 je 60cm, stara oko 2 mjeseca! već su joj počele dlake crveniti i svako jutro sve vise trichoma

eh kad bi mi ovako narasli ovi skunkići...
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
drugovi ja sam skinuo ovu biljcicu!! dobio sam tacno 47 grama suhe tvari :)

a kako klepa ... ? necu se ni zamarati reci da jednostavno UBI ČOEK' :) :)

5 Super Skunkova fino raste, danas 8mi dan izvjestavacu vas sa s vremena na vrijeme o njihovom napretku, a do tada klepat' ću se sa ovom drugom
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Posto sam se isklepao sa onom, vrijeme je da vam pokazem obecanu sliku ovih zenica... da stvar bude smjesnija dao sam im imena koja su meni strasno smjesna....radi lakseg prepoznavanja

Zuhra
Šaćime
Nedžada
Munire
Šefika

hahaha, don't judge me :)

Šaćime je nesto zakrzljala naspram ovih seki, i čudan izgled lista ima, nekako šaren i hrapav, wtf?

iako su svih 5 isti strain - super skunk from sensiseeds NL

Ali Munire (gore lijevo) je niska i toliko velike listove ima, ko' ruka moja!

stare su 22 dana na HPS 400w 12/12



cujemo se opet za par dana.
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
POzdraV ekipi, ja ne znam jesam li se sa nekim zamjerio na ovom forumu pa nema komentara ili pak ljudi na godisnjem pa nit citaju ovaj forum vise...

bilo kako bilo evo novi update slika od 5 žena...

Zabrinjava me samo jedna stvar, kako su ovako razlicite kao da sam uzeo 5 razlicitih strains!!!

kad sam ih poredao po visini, ispali su ko braca Dalton iz Lucky Luke :) ta skroz desno je pocela cvjetati pravo kvalitetno

29. dan od kako su nikle, 12/12 sistem


 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ma ne brini sto nitko ne pise. Uzivaj u svome radu, valjda ce ga netko prepoznati s vremenom. Uglavnom to radis za druge da vide ljudi kako se to radi. Ali koliko sam ja skuzio vrte se jedno te isti ljudi po forumu pa se neda svima bas sve gledati... Rijetki su ti, kao ja npr. Svidjaju mi se tvoji skuknici :)))
Sretno ti bilo na 12/12 rezimu, ja vec trecu turu radim na 12/12 zbog malog prostora... A to sto su razlicitih visina i oblika, ovisi o mjestu u boxu, ali najvise o genetici bez obzira sto su sve isti strain. Zna se naci u istom paketu sjemenki da cak neke (iako su fem.) ispadnu muske ili hermici... Tako da, bez briga. Ja ti to gledam tako, ona koja je na pocetku najmanja i nikakva ona ce na kraju ispasti najbolja i najkvalitetnija. Tako ti je s mojim domacicama uvijek bilo. Ona najmanja je na kraju bila odlicnaaaaa.
Sretno ti bilo!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Dakle BTBG, ti navijas za Sacimu. Meni je najsladja druga s leva na prvoj fotki odnosno dole desno na drugoj, al' ne vidim ime :( Bude to OK, samo cool.
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
to mi i mlada moja kaze, Šaći' ce bit najjaca ... ali nadam se da nece bit, jer ipak ove ostale bi bile slabije :(

Dzaba mi mala ta, nju cu izvariti kroz 3 dana ne znam kakva da je haha

: ))

jedini razlog sto se javljam i postavljam slike je ta da nisam bas na nasoj vutri puno nalazio tema 12/12 sa razlicitim strainovima... a u jednu ruku se na ovaj nacin zahvaljujem kompletnoj ekipi vutra.org, jer od vas sam i na naucio ono sto znam

To be continued...

P.S. PowerSeed
Ona grozna niska rocanka ti je Munira hahahahaha
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Dobro izgledaju,mada po mom misljenju trebao si ih topirati i na taj nacin ih jos malo razgranati,skunk je i vise nego zahvalan za to.
Mislim da ima par dnevnika 12/12 tu,al verovatno ne sad u zadnje vreme.
A sto se tice tog sistema svetlosti 12/12 nisam bas neki fan istog,jer nisam ogranicen boxom,a i volim malo vise vegetacije u kojoj se biljci lepo moze pomoci u napredovanju,a i tacno se moze upoznati sa njom.
Sve u svemu samo nastavi...

Enjoy
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ma koje topiranje sad kad su u cvetanju :)
Nema sta,ostavi ih tako,jedino mozes hraniti nekim dobrim gnojivom za cvetanje i nadati se sto boljim hedovima :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
SenzaPieta je napisao(la):
Ma koje topiranje sad kad su u cvetanju :)
Nema sta,ostavi ih tako,jedino mozes hraniti nekim dobrim gnojivom za cvetanje i nadati se sto boljim hedovima :)

hranim je pomalo sa GROGREEN - Fruit 10:10:40