Super Skunk (sensi seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.03.2015
119
137
43
evo i mojih bebica, na zahtev miliona ljudi sirom sveta

i slicice...
 

Prilozi

  • Fotografija0068.jpg
    Fotografija0068.jpg
    515,2 KB · Pregleda: 168
  • Fotografija0069.jpg
    Fotografija0069.jpg
    299,6 KB · Pregleda: 159
Poslednja izmena od urednika:
27.03.2015
119
137
43
Sad treba da ih presadim brate,nadam se sl nedelje.Humus klasican pomesan sa zemljom 50/50.Case je stavio moj ortak jel su prvo bile pod lampama neko vreme zbog vremena i samo su rasle u visinu tako da je dodao isekao case dodao to i dodao jos ovoh humusa "carobna zemlja" i to je to.Videcemo kroz dalji tok,nego mislim da su dozivele dosta stresa jel sam stalno prenosio sa jednog mesta na drugog zbog pojedinih "radoznalih pogleda komsija i okoline"Videcemo dalji tok
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
E moj ede, i ti veliš da imaš 6-7 sezona iza sebe. Malo lagiš jel, na ovoj slici se vidi neiskustvo, a iz tvog posta ne samo ovog nego i par predhodnih se vidi da kakiš puno. Carobna zemlja nevalja, a i to nije humus to je substrat. Iskrenost je ključ uspjeha, potrudi se bar ovdje biti iskren jer tu nema nitko loše namjere.
 
27.03.2015
119
137
43
Ne vidim sta sam slagao @No Joke ali i nema veze.Vidim da si ti pro pa je bolje da cutim,na tvoj zahtev sam i stavio ovaj post posto vidim da si mnogo inteligentna osoba.Druga stvar proslih godina sam imao seljaka koji je on odradjivao vise posao,ali je otisao preko.Treca stvar pred docek 2013 godine sam imao problema za murijom koja mi je upadala na gajbu i imam veliko cimanje.5 stvar je posao koji radim tako da nisam Almighy God da sve postignem sam.I boli me ***** za tvoje misljenje sto mislis da lazem i da kakim puno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zmaj1234

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Kog vraga kupujete neprovjerene humuse i mijesate sa pitajboga kojom zemljom. Treba ti 5L kupovnog dobrog substrata.
Presadi to jer kak je krenulo ne izgleda dobro. Kotiledoni i prvi listovi se na nekima vec suse.
Kupi najmanje pakiranje TM, Florabella, Potgrond H, Compo Sana, crveni Terra Brill..... i premjesti sve u novu zemlju. Ovako ce ti se patit i sporo rast i tak dalje.
 
27.03.2015
119
137
43
@Stipe znam brate,samo jos uvek radim da nadjem dobar stek,jel sam izgubio lika koji mi je zlata vredeo proslih godina.TO mi je najveci problem.Naredne nedelje bi trebalo to da zavrsim.

Okacim slike svojih biljki na forumu,da bi covek vodio polemiku o tome da ja lazem i da kakim...Mislim stvarno si tenkre @No Joke ja ne znam dal si ti ovde da procenis stvar oko bilja ili si neki psiholog da procenjujes ko laze i ko kenja u kojem si fazonu ti decko?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Kakve veze ima stek sa presadjivanjem. Ja sam mislio da presadis u casice ali sa novom zemljom da se malo oporave i da krenu rast prije neg odu na sajt. Ova velika biljka je vec spremna za nesto vece.

edit:
1.bez vrijedjanja clanova !
2.koristi "edit", nemoj pisat post za postom
 
27.03.2015
119
137
43
Brate svaki dan dozivljavam stres jel ne smem da drzim ovde kod mene nista,jel mi je policija upadala na gajbu pred docek 2014 godine i svaki dan se cimam kao nenormalan,da stvar bude jos gora preko puta mene lik koji zivi je istrazni sudija i sada sam ih stavio iza kuce a tamo nema veliki dotok sunca jel je izmedju ograde i kuce.Bukvalno na jednu stranu dvorista kada izlazim su zgrade a na drugoj strani dvorista je kuca preko puta mene odmah u kojoj je zivi taj istrazni sudija.CImanje mi je ljudi veliko i svaki dan sam u paranoji sve vecoj dok ne sklonim ovo na sigurno
 
27.03.2015
119
137
43
Ja bih se sprijateljio sa ovim da vredi kao covek,ali najgore od svega je sto je kao i covek losa osoba.Faca mu je ljigava a i ne voli ga niko ovde u hood-u
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja
27.03.2015
119
137
43
Ma sve je ok,samo me je danas iznervirao ovaj lik No joke nabedjuje me covek kako lazem,mislim stvarno nemam reci ali ok je sve :rasta:
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Prika nemoj se ljutit ali ti si toliko daleko od NO-ovog ranka. Tako da ja da sam na tvom mjestu nebi prozivao nekoga kretenom na takav nacin.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
carobna zemlja je losa, probao sam je, biljke su u prilicno losem stanju, presadjuj to sto pre il sadi novo seme direkt na sajtu. skunk jeste radodajka koja podnosi svasta al nemoj bas testirati granice. a jack herer se ovako ne uzgaja. obrisacu spam, drzite se onog cemu je mesto u dnevniku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.