Super Skunk / Skunk #1 (Sensi Seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Pozdrav forume :wave:
Nadan se da nisan falija podforum.
Uglavnom stvar je ovakva, dvoumim se izmedu ta dva straina oba su od sensija. Ako netko ima iskustva s jednim i drugim (ili samo s jednim) da mi napise po koju stvarcicu. Planiram ih sadit outdoor, pa bi me zanimalo par stvarcica o biljci : Osjetljivost same biljke na greske i na insekte, osjetljivost na trening, osjetljivost na vlagu te o dimu malo. Vidim da su oba straina high yielderi, ali me zanima kakav je high, kolko traje, snaga (dosta bitno) volim kad me trava zakuca. Znam da ovo nebi tribalo biti kao npr. Guerilla glue, ali kolko sam vidija hvale dosta ljudi Skunk #1 da ima taj nagli kick sta ja volim, ali hvale i Super skunk tako da sna totalno u nedoumici.

:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HARD SOLUTION

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
118
Hhahahahaha
Nije mi to opcija jer ce mi biti previse, a nisan bas neki iskusni grower. Prvi strain je Guerilla glue od bulka, pa bi mi 3 straina bilo previse.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HARD SOLUTION

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
super skunk, neces pogrijesiti
dobra za pocetnika razvlacio sam je kako sam htio,ja nisam ugledao nijednog pauka ili insekta jedino sto je pocela rano zima bila pa sam je nakon 6 tj cvatnje skinuo bacio i par vrhova al svaku bi zaprimila budj s temp oko -0 ,taman je zrela milky bila
rad fini satima drzi,bolje navece je zapaliti ako imas obaveze preko dana, jel se uhvatis kako si odlutao i uz to je medicin