Super Thai

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Pa iskren da ti budem i ja sam tako mislio,znači jutros kad sam bio sam vrh je počeo da zri dlačice su postale smedje ,braon,i znam da imam u najboljem slučaju 10-ak dana,i to da me Bog pogleda pa da ih pošalje ,ova prognoza mi se ne svidja ali samo makar da krene da zri ,kad je ja izvadim s korenom i okrenem naglavačke u polumrak i vetar na sušenje još će ona malo da dozri ,ali mislim da mora da krene s tim procesom.Abiće na kraju to što kažeš cepaj pa šta bude.A lepo izgleda ,šteta.A majku mu kako me je ove godine nije išlo_Od semena do evo sad vidite kako je :)) uvek frka i briga :))
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ma brate nije to,pa nisam mali imam i ja neko iskustvo doduše ne sa skankom ali sa domajama i prvim reprodukcijama imam.
OK možda si u pravu ali kako to da je samo vrh doživeo temp.stres. a drugi delovi nisu?
I ne znam kako da Vam opišem (žao mi što ne mogu da fotkam) znamo kako dlačice počinju da menjaju boju.Evo me stigao sam pre sat vremena sa sajta .Kiša je padala celu noć a ona eno je stoji,rešio sam da je berem u nedelju jer jer kod mene do nedelje kao ,,oblačno sa sunčanim intervalima i bez padavina,,.Pa šta Bog da.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Živa zdrava zri polako,berem je u nedelju jer kažu kod nas do nedelje još Sunce.Nisam mogao verovati da će opstati.Kakva će da bude?To Vam javim.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Dakle Bog nas je pogledao sa ovim suncem,imam biljku još uvek u zemlji i tek sad se vidi ona prava zrelina vrhova,hvla Bogu a bilja je pokrivena mrazem jednu noć prvu,i ništa.Zaista odraslim biljkama mraz (jedan dva)ne može mnogo naštetiti.Sad još ovih 7 dana sunca i berba,danas je 18 i .Nikad nisam brao tako kasno.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja bi dao celu biljku za tvoje slike :)
nemogu da verujem da nemas ni jednu sliku da nemas nekog ko ima aparat mobilini ili kameru li sta got :)
svasta :)
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Dakle ovako,danas je ubrana.Dlačice pokafenele oko 60% ubrana sve zajedno sa korenom i okrenuta naglavačke da se suši .Poslednjih dana je kod mene bilo Sunca ali ova dva samo gusta magla, hedovi su joj se napunili i deluju mesnato prekriveni milionima dlačica,meni deluje ubedljivo.Još se javim da Vam kažem kakav je kvalitet.A što se tiče slike,objasnio sam imam fon ali nemam kabel za prenos slike,a drugog ne vodim na sajt nikad,jer čim nešto znaju dvojica to više nije tajna.Pozdrav prijatelji pa se čujemo kad se osuši. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Hebi ga brate nije mi do fotkanja sad razmišljam dal će da valja imam samo tu jednu a i nju moram bratski da podelim sa ortakom, molim Boga da bude dobra, a mislim da neće biti loša.Sad samo treba biti strpljiv i osušiti je natenane u polutami i na promaji.Dok ona ne bude suva onoliko koliko treba to nije to_Ovo što smo probali zeleno na ortakovo insistiranje obećava.Za sad toliko a bićete obavešteni o svemu .Dobrom nadam se :) Ova biljka je interesantna jer sam sa sadnjom kasnio MESEC DANA !! A i ubrao je 21.11 jel iko kasnije ubrao outdor biljku?
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Niko???
Mi nismo izdržali probali smo je ne skroz suvu (sušimo je prirodno ,okrenuta naglavačke u polutami i promaji,al ovo vlažno vreme pa to ide sporo) složili smo se da je dobra,zadovoljni smo .Ima onaj lagani fazon(sativa jel tako?) i da će biti još bolja kad se osuši.E sad bi Vas pitao oko sušenja.Šta mislite da joj isečem grane i stavim je u kartonsku kutiju,sad se ne može ubudjati a i nema je puno,pazio bi,njoj bi u kutiji trebalo 4 dana najviše da se skroz osuši kad je u ovom poluosušenom stanju,al neko reče da PAPIR UPIJA THC???Pa sam Vas hteo pitati za savet ,sušenje i da mi odgovorite na ovo .Da li papir upija THC ?Hvala.

p.s pitao sam ovo još negde ali zbog promene izgleda foruma sam se pogubio :(
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
vidio sam da si ovo pitao i teglica ti je odg.da papir upija thc i da nije preporucljivo da se stavlja u te kutije prije teglica,sto je ne odnes na neko toplije mjesto npr.kuci il negdje mozes se strpiti par dana dok se ne osusi pa onda u teglice,zar je toliki problem da je nemozes smjestiti par dana na neko toplo mjesto,u svakom slucaju sretno
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Nisi ti teglicu dobro razumeo.U kutiji je kod ortaka na sobnoj temperaturi.Kako nam Bog da,kod mene nismo mogli al kod njega je ok.Poluosušena skinutih hedova u kartonskoj kutiju rastresita,komotna kutija,na sobnoj temperaturi biće spremna za pušenje za tri četri dana.Hvala svima ,još se čujemo o kvalitetu.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
A što bi joj ti sa slikom?Toliki ekspert može da po onome što opišen da sazna dovoljno ne da mu treba slika,slika ne znači ništa u ovom slučaju,biljka je rasla zdrava kad sam imao neki problem rešio sam ga ,ti hoćeš sad da kažeš da ako ti nalepim sliku da ćeš da joj daš dijagnozu???Molim te....Evo ako možeš da zamisliš osušenu biljku jel ti to teško ?
Pitam za sušenje?Nisi primetio (jel si se s ovim smajlijem potpisao)Ustvari više ne pitam uradili smo kao što rekoh.
A dnevnik se vodi ne bez razloga,tebi to ne vredi objašnjavati jer te se ne tiče.
Ako nemaš šta pametno reći molio bih te da ovde više ne daješ komentare,ekstremno sam osetljiv na komentare tog tipa koji nemaju veze s pitanjem.Budi Bog s tobom.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Tuga ljudi :( probao sam je i neko me je žestoko zajebao uvalio mi je loše seme,još od početka kad mi je od 11 nikla samo 1 znao sam da nešto nije u redu,sad je malo osušio u kartonu smotam pljugi ništa!Drugu nešto kao naduvan sam.Poludeo sam!!!Kao da pušim slamu,jel znate koliko je sati kad razmišljam da je bacim,a to ću i uraditi to je obina konoplja .Pa ja ne mogu verovati da je ortaka ovaj zajebao.Ni ***** ne valja :( Poludeo sam ,em sam vremena na nju potrošio em rizikovao,išao u atare,ma znate i sami, i na kraju pušenje al ***** :(