Super Thai

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Danas sam dobio seme,jel kasno da ga zabodem u zemlju?
Generalije

Super Thai x Skunk (Outdoor) Супер Тајландски кс твор (Спољашњи) Euro19,00



This Sativa from Thailand has a surprising high. Овај сатива из Тајланда има изненађујуће висока. It's a tall and slender plant with a nice herbal flavour. То је висок и мршав биљка са лијепом биљних арома.
Well suited for outdoor cultivation because of it's very early flowering. Па погодна за узгој на отвореном, јер то је врло рано цвјетнице.

Plant Height: Tall; Mostly Sativa Висина биљке: Високи; Углавном сатива
Buzz Type: Pleasant Sativa High Бузз Врста: Пријатно сатива Висока
THC Level: Moderate; 5-10% ТХЦ ниво: Модерате; 5-10%
Weeks Flowering : 9-11 Тједни цвјетнице: 9-11
Yield (Dried grams per square meter in a Sea of Green): 350-450 Принос (Осушени грама по квадратном метру у мору Греен): 350-450
Harvest Month: September - October Харвест Месец: септембар - октобар

Hvala svima koji bi mi mogli reci sta da cinim.Molim Vas da budete brzi.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ovo je ko da te neko pita:
Došla neka cura,ljepa zgodna,eno je leži gola na krevetu, nešto mi miga, šta mi je činiti?
Pa ubodi to u zemlju eboga babo.Za svaki slučaj jer je dobra genetika
proklijaj i prva 2 tjedna drži u čašicama da malo ojačaju a onda sadi vanka.
I budi brz.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Pa naravno da ću to da uradim ali sam želeo da pitam jel imao neko iskustvo s njom.Mada se to ne vidi iz pitanja
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
mislim da ti je bolje da sam iz svog iskustva se uvjeris kakva ti je vrsta biljaka pa ak ti pase klonirat ces ili ces opet istu naruciti a ak ne onda mjenjaj...sam za sve to treba strpljenja i malo truda :) a ne sve na gotovo :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
thai genetike su meni super,tanke sative sa prevelikim i predebelim vrhovima,i još mješana sa skunkom mogla bi bit lijepo iznenađenje,slobodno ti nju posadi u neku kvalitetnu zemlju na dva tri tjedna,i onda prebaci u zemlju ili kako god već želiš i nema problema!
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Hvala Bogu da je neko dao konkretan odgovor.Ja sam se brinuo da nisam malo okasnio sa sadnjom s tim da je skoro kraj meseca,al ipak sam ih zabo u humus i mazicu ih i paziti,kao i svih predhodnih godina,jer bez obilaska sajta nema ni berićeta.Hvala na savetu 4herbs
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ljudi moji tuga golema .Od 11 semena znate li koliko je niklo?1 i slovima JEDNO ne znam u cemu je problem sve su isto posadjene u humus i sve imale isti tretman,tuzan sam nadam se da ce jos neka se izmileti za dan dva jer su sa danasnjim danom u zemlji 10 dana.Ova sto je nikla ima tri cm i visinu i vec ima 4 listica.***** ti nepouzdane dilere.Ima li neko slicna iskustva?
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
meni su neke feminizirane sjemenke znale proklijat tek za 8dana a tebi jos i uz to trebaju i stic do povrsine.. tak da mislim da ce ti ih jos niknut kroz par dana..
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ajd iz tvojih usta u Bozije usi.Ali kako je onda ova jedna iznikla kad sam ih sve na istu dubinu posejao,jer sam imao granicnik og 0.5 cm i u takvu ih rupicu ubacivao i zatrpavao i nabio humus da isteram vazduh onako ne puno normalno, i zalio vodom,ma radim isto vec pet godina i uvek su mi sve niknule,doduse prvi put radim sa skankom,hibridom,sadio sam domaje,i eto kurata sreca da mi se i prvi mi se put ovo sranje od neizvesnosti desava.Ajde daj Boze da bude kako Ti kazes prijatelju,i da proklijaju isklijaju posle 15 dana sto mi je priznacu neverovatno ali ne kosta me nista da cekam i molim se Bogu.Hvala ti i pozz
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
pa šta ih nisi prvo stavio u mokri wc papir il tak nešt.. da prvo proklijaju pa ih tek onda staviš u zemlju... meni sve kupovne sjemenke koje sam imo su klijale u roku od 2 dana..sam im treba toplo mjesto i voda.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
thai stize veoma kasno , u novembru sredinom recimo .

Sa sadnjom si okasnio ali sto da ne probas sa dve tri semke , ima sanse .

Meni se desilo jedared da sam posadio pocetkom jula i za 5 nedelja je procvetala i odrzala se do 1 novembra kad je bila gotova . Nije bio thai ali ....

Nadam se da je ovo konkretan odgovor
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Mozda sam pogresio sto ih nisam stavio u papir da proklijaju ali sumnjam,one i u zemlji proklijaju.Jedino sto mi pada na pamet je da su semena bila stara ili da nisam dovoljno nabio zemlju,humus,i da je u humusu ostalo vazduha ???Ali opet sam ih zalivao i voda je taj problem ako je i bio resila.Ne znam usvakom slucaju nikla je samo jedna a i ona je nesto kenjkava,Ima male yute takcice po liscu pa sam malo stao sa zalevanjem,mislim da nije mozda od viska vode,.***** li ga sledeci put ce mi proklijati u papiru,mada opet kazem zemlja joj je prirodno staniste....
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ko prvo uopće nisi trebo stavit u zemlju... ko drugo... moraš održavat stalnu vlažnost i toplinu... men su sve kupovne sjemenke izlazile u roku od 24 sata.. ko treće.. uopće netrebaš nabijat zemlju.. čak nasuprot.. stavit par milimetara ispod zemlje i sam lagano nasut da ona što lakše može izać van na svijetlo.. od viška vode isto nije razlog neklijanja.. imaš sistem klijanja sjemena da ih staviš u vodu i one plivaju.. žao mi je.. al nevjerujem da su u pitanju sjemenke..
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ja zaista ne znam šta da mislim iza sebe imam 4 berbe sa domaćim semenom prvi put sam dobio seme zapakovano i eto, a sve sam radio isto, ove su uspevale a ova ne,i sad ova biljka što je jedina nikla je sva tanka vidi se da je drugačija,da nije domaja.Ništa sad šta je tu je, ovu ćemo jednu da isforsiramo da je mazimo da naraste u vis 3 metra :)))
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
pozz imam jedno pitanje htjeo bi naruciti sjeme poslao sam e-mail alienu al nisam dobio odg.znal mozda neko jos neki pouzdan growshop da dobijem sjeme sto prije.treba mi hitno.hvala
 
12.02.2007
19
2
0
37
Strasno sjeme, imao sam biljku thai stick x californian skank koju su ukrali 10ak dana prije branja. Trpi malo nizu temperaturu, nije mnogo zahtjevna, a sto je glavno sativa je i to prava!
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Pa Bog cuje vapaje,i pomaze.Ta jedna biljka raste napreduje ali ima zute flekice po listovima,ne svim ali ima ih ,sad sam malo stao sa zalivanjem mislim da je od previse vode.Sta mislite Vi o tom problemu braco po oruziju?