SuperSkunk i AK47??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Pozdrav ljudi, evo upravo odradio odličan outdoor,
i sad imam planove krenut sa indoor,

imam jedno pitanje vezano za sjemenke,
dobio sam sjemenke iz amsterdama AK47 i SuperSkunk,
dali mi netko može reć malo o tome ko ima iskustva,

dali je to dobra vutra, dali je teško održavat, ostalo ću sve sam, radim boks i počinjem sa indoorom...

P.S. u indoor sadnji vremenski uvijeti ne igraju nikakvu ulogu jelda?
mogu saditi kad god ?

hvala unaprijed....

obaviještavat ću o novostima boksa i svega ostalog...
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
SiD je napisao(la):
P.S. u indoor sadnji vremenski uvijeti ne igraju nikakvu ulogu jelda?
mogu saditi kad god ?

Vremenski uvijeti igraju neku ulogu sa obzirom na temperaturu te vlažnost.
Recimo, ak ti je boks u sobi koju ne griješ po zimi imat ćeš velike temperaturne amplitude-kad ti svjetlo nije upaljeno bit će mraz, a razlika u temperaturi dan-noć ne smije bit velika. Ljetom- ak ti je suviše vruće u sobi, imat ćeš probleme sa velikim temperaturima...
Što je pjesnik htio reći :D - moraš paziti kakva ti je temperatura u sobi u kojoj se boks nalazi, a to naravno ovisi od vremena napolju.
Za ak-47 nemoj krenuti bez dobro napravljenog filtera! Jedna od najsmrdljivijih sorta!
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
miris samo odaje ubojicu...

samo neka smrdi, treba to patentirat i radit osvjezivace sa takim mirisom!:bis:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
tnx #34, odličan odgovor, pomogo si mi puno kaj se tiče AK47,
imam još posla oko boksa, uskoro krećem polako da vidim....

jel ok da ti pošaljem neki PP da mi malo objasniš neke stvari vezano za kupnju materijala,

ja sam ZG, možda da predložiš neke dućane ako si slučajno iz zagreba...

uglavnom hvala na odgovoru
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
tnx momak,
svaka čast...

pisat ću neki lagani dnevnik od izrade do sadnje pa na dalje ( ako uspije sve to naravno )
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
e a jel mi neko može reć dali ima kakve mogučnosti da se to posadi u outdoor...
jer malo sam gledao kaj mi treba za boks i to je dosta komplicirano i malo loše stojim financijski
dali bi AK47 i SuperSkunk uspio da ih se posadi VAN, i da vodim puno brige oko toga, ili je glavni uslov da mora biti INDOOR
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma moze i napolju sto nebi moglo kao i sve ostale...
a sat si odustao od unutrasnjeg uzgoja?

pa naravno da treba stvoriti uslove .. za unutra al nije to tako komplikovano bas
jos ako mozes slobodno saditi onda nema problema probaj polako poceti praviti box ,, nemora to biti odma nego za godinu danaa ces ga sklepati valada a dotle ces prikupiti dosta informacija a i odradis jos jedno vanjsko uzgajanje..
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
sve steraj napolje!

al prvo cekaj da zima prođe.

onaj ko nemoze vani mora unutra jbg.
ja bih jednog dana htio fljusnut neku debelu indicu van da vidim kakav bi grm ispao

:(
 
23.10.2009
2
0
0
45
Kao prvo pozdrav svima,
AK 47 je vrlo jednostavna biljka ali ipak zahtjeva neko srednje iskustvo za uzgoj. Ima vrlo intezivan miris koji samo dobar filter otklanja. Ako su dobri uvijeti moze donjeti cak 1KG po m2.
Oba dvije se lako mogu uzgajati vani. Samo vodi racuna o velicini stvarno mogu narasti jako velike pogotovo AK47. Ako ides na indoor uzgoj samo dobar filter moras imati. Steta sto nisi dobio sjemenke AK48 koji je jos jaca i laksa za uzgoj.

Pozdrav svima
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hvala vam svima na odgovorima, dosta mi je pomoglo,
meni se čini da ću ja to za početak baciti u outdoor, u outdooru imam dosta iskustva dok u indooru skoro pa ništa, osim onoga što sam pročitao ovdje..

znači večina kaže da se te 2 sorte (ak47 i superskunk) daju fino posaditi i vani, to mi je odlično...

nadam se da će i sljedeća sezona biti dobra ko i ova zadnja :D