Suprised me- nirvana fem. Fatal

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
[FONT=&amp]Eto me nanovo,mandalica je partila odavno,u pluca nisam stavio ništa ima 2 mjeseca a kako stvari stoje necu još bar toliko,,,,,no nije nikakva bedara,moždana glad tu i tamo navrati al je od***** uredno a u/od dilera hm tko je što je to!?[/FONT]
:icon_mrgreen:[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]Na red je došlo pakiranje od Nirvane iz kojeg sam izdvojio opet samo dva sjemena(meni je dosta) a radi se o fem. mix sjemenju i neznam što imam a možda nikad tocno ni ne saznam no.....trebalo bi biti nešto od sljedeceg barem tako stoji na njihovim službenim stranicama i od ljudi koji su prethodno uzgajali:Master Kush, Afghan, Pure Power Plant ,Skunk #1, i Nirvana Special

[/FONT]

[FONT=&amp]Mislim da je vecina upoznata sa gore navedenim sortama,možda malo manje sa nirvanom specijal pa evo možda nekoga zanima o cemu se radi:

[/FONT]

[FONT=&amp]Nirvana Special[/FONT]
[FONT=&amp]Sativa 75 / Indica 25[/FONT]
[FONT=&amp]Origins - Jock Horror x sativa from Oaxaca Mexico[/FONT]

[FONT=&amp]Box je isti-znaci: KINDER BATH AKA GROW BOX ZVANI KEMIJA

[/FONT]

[FONT=&amp]DŠV: 72-42-80
[/FONT]


[FONT=&amp]Zemlja: Teramagma
[/FONT]

[FONT=&amp]Svjetlo: oko 260W clf
[/FONT]

[FONT=&amp]Unutrašnje uzgajanje ljeti u dalmaciji sa štednim = NIKAD VIŠE, ovaj sad zimi = MILA MAJKA, ventilatori nikad upaljeni samo prozori otvoreni i nema da se brineš,,,,temperatura ideala prosjek 27,ph vode odokativan mix oko 6.5 dok sve dobro gazi necu ništa ni da picajzlim,bile oko mjesec dana na otprilike 18/6 nekad i više sunca,manje od 12 nikad,,,,,bile u 3.5 l nakon vege prebacene u 10 l pitare,LST pocet rađen tek na pocetku cvjetanja jer mi se nije dalo peglat sa tim a al sad su me prisilile,do sada nikakvi dodaci osim hydrogena znaci „na kruhu i vodi“što se kaže doslovno,,,o vrstama ne želim govoriti još ništa,svi su rado dobrodošli da mi pomognu u growu i u detektiranju vrsta,pozdrav svima i nek se zeleni što više a žuti što manje![/FONT]

[FONT=&amp]Trenutno stanje 10 dan na 18/6 slikice stižu,,,[/FONT]

















 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Dalmacija,cfl,ljeto 0 bodova ali zato Dalmacija outdoor...mama.pozdrav Maki i dobro dosao nazad u dnevnike;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
meniova jedna izgleda najvishe kao kush...ali nisam bash skuzhila najbolje koliko je biljaka u igri..dvije ili??
foto 3. i 4. mi najvishe na kush sliche..od ponudjenih opcija..
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
samo par slikica....oko mjesec dana na cvijetanju,na 2-3 lista primjeceni nedostaci pa su u 2 navrata laganini dobile dopunske hrane(plantela cvet)

ispricavam se zbog velicine slika sad sa ovom novom shemom foruma pojma nijedan forum thumbnail mi ne prolazi a i ja sam za te stvari preglup...

image.jpg


image.jpg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Meni ovo lici na preteranu vutru u rukama strpljivog garija.Vidi se da znas sta radis i da se razumes u zene.Jedino mi nije jasno kako uspes da ne duvas tako dugo,daj neki savet molim te,ili mozda nema da se nabavi....hahaha....stvarno svaka cast i za "curke" i za karakter.

P.S.Mada,lako je biti karakter kad zivis na moru pozz od ZLog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: makisplit

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Gajio sam ja nekad taj njihov mix mada mi se cini da su ga u skorije vreme menjali . Mozda je master kush ili mozda taj speciale ali sacekajmo jos malo ....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vidim farba se prima ;) jedino mi jos nekako sitni, mozda ces morati preko 60 dana cvetanje furati, do duse ne znam ni koji ti je plan, a i ti ne znas koja je tacno vrsta :)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
da napišem koje slovo....

koliko se god trudio nemogu napraviti nikakvu razliku između biljaka :knockknock: :ninja:

Power* da najvjerovatnije cu koji dan produžiti ali glavni hedovi su spušteni maximalno jer su divljali pa su sad u đungli :rasta1:

Biljke imaju vec sad više thc-a od mandale fruit to mi je jasno i vidljivo iz aviona,imam srece valjda i sa genetikom opet, zdrave su i živahne i dalje s obzirom na moju dohranu koja je minimalna

zanimljivo mi je i gledati kako dio koji se kupa u suncu slabije sazrijeva od ostatka,trudim se rotirati al mogucnosti su mi slabe jer su ispunile cjeli box odavno i to je postala robija

vidjet cemo rasplet,obecajem bolje slike pri kraju,kad uhvatim malo vremena izbacit cu ih na balkon i poslikati bolje do tada pozdrav! :cool44:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
jebaji ga nepredviđeno se desi.....puklo mi nešto u boxu i izbacilo struju u kuci,,,,negdje se nešto sjebalo i morat cu sve rastaviti tako da su biljke ostale kratkih rukava,,,,držat cu ih još bar tjedan ovako na danjem svjetlu i nek se skurjaju same kakve god da jesu,,,,btw zapalio sinoc neku granu što sam cvaknuo ima par dana,,,zaključalo me na kaucu 2 debela sata je da nisam pušio 3 mjeseca i kusur al sve jedno,,,,,


slikice slijede u nastavku a poslje toga još jednom kad sve skinem,posušim,izvažem i zapalim ko čovjek za smoke report.....

pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Glupo mi da lajkujem kad se tako nesto desi ali dobro izgleda,radi dobro tu je negde na 12/12 u prirodi fotoperiod a u Splitu verovatno (ha ha cuj mene verovatno SIGURNO) sunce jace przi.....tako da za desetak dana ce biti bombonica
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
po mom nekom skromnom misljenju mislim da bi trebalo vise da je pustis da cveta,
mrsavo izgleda il me slika vara al naravno ako si odlucio za 10 dana da ce seces
okej mada mislim da to moze jos mnoooogo da se deblja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
sve je to meni jasno ali di da se deblja prijatelju,u mraku?

dobit ce još 10 dana prudužene nastave i kako ispadne pod danjim svijetlom....

btw. što se tice rada ne treba dalje ni da smoli meni je trenutno jako dobro :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra