Suvo ili vlazno?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Dugo sam razmisljao kako da naslovim temu.Da li lizete dok pusite?Ne ide...Samo: Da li lizete?Ne ide...Onda spasonosno resenje Suvo ili vlazno?
E sad,pregledao sam forum,teme,nisam nasao nesto slicno,nadam se da sam dobro pogledao i da neco opet dobiti negativne poene za vec vidjeno,dosadno i sl...
Pitanje je ovo,ja licno volim da ovlazim dzok dok duvam(o),pogotovo ako neravnomerno gori,onda naravno ovlazim sa one strane sa koje brze gori a ako ja sve ok onda zbog toga sto mi se cini da duze traje.Vecina mojih iz drustva ne vole i uvek ide prepirka,kako je bolje.
Sta vi mislite?
Sad kad sam procitao ovo sto sam napisao verovatno cu dobiti odgovore da je to subjektivno,ko kako voli i sl. i da je dosadno za razglabnje,ali ajde,sa nadom da cu dobiti neki konkretan odgovor za ili protiv, saljem ,sto bi rekli Kad ide krava nek ide i tele! :joint:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
jbt, meni je trebalo neko vrijeme da desifriram o cemu pricas hahahha al te kuzim....

ja zalizem nekad iz fore kad me pukne, imam frenda koji to stalno radi... a ako gori neravnomjerno, samo zapalim visak.... ali i lizanje pomaze tu....


lagano prst polizat i napravit krug za djokom po prstu...... ima onih koji direktno jezikom lizu i to smatram degutantnim... :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
naravno da ces zalizat ako krivo gori,samo nebi trebalo krivo gorit ako uspjesno zamotas i pritom divljacki ne pusis
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Sorry bst,nadodao bih još nešto vezano uz higijenu i bonton;
-ne zasliniti flok labrtama...inače opravdano,povlačenje iz stisnute šake,tj,'kruga' koji tvore palac i kažiprst.
-ne natopiti neki od prstiju slinom pa istim natopiti pljugu...jer ne odgovora svačijem 'želucu' da uvlači sagorjelu tuđu slinu u pluća.
-pokušati izbjeći pišanje iza grma pa onda sa popišanim prstima držati pljugu.

Ovo su tri stvari koje ja ne volim.

Evo da se ne ponavljam, iz bloga;nepisana pravila...Ponekad,ali baš rijetko,rijetko...inače gori savršeno.A dim poslije tuđe sline,fuj !!!
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
meni je isto fuj kad neko bali po pljugi i cijelu je zaslini, podemonim... jednoslojku smotaš i sve gori kako treba bez pušenja tuđih slina:cool44:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja kad motam, stavim duhan, pa dim, pa opet duhan, i onda smotam....kontam da pomogne bar malo...jer je okolo duhan, dim na sredini...nemam pojma...a zaližem po prstu, pa krug po džoksu kad krivo gori, i onda zapalim onaj drugi dio...mrzim kad krivo gori :) :spliff:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja isto zalizem, sasvim normalno, inace rolam jednoslojku i ljepo ispadne, ali jebig* dogodi se da pocne krivo gorit i onda moras palit ili zalizat, ali nije to nista 0_o xD i ako netko drugi zalize, normala mi je jer ta "slina" se uopce ne osjeti kad uvlacis dim xD samo moze pomoc i ljepo popravit , tj. da ravnomjerno gori. sve u svemu to je normala :)
peace out!
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Obično kada više ljudi puši i kada se forsira ( u strahu da se neće napušiti), gori "nakoso". Ja tad ližem, gadilo se nekom ili ne. Jebiga, pa nismo šugavi, valjda...
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
hehe, nisam se nikad zamarao s time

EDIT1:
btw, cisto obavijesti radi, kad sam citao prvo post, zabrijao sam da pises o lizanju zena. I gledam sto ces provalit takav razbijen. Cak sam se i razocarao malo :D
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Pljuga gori neravnomjerno zato što kad motamo (sa širim papirima) uglavnom imamo višak papira koji ne omota pljugu skroz nego recimo samo pola, ta polovica im dva sloja papira a druga jedan sloj, pa vjerovatno otuda razlika u brzini gorenja
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
matia je napisao(la):
Pljuga gori neravnomjerno zato što kad motamo (sa širim papirima) uglavnom imamo višak papira koji ne omota pljugu skroz nego recimo samo pola, ta polovica im dva sloja papira a druga jedan sloj, pa vjerovatno otuda razlika u brzini gorenja
pljuga gori neravnomjerno kad neki sivonja srče ko slon, prije zbog toga