Svaki mjesec poklanjamo 60 eura!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Svaki mjesec biramo člana mjeseca. Odabrani član će moći da izabere proizvode od našeg sponzora u vrijednosti od 60 eura. Možete pogledati šta je u ponudi na sajtu:

http://snailshop.com.hr/Growshop.aspx


n50dwl.jpg


1. Članove kandiduju moderatori i prijatelji foruma. Javnim glasanjem se odlucuje pobjednik.


2. Član mjeseca se postaje na mnoge načine ali se svode na dva osnovna: promocija vutra sajta ili promocija legalizacije marihuane. Naravno ti vaši postupci ne smiju prekršiti osnovne zakone države u kojoj živite. Neki od primjera kako možete pomoći: pisanje članka na našem sajtu, pomaganje u offline-online legalizaciji, pomaganje članovima, kreativna promocija kroz razne medije, prevodi sa engleskog itd itd

* Takođe možete nekom da pošaljete takozvani referal link koji će naš forum prepoznati i preko njega ćemo znati koliko se ljudi registrovalo preko vašeg referal linka. Vaš link i više o tome na kontrol panel stranici: https://forums.vutra.org/usercp.php (za ovu opciju morate biti registrovani).


3. Član će dobiti dodatne privilegije na forumu. Jedna od njih je i posebna titula/renk umjesto listića biće naznačeno da je korisnik član mjeseca. Privilegija ističe nakon 12 mjeseci. Ukoliko ne želi da bude član onda može i da nas kontaktira direktno sa kontakt strane.


4. Član mjeseca mogu postati i novo-registrovani članovi. Mi vjerujemo da neki ljudi nemaju vremena da vise na forumu te ih nećemo zlostavljat našom online mrežom. Ali i dalje imaju priliku da učetsvuju a ipak možda imaju vremena da se posvete stvarima koje su bitne za budućnost svih nas koji konzumiramo ovu ljekovitu biljku. Postoji milion načina da se pomogne samo malo kreativnosti i dobrih ideja.


5. Prvi član mjeseca biće objavljen 31 Jula 2011.


6. Korisnici koji spamaju, krse pravilnik i otvaraju glupe teme u neku ruku idu u minus.


7. Moguće da dođe do malih izmjena ali uglavno to je to.


Hvala!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ok, kandidiram Lucida.
Ovaj, hoćemo to raditi u ovoj temi ili ćemo novu otvarati i raditi poll?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa Lucid je definitno kandidat ali ima jos vremena do 31 Jula :) Sad ne znam da li o tome javno ili interno da raspravljamo? Mozda ipak u krugu prijatelja da se obavi da ne bude nekih zamjerki i slicno. Ili bas javno glasanje da svi ucestvuju i da u neku ruku pratimo kandidate (ako ih bude vise od jednog).
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Extra je ovo... svaka čast Genjo na ovom potezu....

Ja sam takođe za javno glasanje, iz više razloga... ali opet .... kako većina se izjasni i ja sam za
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Dakako da će se javno glasati, svi su na ovom forumu jednaki.
No za nominacije - nominirat će moderatori, prijatelji i grow support, pa ćemo napraviti poll gdje će svi glasati i gg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
:bong7bp: Ja Sekacha nominiram moderatoru hehehehe :knockknock:...
Kad ćete krenut nominirat da glasačko tijelo može krenuti ??? :ludaci_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne vjerujem da su moguče nominacije za takve stvari. Trebala bi biti bar jedna glava bistra koja če misliti o tome. Predajem se:joint::rofl:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa 31 jula ce biti dodjela a za sad trenutno imamo nominacije Sekacha i Lucida. Ako mislite da jos neko zasluzuje javite se. Takodje koliko sam razumio sponzor ima i nekih drugih stvarcica koje nisu vezane za growing. Vidjecemo da se jave da nam pokazu sta jos ima zanimljivo.