SVAKI POCETAK JE TEZAK

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pozdravljam Vas sve jos jednom.Eto igrom slucaja i pomalo neocekivano postadoh urednik ove teme koja bi trebalo da se bavi travom u ishrani,kao i kojekakvim pomagalima uz koja je upotreba interesantnija,bolja itd.Zahvaljujem se na ukazanom poverenju.Nadam se da nece biti problema sto se tice recepata jer vecinu moram prevoditi i prepisati,jer priznacete nije bas jednostavno smisliti i probati sve to posebno u uslovima kada posedovanje i 0,0001 grama marihuane podleze krivicnom zakonu i u startu se tretira maltene isto kao i prodaja 100 grama heroina.Trudicu se da tu naravno bude i nekih originalnih stvari ali o tom po tom.Pozdrav i nadam se da cu veceras poslati svoj prvi recept.
 
I

ixi

Guest
ne znam kako ali sam preskocila to da vidim sinoc....
sto znaci da sam se odusevila onim receptima veceras moracu nesto da probam od ponudjenog
 
23.12.2005
13
0
0
Evo jednog recepta sa rebarcima.
oni koji neznaju engleski...
krajnje je vreme da ga nauche...

Ingredients
4 pounds baby back pork ribs
2/3 cup water
1/3 cup red wine vinegar
1 cup ketchup
1 cup water
1/2 cup cider vinegar
1/3 cup worcestershire sauce
1/4 cup prepared mustard
4 tablespoons cannabutter
1/2 cup brown sugar
1 teaspoon hot pepper sauce
1/8 teaspoon salt


Directions
Preheat oven to 350º F. Place ribs in two 10x15 inch roasting pans. Pour water and red wine vinegar into a bowl, and stir. Pour diluted vinegar over ribs and cover with foil. Bake in the preheated oven for 45 minutes. Baste the ribs with their juices halfway through cooking.

In a medium saucepan, mix together ketchup, water, vinegar, Worcestershire sauce, mustard, cannabutter, brown sugar, hot pepper sauce, and salt; bring to a boil. Reduce heat to low, cover, and simmer barbeque sauce for 1 hour. Preheat grill for medium heat.

Lightly oil preheated grill. Transfer ribs from the oven to the grill, discarding cooking liquid. Grill over medium heat for 15 minutes, turning ribs once. Baste ribs generously with barbeque sauce, and grill 8 minutes. Turn ribs, baste again with barbeque sauce, and grill 8 minutes.