Svakodnevno pusenje i test

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.06.2017
1
0
1
32
Znam da ima ovih tema milion i nemojte da mislite da sam lijen i da nijednu nisam procitao, procitao sam sve, ali me zanima bas ova moja situacija i vase misljenje.
Pusim poslednje 2 godine svaki dan, a ove godine nikad vise znaci mnogo puta sa ekipom po 4-5 jointa i tako stalno... e sad naravno druknut sam... Kupio sam ugljenik i pio sam ga jedan ipo dan ali i dalje sam pozitivan (kupio sam sam sebi test).... Da li postoji sansa da se iscistim za 4-5 dana.... jer na test sam procitao da se moze vidjeti thc kod svakodnevnih korisnika od 4 do 14 dana...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
29.01.2016
2
1
1
29
haha :D Isti slucaj se i meni dogodio pre 2 godine, isto sam probao da se cistim aktivnim ugljem i sa dosta tecnosti, ali naravno nije pomoglo. Meni je tada posle 7 dana pronadjen.
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Ako se test radi kuci gde se nece postavljati pitanja zasto je mokraca toliko bela, postoji sansa da pijes 2 puta dnevno lasix (tableta za izbacivanje tecnosti iz organizma), uz to ne ispustas flasicu vode iz ruke i u wc ides na oko 15 minuta hteo ili ne :) Tada ti voda samo cirkulise kroz organizam i sanse su 50:50 da budes negativan, verovatno cak i vece, ali i 50% je odlicno kada pogledas da si 100% pozitivan :)

Edit: Ja sam cetvrti dan posle podne bio negativan, 3 dana za redom sam pio lasix i ispisao 2 cisterne, ali sam pio i limunadu da mokraca bude zuta jer test nije bio kuci. Tekst je inace uzet sa medicinskog uputstva testova na narkotike, ima deo zasto se pojavljuje svetlija crta ili pozitivan covek bude negativan. Samo se ne spominje Lasix naravno, njega sam ubacio.
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Nadovezao bi se na kolegin post iznad, ako u svrhu brzeg izbacivanja vode iz tjela uzimate vec diuretike dobro pripazite koji su i koliko agresivni posto ovi tipa lasixa aldactonea i ostalih iz grupe dosta prazne zalihe kalija u tijelu pa da nebi bilo frke, rade posegnuti za moduretikom koji je puno blazi ili prirodnom verzijom caja od preslice koju je isto postalo tesko za naci!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
ima deo zasto se pojavljuje svetlija crta ili pozitivan covek bude negativan.
Jedna crta-pozitivan,dvije crte -negativan bez obzira na boju druge crte.Prva crta je kontrolna tj.pokazuje da je test ispravan,a druga crta moze biti svijetlo,svijetlo crvena ali je vazeci test iliti negativan si.Ako ti pokaze samo jednu crtu,a ti si siguran da si cist trazi dodatno testiranje te iste mokrace u centru za vjestacenje.Poanta je koliko nanograma na mililitar ili tako nesto moras imati da bi test bio vazeci tj. sve iznad 300 toga si pozitivan,a ispod 300 si negativan u slucaju da saljes na analizu.

Edit;samo piti puno vode,vode bez iceg drugog.
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Lasix samo u krajnjem slucaju, ako kasno saznas za test, posao u pitanju, i uz njega ide jos 1 tableta, znam da je protiv bolova u kostima i za regeneraciju jos necega oko hrskavice. To je kad bas moras da izbacis sve iz sebe, normalno bolje je samo vodu piti. Sto se tice druge crte, iz licnog iskustva na poslu sam se uverio, bar sa ovim testovima koji se kod nas uzimaju. Ako pusim a izbacim dovoljno tecnosti i uspem da budem negativan, druga crta mi bude svetla jedva se pojavi, a kada sam cist totalno mi se to nikad nije desilo. Inace da test pogresi sam vidjao samo da treba da budes pozitivan, a iscistis se i budes negativan. Da pogresi da budes pozitivan a ne trebas nisam jos cuo iskreno.2 godine sam radio test 1 mesecno na poslu, sreca bar sam znao kad je... al dobro je sto vise ne radim tamo.