Svakodnevno uduvana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Specijaliziram anesteziologiju i tamo oko acetil-holina nesto poceh da trazim na netu neke podatke (znam da znate sta je acetil-holin).

FOrum-odlicno odradjen,opusten

Posto silom prilike svakodnevno udisem tonu razlicitih anestetickih gasova toku operacija u hirurskoj sali,na moj mozak vise nema dejstvo nikakva psihoaktivna supstanca jer mi se jetra istrenirala za ovih nekoliko godina.Probala ja ...i nista...ko da nisam.

Znaci,postojimo i mi naduvani a da to i ne znamo,protiv svoje volje.

Pozz. :behe_hehe:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
welcome...

Nosi neku zastitu da ne udises ta hemijska sranja. Ili mozda namerno nemas zastitu :D .

Pricala mi drugarica (farmaceut) kako njene kolege se svakodnecno cepaju artanima jer su im nadohvat ruke. bolesno...
Zamisli da odes u apoteku i od apotekara trazis brufen a on ti donese stake i nosu i pita te zasto si zelen i kada ce da ubiju godzilu :D
Kada se vec bavis anesteziologijom reci mi kakav efekat ima etar na coveka i koje su posledice uzimanja (dobre i lose)...
THE DEVIL'S ETAR !!!!
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Hm...pa...etar je odlican anestetik,odrastao muskarac pada u opstu anesteziju za oko 15-20 minuta udisanja etra,i odlican analgetik !!!!!!! znaci moze totalno da otkloni bolove.
Da ne pricam sad kakvo dejstvo ima na koji organ,uglavnom,ne ostecuje ni jedan (ovo se naravno odnosi na akutnu tj jednokratnu upotrebu etra) ali je izrazano povracanja,mucnina posle toga.
Danas se dosta slabo koristi jer je zapaljiv i lako isparljiv.
Nemam podataka ako biste zeleli da ga svakodnevno inhalirate :roll:
Uglavnom,nije bas zanimljivo biti svaki dan po povratku kuci pospan i gubiti vreme na spavanje po 2-3 sata a onda kad hoces da se uduvas,tebi ne uspe a svima ostalim uspe...pa ti odes kuci razocaran :?
ALi zato pre nekoliko godina kad sam prvi put probala hashish :lol: wow...
Na zalost,nikad se vise nijei ponovilo...to mu dodje ko onaj heroinski flesh,bejbe :p
 
24.01.2007
2
0
0
Da ne otvaram novu temu (pošto i sam pušim svakodnevno) pozdravljam sve prijatelje dobre trave. Naišao sam na sajt tako što sam u google ukucao marihuana.

Oduševljen sam viđenim, pročitao dosta toga sa stranice, dosta toga je potkrijepilo moja dosadašnja razmišljanja o učinku biljke na moj organizam ..
Višegodišnji redoviti pušač, zaposlen (CAD projektiranje), u vječitoj želji da sam uzgajam doma za sebe - legalno.
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
jel to onaj eter čime su se pucala ona dva luđaka u Strah i prijezir u Las Vegasu...

manijakalno djelovanje, to bi volio probati

Kako ono opisuje

"Your limbs are loose, you know you are high but still you can't control your body, you reflexes.."

Tako nešto. Ma pre zakon..

@SamsvojDr pozdrav.. Ma forum je ludilo, evo i ja se nedavno registrirao, ima prebolesnih članaka i ideja..

CAD kažeš.. Daj posla :D