Sve o muskoj biljci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2014
5
2
0
32
Pozdrav - ( Ja sam novi clan i imam dosta zanimljivih pitanja sto se tice muske biljke Marijuane. )

Ovako Da ne smaram i da krenemo na stvar...

U poslednje vreme dosta proucavam o takozvanoj biljci marihuani,mnogo zanimljivosti ali samo jedna smetnja... Problem je uvezi muske biljke... Ne nalazim odgovore nigde,pa sam resio da malo vas zamaram sa ovom temom... :)

1.) Da li se muska biljka pusi? ( Posavetovao sam se sa nekim takozvanim iskusnim ljudima koji tvrde da sve znaju, oni su mi na ovo odgovorili da se pusi i da ima thc.. Ali da se bere kad jos ne procveta.... :/ znaci kad je jos u fazi rasta,jer tad valjda ona sadrzi vecu kolicinu thc-a o zenske biljke... Malo ludo zar ne... Mada ja retko verujem u te stvari zato sam i dosao da pitam vas....

2.) Da li dopustiti musku biljku da oplodi zensku biljku? E sad,kako kazu koliko zara toliko para.. :) Tako isto i semena... :) Par iskusnih saveta su mi govorili da to ne trebam da radim... Jer ako muska biljka ako oplodi zensku onda je zenska mnogo slabija nego sto treba da bude... ( gubi kolicinu thc-a u sebi ) A drugi iskusni saveti mi govore da je jaca kad se oplodi... Zato sam dosao da pitam vas...

Hocu da sto vise upoznam musku biljku.... :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
U pravilu se ne pusi jer hed bude pun sjemenki,no...primjera radi,posadio si par biljki a nisi duvao mjesecima i muska pokazala spol.Moras ju maknuti da ne oplodi zenske. I sta s njom,hehe ...pokidas vrhove,prosusis i u rizlu s jajanom :)
I gle vraga...puknilo te.
Ukus kad zapalis takav joint je bezveze,no hebiga...radi te.
Nosen nekom energijom i odusevljenjem...sutra zapalis drugi joint.Uhhh,nije to to vise.Svaki sljedeci joint te radi sve manje dok ne shvatis da ne vrijedi vise to uvlaciti u sebe,hehe.
No,nema veze...steta ga je baciti ako nemas trave i nisi dugo duvao ♡

Uglavnom,muska biljka je stepenica vise prema zenskoj biljci :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
najbolje ces upoznati musku biljku ako je uzgojis, pa sa njom selektivno oprasis neku curu i na kraju popusis. oplodjena zenska biljka nije slabija ali ces dobiti manje stofa za duvku. besmisleno je ostavljati muski biljku pored zenske jer ces imati toliko semena koliko neces uzgojiti biljaka u narednih 10~15 godina i vise, a proklinjaces dan kada si je ostavio sa curama dok budes cistio hedove od semena. ima li jos sta
 
24.05.2014
5
2
0
32
hahahaha xD hvala vam na ovakvim savetima... Ja sam jos pre imao jednu musku koju sam bacio,bila je oko 2,5metra... Ali mogu da pohvalim motku od te muske,dobra je bila za sibanje prasica... xD Gde udari tu se ocrta veliki crveni head... :)

Sto se tice muske,videcu da ostavim samo jednu na kratko da zavrsi posao za par semenca... :) Treba da mi zahvali sto ce imati free sex... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ma sve ce bit puno sjemena, nema tu na kratko..oprasit ce ti sve pa ces imati hedove pune sjemenki,,kak oš....

napisao sam ti, uzgoji je negdje dalje pa skupi polen s nje, i onda oprasis granu-dvije i imas sjemena i previse, ako ti je vec do toga..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NarviC
24.05.2014
5
2
0
32
Znaci cim primetim musku biljku da je uklonim?
 

Prilozi

  • umesto-miseva.jpg
    umesto-miseva.jpg
    65,5 KB · Pregleda: 53

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Naslov treada ti je bez veze! Biljka nije "takozvana ",nego je Marihuana,ili neki drugi sleng name. Takozvani poznavatelji i stručnjaci koje si konzultirao nemaju pojma o cannabisu,i blentava ti je fora što šibaš prasice da se vide hedovi ;)
 
31.07.2011
6
1
3
36
Ja sam ispusio vrh muske biljke, uklonio sam ga sa sajta prije nego sto bi uspio da oprasi bilke, zapalio sam od toga jednog poveceg topa, i odsljakalo me onako osrednje

P.S. Vrh sam odsjekao u 8-9 mjesecu 13 ' ,a zapalio ga u 5-om 14' - bio je u velikoj svesci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisi u pravu, pa ajd da naucis, evo jedan od gomile mogucih citata: "Both male and female plants contain THC. In fact, some research has shown that in the early stages of growth the males actually contain more THC than the females (Frank and Rosenthal, Marijuana Grower's Guide, p. 66)"
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Satro Vicsa je napisao(la):
Ja sam ispusio vrh muske biljke, uklonio sam ga sa sajta prije nego sto bi uspio da oprasi bilke, zapalio sam od toga jednog poveceg topa, i odsljakalo me onako osrednje

P.S. Vrh sam odsjekao u 8-9 mjesecu 13 ' ,a zapalio ga u 5-om 14' - bio je u velikoj svesci
Garant je bila sveska na linije pa je bilo osrednje. Kod one na kvadratice bude odlicno! :D :p
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
maleinflowering.jpg


male-marijuana-plant.jpg



:hehe::wub: :wub: :dada :wub: :wub: :vb_whip: :costumed-smiley-027
 
24.05.2014
5
2
0
32
Biggg... Smile.. :))))))))))))))))) Imam Jos jedno pitanje za vas? Dali semna koja promene vise kolena postaju slabija? inace ja sam imam seme koje je imalo svoju cukun baku,a majka mu se zvala ( Ultima )

To seme sam bacio u saksiju,i sad cekam kakav ce da bude plod... Nadam se da ce biti mnogo bolji od njegovih predaka... Majka - ( Ultima ) je bila vrh,a sveca sto mu se udarala,semenca ko kokice izlecu iz nje... xD xaxaxxaxx zezam se malo...


Sad sam bas prolistavao nesto na netu... I pronasao sam nesto neocekivano....
Kaze da muska biljka nije potrebna zenskoj samo zbog parenja,nego tera razne insekte koje napadaju zensku bilju i cak je brane od nekih bolesti sto se tice susenja listova i opadanja...itd...

A sto je jos zanimljivo.. Muska biljka se vise ceni sto se tice pravljenja nekih jela... Cak se spominje da je ulje od muske biljke jace nego od zenke.... :)

Zelim vam lepo smejanje uz ove moje nebuloze... :)
 

Prilozi

  • od-sada-i-marihuana.jpg
    od-sada-i-marihuana.jpg
    39 KB · Pregleda: 22
  • marihuana.jpg
    marihuana.jpg
    71,2 KB · Pregleda: 22
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
NarviC je napisao(la):
... inace ja sam imam seme koje je imalo svoju cukun baku,a majka mu se zvala ( Ultima )
ajd nam pojasni malo ovo, kako se zvala ta cukun baka, a kako se pored majke zvao tajka. ultima je verovatno the ultimate, samo ne kontam kako mama moze biti ultimate ako ne znas ko je baka a ko cukun baka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.