Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa nista posebno,ako je zenska pusti je da cveta a ako je muska onda ne znam sta ces s njom.Nemoj je previse zalivati,produzi joj mrak i tako to.Gde je drzis?Na lampama ili onako u sobi na dnevnoj svetlosti?Kolika je biljka?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
SasaMan je napisao(la):
Kupio sam kompletnu opremu jos pre,sad ce,godinu dana(HPS lampe....).Opremu sam nabavio preko Draga iz Slovenije,sve je bilo ok dok me nisu unistile vrucine.Propalo mi je svo kvalitetno seme,ostao sam i bez kesa tako da mi je propala i zima,nisam nista uradio.Potrebna mi je pomoc,ako u Srbiji postoji jos koji grower,treba mi kvalitetno seme.Zainteresovan sam za svaku vrstu kombinacije,kompenzacije...Mogao bi i administrator malo da se ukljuci ako zeli neki napredak u svojoj zamlji.Da ne palim ponovo preko,jer je sada i Slovenija truli zapad.

pozdrav

pa ti li si taj što je tražijo garantno, i došao u Slo
samo po lampa i.......
svaka èast za trud ::super
javi se, pa èemo videti
pozdrav

 
A

Anonymous

Guest
ero...svuda gde si pisao ti si stao...ne pises vise...ZASTO????
Ja lepo chitam sta pises..i kao si provalio..svuda te jurim po forumima..ne mora niko nista da te pita...mislim da svi vole da chitaju majstora uzgoja...pomalo delujes prepotentno sa tim (pisem-ne pisem)S'toga te iskreno molim...PISI...sve sto mislis pisi,ali uhvati ted i mesto gde ces osvemu pisati...molim te jos jednom....PISI sve!!!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
morisson je napisao(la):
ero...svuda gde si pisao ti si stao...ne pises vise...ZASTO????
Ja lepo chitam sta pises..i kao si provalio..svuda te jurim po forumima..ne mora niko nista da te pita...mislim da svi vole da chitaju majstora uzgoja...pomalo delujes prepotentno sa tim (pisem-ne pisem)S'toga te iskreno molim...PISI...sve sto mislis pisi,ali uhvati ted i mesto gde ces osvemu pisati...molim te jos jednom....PISI sve!!!!!

Pa era ti je covek malo prezauzet,prepotentan nije veruj mi, a inace mislim da na ovom forumu ima prilicno toga napisano,tako da i pocetnik moze da uzgaji pristojnu biljku.Evo i sajt se blizi zavrsnici polako tako da ce biti objavljeno dovoljno materijala.A i eru cemo malo da kritikujemo,a ako ne bude hteo da pise zna se 0089 ....

Opusteno bice to sve ok ~)
 
A

Anonymous

Guest
Pozdrav GreenMan...stvarno ima dosta toga ...vise nego u svim priruchnicima..ali valjda zbog toga sto sam provalio da je era pravi majstor...pa ne mogu da docekam da saznam jos nesto...provalio sam da cu njegovom metodom probati neke stvari ..tako da sve sto vise znam ..bolje je..a i sajt jedva chekam...pozdrav svima ::h2o !~
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
prijatelju nisam ja prepotentan- a jezièina mije preduga...... ~)

samo se ti registruj i pitaj, kad budem imo vremena rado èu ti odgovoriti.Što se tièe pisanja, foruma...
uzgoj je deo moga ugoðaja, ali imam ogromno obaveza a volim i ja nešto svog slobodnog vremena provesti u temi izvan uzgoja.
Istina je, da me ponekad nema i po celi mesec...-obaveze, odmor,.......

kao što se da primetiti- ceo forum, više manje fura ekipa od par ljudi.
Kobaja,Greenman,Embrlajzer,gazda GENJO,Robot minimal i to je otprilike sve.
Svi imamo i druge obaveze.........
Pošto kažeš, da te cannabis zanima- svaka pomoè dobrodošla.
:pivo
A MRZI ME, DA ÈUKAM- E TO JE ISTINA DO BOLAAA
ZATO SVAKA ÈAST AVRAMU, ZELENOM prije svega u zadnje vreme su oni više manje držali ceo forum i još se naðe budala, koja uništi sav trud.
:pivo
 
27.05.2005
1
0
0
41
ima li neko detaljnu shemu boxa u kome se uzgajaju biljke? prvi put sadim, pa mi je sve nejasno! jedan ortak je prepravio frizider da li je to dobro? sada su mi biljke u velikoj saksiji i vec ih prehranjujem. nabavio sam rasvetlu i reflektor sta mi je jos potrebno?????? ::zidoglav
 
22.05.2005
1
0
0
52
Na mojoj tri nedelje staroj biljcici, su se pojavile svetlo braon flekice na ivicama listova. Donji listovi joj opadaju, a gornji su klonuli.Gajim je na terasi .


Hvala-unapred ::placko