Sve o vutri sto ljudi ne znaju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.08.2006
0
0
0
ma tu se ne moze nista uraditi. po pitanju ovih neznalica. ko nije probao, koristio, i ne zna i nikad nece ni saznati, na zalost. njihova stvar. ko im je kriv.
 
23.08.2006
0
0
0
ma cuj, nebitno je sto je, pandur ili deklarirani protivnik vutre. ako negdje marihuana moze biti legalna a negdje ne, tu onda nesto nije u redu. i u isti red se ne moze stavljati heroin, speed, neka treca stvar i marihuana, zar nije. zasto je legalna tamo gdje je legalna? u cemu je fazon? neko je pametniji? ma nece je koristiti onaj kome smeta, skodi ili nesto. ja se eto ne sjecam uopce kad sam zapalio. pojma ne znam. a razumijem i tog covjeka koji pise tako gnusno za vutru, mada ne zna sta je propustio.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
sta je ovo uletio neki roditelj pa djeli savjete??? ali lose...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Sad sam citao..užas :evil:
Ma budala se javila pa hoce po nekome *rat!Kako to dize zivac..
poznam covjeka,ono bogomoljka u pravom smislu te rijeci (crkva bla,bla..),mislim ok je,ima i curu i stvarno je ok,ali jedan od rijetkih kljudi koje upoznam,a da nikada nije duvao,jednom se napio (inace ni ne pije) i nikada,ali nikada nije ostao na klupici u parkiæu dulje od 11navecer..ili na nekom tulumu dulje od 2ujutro!
Nisam ga pitao sto misli o rokanju Mare,ali mislim da ne bi *rao kao netko tko je probao pa se nasao drugima spocitavat..ima covjek stav,ali imat 23 i kusur godina,a da se nikada nisi ubio sto vutre sto cuge da te nije bilo kuci 2dana! :p :p
To ipak malo teze razumijem,ali kako se veli Svakom Njegovo.hehe 8) 8) 8)
 
30.08.2006
0
1
0
Nesmijete biti tako grubi prema njemu. Dapaèe ako mislimo legalizirati travu onda moramo znati kako razmišlja "neprijatelj". Zato bi ovu situaciju trebalo iskoristiti da vidimo kako takvi ljudi razmišljaju.

To da je kreten, stoji, ali jebiga ne možemo svi biti isti :D
 
30.08.2006
0
1
0
Kad si veæ pomenuo ex-YU države, moram napomenuti da je ovo jedan od reeeeeeeeeetkih foruma gde državljani ex-YU republika ne je*u kevu jedni drugima, i zaista verujem da vutra ima veze s tim, koliko-toliko. Ljudi su uspeli da stvari pogledaju "iz drugog ugla" i nisu zaslepljeni kojekakvim sr*njima.

S ovim se u potpunosti slažem.
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
Mislim da nebi trebalo napadati deèka tako. On je pravi primjer na to koako ljudi gledaju na marihuanu i kako razmišljaju o tome. ?

wwwwww je napisao(la):
Htio sam samo pitati da li postoji neki podatak koliko je ljudi sa vutre preslo na nesto jace? To je bit svega.
Nije bit u tome kolko ljudi JE prešlo veæ kolko ljudi NIJE prešlo

Ali kad veæ razmišljaš o statistici razmisli o ovoj: samo 5% ljudi koji su probali marihuanu su probali neku težu drogu. Tako da sa 95% posto sigurnosti možeš tvrditi da marihuana ne vodi ka težim drogama. Ali statistika je statistika zar ne

Mislim da je bit u tome da su ovisnici prošli sve(alkohol, duhan, travu) dok nisu naletili na nešto što im je bilo dovoljno (ali i što je razvilo fizièku ovisnost kod njih).

Nisu oni probavali "nove" droge zato što su ih "stare" tjerale na to veæ zato što im "stare" droge nisu bile dovoljne, nisu bile ono što oni traže.

Bit svega je: èovjek æe tražiti nešto dok to ne naðe!
Nitko ne traži nešto samo zato što je našao nešto prije toga.

Tj nitko neæe probati heroin nakon marihuane ako mu je euforija koju ona proizvodi dovolja.

A kad veæ konstatiraš vezu izmeðu marihuane i težih droga moraš znati prirodu takve veze. Studije(pretraži malo New Scientist) su pokazale da ta "veza" postoji samo kod mlaðih korisnika marihane, alkohola, nikotina pa i kofeinazbog toga utjecaja na razvoj mozga kod tinejðera. Opet sa druge strane studije su pokazale da takva veza ne postoji.

Pa ako takva veza ne postoji, sve je jasno zar ne? A ako ta veza postoji i ukoliko želiš sprijeèiti da mladi krenu putem teške ovisnosti najbolji odgovor je legalizacija marihuane. Zašto?
Pa stvar je vrlo jednostavna: dileri ne pitaju osobnu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
wwwwww je napisao(la):
Ajde budite iskreni svi vi koji pusite travu, sjetite se trenutka kada ste prvi puta zapalili vutru. Da li bi u tom trenutku da ste imali priliku umjesto vutre uzeli heroin? Kladim se u kucu da barem 70% ne bi. Pa izracunajte malo koliko je to ljudi onda manje na heroinu u slucaju da vutra ne postoji (podsjecam ponovno da vecina na heroin prelazi sa vutre, jer im mozak kaze da moraju).

Procitaj koji post sto napisah ja ne davno... Ja sam zivi svjedok. Dok sam pušio vuvu (gandžu), extra je bilo. Uvijek sam govorio (i svi znali za to moje mišljenje) ;"Jebo ti hemiju, Bog je dao Svetu Biljku da raste, nije bez razloga!!!".
Kasnije sam prestao interesovati se za vuvu, ono kad je bilo OK, ali da dam neki pfenning za nju, nema sanse....i sve je tako bilo dok nisam presao na heroin, i ostalu tadu svakojaku hemiju, i citavo vrijeme dok sam bio na njemu, vuva me jednostavno nije interesovala. Kad bih imao za panj vuve, ja bih odmah ostavio to i dodo jos toliko (cenera), za šut jedan (kakva vuva, ba :)....) Bilo je sluèajeva, kad su ljudi mi davali da im završim gandžu, a ja sa tim parama sve koliko može panjeve žutog uzimao... Sad sam èist 2 god. (doduše na met. terapiji ali laganice idem ka 0mg) i pio sam po 150mg apaurina dnevno (uz šuteve, to je najmanje oko 20€ svaki dan), sad ponovo pušim gandžu i testove (skrining test) koje radimo redovno, pokaže 6 razlièitih droga. Meni samo BZO (apaurini, bosaurini, lexilium (svaki na bazi diazepama)) i THC što znamo svi šta je :), niko od doktora gore, nikad mi nije ništa rekao za vuvu, više me peglo da gledam smanjiti apaurine.... i govorio (i doktor i doktorica (neuropsihiijatri, prim.dr.sci sta sve jos ne) rekli fino da bolje mi je da zapalim koji joint (i to kaže "DOBRE" trave, nego što kaže piješ toliko apaurina. Sad trenutno pijem 8 i zapalim vuvu, prije sam odjednom, sad 4 ujutro 4 navece (nekad po par dana ni jedean ne popijem (mogu reci ono bas po potrebi, dok vuvu obožavam svaki dan zapaliti (što jes' jes'...) pogotovo u jutro uz kafficu, i pregledam mail, ili na forum ovdje sa rajom.

Ja nešto sve kontam da tebi neko blizak nije na heroinu, ili nekoj drugoj hemiji!!!!?????.[/quote]
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
budite tolerantni i do ljudi koji drukèije razmišljaju

Trudite se opèenito,da vam je živit što kvalitetniji:rad,blizina ljudi,rital,biti malo sam sa sobom,ugodjaj... Od toga najviše i zavisi koliko je vuja štetna po vas-nas!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vetrenjaca123

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
U tome sam majstor..ne trebam ni zapalit ako se hoæu posvetiti sebi..nisam egoista,ali doðe svakom èovjeku da zazuji! :zagoreo:
Fino ugasim mob,zaljuèam sobu,litra vranca pokraj kreveta,lagani reggae i polaaaaaako! :tjao:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ja sam nakon svih njegovih izrechenih sranja zakljuchio da je dechko TOTALNA DILEJA... Ma koji ce k***c on na ovom site-u, jebo on sam sebe i jebo ga onaj ko mu ga dade... :rofl:
Koji su to likovi, braaateee mili...
To je onaj chuveni vic o pandurima kada pandur pita kolegu: "Je li majke ti, neshto mi ovde nije jasno?! Kako bre oni narkomani ovaj dzhoint nabiju u venu?" ...
E, to vam je isto tako razmishljanje i poznavanje marihuane (a i droga uopshte) jednog prosechnog straight-era... GEEEKS :tuki_blah_tuki:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
kako god ima pravo na svoje mišljenje-pa kako god bilo...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Slazhem se sa tobom SLO-Era, ali dechko je ochigledno neka mentolchina teshka koji je nezadovoljan sa svojim zhivotom i sad smo mu mi krivi shto on nema socijalan zhivot pa onda mora da posecuje razno-razne forume (ukljuchujuci i nash) i pokushava da se pravi pametan... Veruj mi da znam mnogo takvih likova i jedino pravilno reshenje za sve njih je da ih u startu napushish najstrashnije, jer to stvarno i zasluzhuju... :eek:ral:
Eto tako, rekao sam svoje... :twisted:
 
27.09.2006
4
4
0
wwwwww je napisao(la):
Prvi puta sam danas cuo izraz vutra, no nije bitno.

Htio sam samo pitati da li postoji neki podatak koliko je ljudi sa vutre preslo na nesto jace? To je bit svega.

Lupam na pamet no pretpostavljam da je barem 70% narkica odnosno onih koji su na heroinu, tabletama ili slicnom smecu pocelo sa vutrom.

Vutra mozda sama po sebi nije opasna, no da li ljudi znaju kako ce reagirati na nju? Jedan joint nikome nece napraviti nista losega, no kako ce nas mozak reagirati na taj jedan joint? Svaka droga utjece na mozak kao i duhan i alkohol. Tko moze garantirati da mozak nece biti toliko "odusevljen" vutrom da ce nas tjerati na sve cesce koristenje odnosno na nesto jace - smrtonosnije?

Ogroman broj je presao sa vutre na opasnu stranu, jer ih je vutra odusevila ali je postala sa vremenom pre slaba. Vutra je super a postoji i nesto jace, moram to probati - i na tisuce samo u HR su probale i unistile si zivot, a na milijune u svijetu.
Da nema vutre, teska droga bi i dalje postojala. No stvar je u tome da bi puno manje ljudi islo u to jer ne bi pocinjali sa necim "neopasnim" - vutrom.

Ajde budite iskreni svi vi koji pusite travu, sjetite se trenutka kada ste prvi puta zapalili vutru. Da li bi u tom trenutku da ste imali priliku umjesto vutre uzeli heroin? Kladim se u kucu da barem 70% ne bi. Pa izracunajte malo koliko je to ljudi onda manje na heroinu u slucaju da vutra ne postoji (podsjecam ponovno da vecina na heroin prelazi sa vutre, jer im mozak kaze da moraju).

Razmislite malo i nastavite pusiti. Zivot vam je ionako pusiona. A dok se vi kockate sa svojim jedinim zivotom koji imati, ja cu je seviti ko lud i uzivati u necemu sto niti jedna droga ne moze - TRAJNI UZITAK.
Adio gubitnici :wink:

u brate ode ti u Cirkus.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Markonac, mojne ba ovoliko citirati, a ti dao par rjeci komentar.... (ne ide to....)
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ma daaaj braaate, zakljuchavaj ovu temu... otegla mi se muda koliko me je smorila :lock: :lupkanje:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Kad bi se vutra dekriminalizirala ili legalizirala onda je niko nebi stavljao u grupu s heroinom i ostalim otrovima i samim tim nebi dolazilo do prelaza na teze stvari onda bi svi oni koji je provaju iz nekog bunta ostali na travi a nebi trazili nesto zabranjenije ili opasnije, svi koji predu na jace predu zato sto se to zove droga , zasto se ne zabrani alkohol koji stvara vise problema i smrtnih slucajeva od heroina a ne zabranili bezazlenu travicu od koje niko nikad nije umro ili je razorila kakvu obitelj ....
LEGALIZIRAJTE TRAVU pa ce sva polja biti obradena,standard ko u Holandiji....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Stvarno ljudi trebamo imati obzira prema ljudima koji su još uvijek na dial-up konekciji. Pa njima treba pravo puno dok se otvori neèiji post (pogotovo još ako u postipsu ima veeeelika slika, kao što neko radi) mislim da nije u redu prema njima.... jer ima dosta ljudi koji bi rade xDSL neku konekciju, ali samom infrastrukturom to je nemoguæe... zato molim sve da izbacite velike slike u potpisu....
Mislim ja sam ZA...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.