Sve se promenilo od kad sam ovde

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ne secam se ni kako, znam da je bilo 2011, bio sam dete za sve a ne za ovaj forum, sajt, kako god, nisam dosta dugo dolazio ovde i onda 2012 godine zavrsetak outdoor sezone sam poceo redovno da dolazim, imao sam svoje ispade i sve nekako nezrelo shvatao, kao da sam vam svima popio pamet, prepucavao se, tvrdio da pusim "dobru dzidzu" a ono zapravo "herbal incese" not for human, ma svakakvih sam imao ispada, i onda sam skontao da to ne vodi nicemu i odlucio citati i samo citati, malo pitati zato sto sve sam imao na forumu samo sam trebao odvojiti vreme za moj hobi, jer ako nesto volis to i radis, i onda naravno OSNOVNO sam naucio da bi mogao poceti.. Kroz ovo vreme sve sto sam proveo sa vama sve sam vas zavoleo od aktivnih clanova, koji su u svakom postu, cija su imena poznata ovde, najvise bi hteo da se zahvalim Bogey-u i rasta3, njih dvojica su mi najvise pomogli, jeste da sam Bogeyu zivce pokidao (al ne zamera on, ipak je on old school ;) ) a moj ortak rastafarijanac da njega nije bilo danas ne bi imao indoor i ne bi znao pola stvari.. pored njih dvojice mnostvo ljudi sam upoznao, sa nekima sam i menjao se i castio i tako, predivna iskustva sa mojim forumasima, sve sam vas zavoleo, citao sam i citam uvek neke teme zanimljive, ucim razne stvari sa sajta, srecan sam sto postoji nesto kao sto je vutra.org, mnogo sam se promenio i mnogo sam zreliji i realniji za svoje godine, na stvari gledam drugacije nego pre, znam da i vreme radi svoje al i ja radim na sebi, a sve to nekako uz pomoc vas, imao sam i nesuglasica sa pojedinim clanovima al sve se resi, ovde zlo ne moze dugo biti, svakom se radujem kad vidim da ima lepe i zdrave biljke, jako sam se skenj kad sam citao dnevnik od "SKT" kad je pao sa 10kg, nadam se da takvih tema vise nece biti i da ce se jednom legalizovati da ne moram da se cimam dok radim ono sto najvise volim.. Marihuanu konzumiram vec dugo i bez nje ne mogu, dnevno 4-5 komada, trenutno sam nezaposlen pa imam vremena za duvke po celi dan, al kad dodje da radim, onda cu uzeti rezim stare skole ovog sajta, na ovaj nacin ocu svima da vam se zahvalim sto ste postali deo mene i sto bez vas ne mogu zamisliti da mi prodje dan a da ne posetim sajt, hvala vam svima koji ste tu da dodate i obogatite sajt ovaj, a meni je cilj da usavrsim sve teme i sve proucim i da jednog dana postanem medju adminima sa puno znanja pa da prenessem na druge svoje znanje sa malo vise razumevanja..
Nadam se najboljem do tada cu da ucim i cutim, ono sto znam cu da i tvrdim, voli vas sve vas Monsteeeeeeeeeeer ludi :smoke18:
u1zOxdu.jpg
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Gagiba je napisao(la):
hehehe

Braćala, koju si to vutricu popušio?? Gađala te u emociju pa te razvalila!!! :dada

edit:
Sad pročitah u statusu!!! Četiri Mazara pred branje su odlučila!!! ;)
neka dobra koja me razvaljuje, neki dobar white widow haha :)
Hahaha mazari su presudili. :D
opa cupa je napisao(la):
Monster vibrira pozitivno...svaka cast sto tu vibraciju siris po forumu :thumb:
opa tvoj komentar mi mnogo znaci, hvala ti, trudicu se da nastavim tim duhom. :dada
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
otkako sam ja ovdje, stvari su se mijenjale samo na bolje. sjećam se perioda još prije registracije, dok sam lutao internetom tražeći informacije i naletio na ovaj forum. pola godine sam čitao samo kao gost, onda sam se registrirao ali sam i dalje samo čitao, uključio sam se nešto prije nego sam započeo prvi grow.

inače, u to vrijeme je forum bio nepregledniji i malo lošije organiziran (barem se meni tako činilo), no napredujemo svakog dana, i na forumu i što se tiče legalizacije.

budite oprezni dok sadite, pažljivo čitajte, svaku informaciju provjerite više puta i na više mjesta, ne govorite nikome i uživajte sami (ili sa ženama/djevojkama).

moj moto što se tiče uzgoja je: Ne vjeruj sebi, drugima još i manje...

puno sreće svima, peace! :smoke18:
 
24.06.2013
30
54
0
Moram priznati da je i meni život pozitivniji za XX % odkada sam aktivan na ovom forumu, isto sam bio gost u nekoliko navrata, a pošto sam se bacio u indoor, sad ću biti i sve aktiviniji :)) Jako puno pozitive i predivnih pametnih ljudi!! Svaka čast!!
Nadam se da nije offtopic vidim da se piše svašta! Peace!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
@CrazySmoke

Ne želim više vidjeti na forumu niti jedan tvoj post o Isusu i kršćanstvu, u suprotnom dobivaš instant ban.

Najozbiljnije ti ovo govorim.

... Zašto ? ...

Zato jer u slobodno vrijeme štujem Sotonu, i zadnji put kad smo se čuli Lucy (tako ga ja od milja zovem) mi reče da i njega isto bodu u oči tvoji napisi.
:evilmask:

tumblr_lt6obdn01n1qiqia4o1_500.gif