Sve slabije i slabije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.07.2014
3
0
0
Pozz ekipa! Nov sam na forumu, nemojte mi zameriti ako ponavljam temu... Naime, htedoh vas nešto pitati. Ne uzgajam, kupujem od 3-4 momka u gradu, nekad od nekog pa svaki put pušim različito... Nekad digne, baš fino nasmeje, a nekad se ukipim i boli me qrac.. U poslednje vreme (neka 2 meseca) jako često pušim i nekako kao da me ne vozi kao ranije... Imam osećaj da vožnja kraće traje i da nije to to. Da li je moguće da otupiš na efekte THC-a, da mozak jednostavno navikne ili je koincidencija da u poslednja 2 meseca pušim samo hibridna, nekvalitetna sranja?
Recite vi meni kako ja da prepoznam koja je travuljina dobra na osnovu izgleda heda i da li je to moguće?

:smoke18:
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
90
Rio de Janeiro
Ja ti samo mogu reći da ako često pušiš kad je vidiš kako izgleda znaš da je dobra a koliko je loša to ćeš vidjeti kad zapališ.Ja dok sam kupovao govorio sam da je dobra čim me lupi a tek sad vidim da sam pušio teška sranja.Imaš forum čitaj i uči,još ti nije kasno da baciš nekog automatika,kad dobiješ svoje domaće koje si ti njegovao...dobiti ćeš odgovor na sva svoja pitanja. Za ovo nisi trebao otvarati temu jer već imaš temu za sve stvari koje neznaš gdje pitati.
 
04.04.2014
267
230
43
Kako ces ti da prepoznas je li roba ok ili nije i o kakvoj se robi radi kada ni onaj od koga kupujes u najvecem broju slucajeva ne zna sta prodaje!? Heh,kamo lepe srece da samo pusimo "hibridna sranja". Pre ce biti da je ovo vreme praznjenja zaliha od proslogodisnjeg outa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and šaran

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Ja mislim da nije moguće na izgled procijeniti kakva je marihuana :D jedino ako po sebi ima nešto kao smeđe ili ljubičasto...to marihuana obara s nogu :D Al najbolje ti je da sadis za sebe, uvijek imas marihuane i ustedjet ces puno :D
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
NovoSadista je napisao(la):
Da li je moguće da otupiš na efekte THC-a
Svojevremeno sam procitao u haj tajmsu da sto duze pusis to ti manje treba da se naduvas :) Nem' pojma koliko je to merodavno
A tolerancija na odredjene kanabinoide postoji sigurno ,kazu doktori i naucnici

A ako nista drugo mozes na oko da vidis jel bubjava ili nije ...i miris ume da kaze toliko toga
 
11.05.2014
30
10
8
Posadi svoje i bar znas da te nitko nije ''izradio''. Miris je odlikuje velikom ocjenom, prelistaj malo, potrazi i sigurno ces pronaci kakva treba da bude :) I vjeruj mi domace je najbolje :D
 
21.07.2014
3
0
0
Ekipa hvala svima na savetima... Listacu ja jos forum pa cu naci sve sto me zanima.... Nadam se uskoro cu i neko dobro seme nabaviti pa da sam uzgojim nesto kvalitetno :read:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
uzimaj sto svetlije hedove, izbegavaj one tamne "skankove"... to je samo prica koju ti dileri prodaju, hibridi ne valjaju (albanski) skank je najbolji, pfffffffffffffff

ili kao sto taratatirajanci rekose, uzgajaj svoju, hibridnu :)