Sve sto vas zanima o indoor-u

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Abe Green

Banned
Banovan
06.02.2008
0
0
0
41
Posto sam postavio jedno malo pitanje i bio napadnut evo resenja za sve vaskoji ste zainteresovani za indoor.
Kakve veze ima da li je grow komercijalan ili ne. U svakom slucaju moras da se odreknes zivota da bi se time bavio godinama i cutao o tome i postao doktor vremenom.

Postovani korisnici, usled iskompleksiranosti vodja ovog foruma budite slobodni da sva pitanja koja imate o bilo cemu vezanom za profesionalni indoor cultivation posaljete meni u vidu privatne poruke ili posaljete pitanje na mail [I][cenzura][/I] i ja cu vam odgovoriti. Da ne trpita uvrede likova koji imaju ocigledno neke psihijatrijske probleme.

Pozdrav.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ova zajednica ne podržava komercijalne uzgajivače, niti će podržavati, tako da dragi gospodin Abe Green i njegova divna narav na ovom forumu nemaju što tražiti.
Offtopic nek stoji za primjer nekoliko dana.
 
01.02.2008
46
0
0
43
Abe Green je napisao(la):
Posto sam postavio jedno malo pitanje i bio napadnut evo resenja za sve vaskoji ste zainteresovani za indoor.
Kakve veze ima da li je grow komercijalan ili ne. U svakom slucaju moras da se odreknes zivota da bi se time bavio godinama i cutao o tome i postao doktor vremenom.

Postovani korisnici, usled iskompleksiranosti vodja ovog foruma budite slobodni da sva pitanja koja imate o bilo cemu vezanom za profesionalni indoor cultivation posaljete meni u vidu privatne poruke ili posaljete pitanje na mail [cenzura] i ja cu vam odgovoriti. Da ne trpita uvrede likova koji imaju ocigledno neke psihijatrijske probleme.

Pozdrav.



sta je ovom ko da mu je netko ubio nekog
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.