Sve za BOX...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Pa da, ako želiš imati profesionalan nadzor nad svakom sitnicom onda ti treba malo više para, ali važno je procijeniti koliko ti stvarno to treba...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
U boxu od 120x70x60 bi uzgojio 4 biljke do visine 80cm, dva venta za komp od 12cm bi stavio na vrh boxa da ispuhuju van i 1 na svaki bok da upuhuje unutra. Ako još nisi nabavio rasvjetu (koliko sam skužil), ja bi uzeo samo 250W HPS i išao s njom od poèetka do kraja + 2 do 3 fluo. cijevi bi stavio po širini boxa na visini 35-40cm zbog sporednih grana, i stranice obojio u bijelo. Ako ti se neda zebavati onda samo stavi 400W HPS, ili ako možeš jeftino nabaviti i MH i HPS onda ideš s MH u vegetaciji pa zamijeniš sa HPS za cvjetajuèi period. Treba ti još timer, nešto žice, grlo, prigušnica i starter. Jedno min. gnojivo 6-3-2 recimo i drugo 2-3-6, vreæa humusa, nešto izmrvljenog stiropora i par posuda. Dodatni pribor bi bio termometar, higrometar i pH metar. I s time možeš sve...
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
Weedran je napisao(la):
Zašto tako skupo? Možeš sklepati solidan box i sa 80-90 eura.

moja 600 watt hps zharulja kosta 80 euro...o kojem boxu ti to prichash??da posadish jedan LOWRIDER unutra...???ali ni on ne stane u kutiju shibica...
ako ne utroshish min.250eu u box...neches biti sretan..nemoj sklepat neke provizorne gluposte koje che te samo zhivcirati i koji che nama ovdje pitanjima pojest zhivce...nego skupi para pa kreni...a do tada skupljaj informacije:))

LP
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
visina ti je 1.20....da objesish lampu i razmak do vrhova biljke ti je skupa 50-80cm...znachi ti biljka mozhe biti max.40-80cm visoka...zato morash koristit scrog techniku...ima ti jedan post di se to opisuje..ali da to tako uspije ti treba malo vishe iskustva:))vidi malo pa razmisli:)

zharulja je Son T...

LP
SM
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Htio sam reèi da se ne kreèe odmah sa profi opremom, nego se oprema kupuje u skladu sa stjecanjem iskustva. I ono što sam predložio sasvim je solidno za poèetak.
peace
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Box se gradi za duze vrijeme zato gledajte napravit maksimum za svijetlo koje imate kasnije ce te zaliti svakog centimetra potrazite na netu ima super rjesenja kako ekipa napravi izgleda ko ormar ili sank i niko ne kuzi sto je...zato je vazno odmah napravit ok ja sam se isto zajebao stavio sam cooltube u ormar 60x60 i sad mi je malo pa slazem van boxa :) a visina sto vise to bolje
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Vidio sam jednom sliku tipa koji lezi na krevetu na kat a na doljnemu katu mu je basta (valjda spava kad ne radi lampa ili ima dobru izolaciju) dakle sve se moze samo malo maste...cooltube...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Smokemashine HR je napisao(la):
glavno da ti znash weedrane...vidim da si GROWING EXPERT:)
To je uvreda? Nisam, i šta sad??? Uzgajam oko 4 godine, imao sam oko 7 sezona uzgoja i znam neke stvari. I ne tvrdim da sam profesionalac veæ usputni home grower.