Sve za Full Indor..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.06.2015
9
9
3
Prodajem grow box 80/80/160..Hidroponikin 3 meseca star kao nov 70e..Digitalni balast sa boost opcijom podesiv od 440w 80e.Digitalni balast je nov sa opcijom 150,200,250,400 i 440e. Magnetni balast od 400w star 2 meseca kao nov 35e. Cool Tube bat wing 120/400 35e,lampa je kao nova radila 3 meseca. Silvanija sijalice od 600w Hps 4kom, 10e kom,radile 3 meseca,Mh od 600w nova bas 15e..Sun master dual grow i fotonik 400w 15e, Hps i Mh super groow i bloom od 400w,10e kom sijalice su radile 2meseca odnosno mesec dana u cvetu.Garantujem tacnost svih podataka.Turbna 120mm nova 25e,dva venta za izvlacenje,ubacivanje vazduha 15e kom skoro su novi.Sva oprema je povezana fabrickim kablovima i spremna odmah da se poveze i pusti u rad.Imam jos i sve ostale sitne stvari a neophodne za full indor kao sto su mikroskopi,tajmeri,meraci vlage,pipete merice bure za vodu,filtere za vodu kao i tecnosto za podizanje i spustanje PH vode.Cena po dogovoru...Advaced Nutriens program ishrane imam ceo,da ne nabrajam sada,sta ima u *********** za grow,micro i bloom fazu od hrane imam da prodam..npr Pirana,Tarantula,Jungle Juiece,Sensi Groow i Bloom,Bud Candy,Ancient Earth,Hammar head i drugo.Imam jos i nesto od Hessi proizvoda i Canna.Sve je u pakovanjima od 1l,500ml. Cena hrane po dogovoru.Imam i za geriminaciju semenki B.A.C proizvode kao i semenke iz Nirvane fem..Za vise info PP pa Ostavim br Mob-a.Srbija...BG..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.