Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Svet Konoplje

Diskusija u 'Cannabis Aktivizam' započeta od ašibulj, 10.07.2016.

1. ašibulj

ašibulj Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    18.04.2016
    Poruka:
    21
    Sviđa im se:
    24
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +33 / 0 / -0
    ~Pozdrav Forumaši. Danas mi slučajno proradila memorija pa se setih nečega, pa rekoh da podelim te informacije sa vutrugarima. Znam da su informacije pomalo stare ali bolje ikad nego nikad. Obavezno posetite njihov sajt i proverite njihove proizvode. Dodao sam i nekoliko objavljenih članaka koje sam našao guglajući. Slobodno dodajte i neke svoje slične informacije/linkove za koje smatrate bitnim i interesantnim.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

~ [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.
    [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

Firma je zvanično registrovana 2011. godine, ali zapravo je počela mnogo ranije. Naučna i eksperimentalna istraživanja, saradnja sa Tehnološkim fakultetom i Institutom za ratarstvo i povrtarstvo. Kompanija je počela sa radom kao mala porodična firma, koja ima jasno izdefinisan cilj - proizvesti hranu od industrijske konoplje po najvišim standardima i najboljeg kvaliteta.

Jan je zahvaljujući „Superstep“ kreditu Erste Banke 2011. godine pokrenuo proizvodnju i preradu industrijske konoplje i uspešno vodi preduzeće „Svet konoplje“.

Zanimljivih i nesvakidašnjih zanata može se naći u vojvođanskom mestu Kisač, nadomak Novog Sada. Tu su, na primer, dvojica zanatlija, koje vezuje samo ljubav prema poslu kojim se bave.

On proizvodi seme, brašno, proteine, ali ono što ga izdvaja od svih ostalih proizvođača u Srbiji je
    jarko zeleni sok od ove biljke.

Kratak interviju, youtube link.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    *Za sve one koji neznaju. 1 2 3 5 8 13 21 34 55 89 144 . . .

Poslednja izmena: 10.07.2016
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
  2. Superfly

Učlanjen(a):
    20.07.2015
    Poruka:
    241
    Sviđa im se:
    238
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +297 / 0 / -0
    Eto čak i banke ne vide demona u Konoplji nego kao unosan i zanimljiv posao....

3. ašibulj

ašibulj Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    18.04.2016
    Poruka:
    21
    Sviđa im se:
    24
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +33 / 0 / -0
    Bratac, Banka je Demon koji gleda da iskoristi sve pa i konoplju, tj sve što je unosno. I to si garant čuo od nekih popova kako viču"konoplja Demonska biljka".
    Ja sam jednom popu reko: Oče, pa zar ste i Vi praznoverni, verujete u nečastivog, verujete u Demone?
    Čovek tako zastade na momenat, zakuco se, nezna šta da mi kaže, prekrstio se i otišao mirno....

Preporučite stranicu