sveta geometrija - michael tsarion

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ovaj lik je poput david ickea, (učiniće se nekom da ga kopira)
plus još dosta toga što se meni osobno sviđa
izmisilo je taroskop (mješavina tarota,kabale,atrologije,numerologije)
http://video.google.com/videoplay?docid=9117504928805157392
u ovom interviewu govori o simbolima (nevjerojatno)
a na drugim mjestima također govori i o 2012 atlantidi, vanzemaljcima i povezuje stvari na jedan vrlo interesantan način,

weedrane kako ti se čini?:)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Vecina stvari o kojima lik govori bila mi je poznata od prije, meni i pretpostavljam svakom conspiracy theory freaku. Svejedno, ima smisla sve o cemu lik prica.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Odličan je Tsarion. Za sad sam pogledao ovo: http://video.google.com/videoplay?docid=-8545585184878490822 i sviđa mi se. Lik djeluje profesionalnije od Ickea i izgleda da je još dublje upoznat s čime svijet ima posla.
Sada namjeravam skinuti sve ovo od njega: https://originsandoraclescatalog.orderport.net/22226469/listsubcat.asp?sc=14

Teorije zavjere, hm, jesu to teorije, ali šta su busheva sranja i ona iz medija činjenice??? Ne, to su sranja koje može prokužiti i malo djete ako si da malo truda (ključna riječ - razmisli). Uzmimo 9/11 za primjer: Kako da popušim to da se u pentagon zaletio avion ako nije bilo nikakvih olupina, avion nije nitko vidio ni snimio + još tisuću stvari u konfiktu s time. Kako da popušim to da su se bin ladenovi zaletjeli avionima u wtc, a ljudi žive u pečinama u afganistanu, nemaju ni struje ni vode, a kamoli da znaju upravljat avionima + morali su proći pokraj američke zračne obrane koju nema šanse da se prođe + zgrade wtc-a su konstruirane da ih nemože srušiti ni 10 aviona tipa boeing 767 do temelja (link) + tisuću stvari u konfliktu s time. I zašto u službenoj priči o 9/11 ništa nema smisla? Ali to su ogromne i strašne stvari i zbog toga su teške za probaviti. Što je laž veća to se više u nju vjeruje. Istina je potpuno drugačija i sigurno da ljudima nemože biti lako prihvatiti da nema nikakve al-kaide, da nema nikakvog terorizma i da su bush i kompanija jedini teroristi i drže konce na obje, navodno, sukobljene strane. Jer ako meni nešto nema smisla, ali ono, baš nikakvog smisla, onda idem proučiti alternativu tome. I gle čuda; alternativa mi ima jbno savršenog smisla. I onda kada malo razmislite i proučite stvar imate dvije opcije; ignorirati cijelu stvar ili ući dublje u promatranje alternative sranjima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Zanimljivo je da sve vise ljudi vjeruje u teorije zavjere, a sve to jer se boje i osjecaju prepusteni na milost i nemilost mocnim institucijama.. To je razumljivo posto nas svakodnevno hrane s govnima. Ali takvim razmisljanjima cesto se iz jedne krajnosti ulijece u drugu, sto ne moze biti dobro. Ne valja stvari uzimati zdravo za gotovo, a ne valja ni biti toliko skeptican i ogorcen na sve bez nekih temelja za to. Mislim da onima koji vjeruju kako se ljudi nikada nisu spustili na Mjesec nece pomoci ni fotografije EAS-ine sonde SMART-1 koja je fotografirala legendarna mjesta slijetanja americkih i ruskih letjelica.



Buzz Aldrin walks on the Moon during Apollo 11. Conspiracy theorists wonder why the flag is waving, given that the Moon has no atmosphere. NASA had inserted a wire into the flag's fabric for effect.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
da.bas sam htio primjetiti kako se lijepo viori. a sta ce drugo zastava nego da se viori zato i postoji.
samo ne na mejsecu

kako god,prije sam to nazivao teorija zavjere
ali nakon što sam vidio kako malo prijatelja imam nakon što im reknem neke podatke
tj. nakon što sam vidio sa kakvim transom me razuvjeravaju da to nije tako
eh tu sam se zamislio,
po meni je teorija zavjere iskreno traganje za istinom koje je preraslo u alternativnau povijest

mislim ovaj primjer sa zastavom na mjesecu je samo jedan, a toga ima toliko puno...
nemože se svi ni napisati u jednom postu
ali kad sve te podatke povežeš dobiješ savršene odgovore na neka filozofska pitanja tipa tko smo, zašto smo, odakle smo, kuda idemo? i dođe ti odma da se upucaš
mada nije tako crno, samo treba puno razmišljati, slušati svoj um i srce.i iluzije ili bolje rečeno nametnute stvarnosti će jedna po jedna počet da otpadaju
i onda se nađeš ko pale sam na svijetu, ali i dalje guraš jer znaš da nemre tako još dugo jer se ljudi masovno bude iz mreže iluzija, nemreju odjedanput od sviju
mislim pogleaj matrix, još jedanput, zatim zeitgeist, od tsarion atlantis, genetic manipulation i alien visits i onda reci šta misliš?

hajde objasni 23 zodijaka u wašingtonu,
objasni par objekata obelisk piramida i još par u savršenoj liniji, u parizu
hajde objasni, zašto je inkvizicija sustavno ubijala ljude i otimala ta znanja
zašto vatikan ne da ući u svoje odaje? pa oni su crkva. zar nešto kriju? što?
tajne službe?ćemu radi naše sigurnosti?ma daj

to je sve psihologija u velikom,
objasni tajna društva?objasni zašto je kenedi ubijen nakon svog govora o tajnim društvima?to obavezno moraš poslušat.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ovo sa mjesecom i zastavom je stvarno ono, ama baš nešto NAJNEVAŽNIJE moguće od svih "teorija zavjera". I pokraj svih ostalih stvarno nevrijedno ikakve rasprave.
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Weedran je napisao(la):
Ovo sa mjesecom i zastavom je stvarno ono, ama baš nešto NAJNEVAŽNIJE moguće od svih "teorija zavjera". I pokraj svih ostalih stvarno nevrijedno ikakve rasprave.

jep jep slazem se da je taj primjer totalno nevazan al zato sam ga stavila za PRIMJER, a ne predmet rasprave isto kao sto si ti gore naveo za primjer 9/11 da ljudi u afganistanu ne znaju upravljati avionima, sto je malo nerealno posto se u cijeloj prici radi o organiziranom kriminalu na obje strane.
Ne branim ja niciju stranu i zanimljive su mi te teorije za povjerovati ako drze vodu, ali isto kao i mediji, teoreticari zavjera ponekad su skloni bulšitarenju i samo to htjedoh reci.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Naravno da nemožeš samo tako povjerovati u neku "teoriju zavjere" iliti alternativu službenoj verziji tko-kako-zašto, bez nekog razumnog objašnjenja. Trebaš čuti kompletnu priču da bi se moglo racionalno razmisliti i doći do nekog zaključka. Ja sam čuo dosta i na temelju analize jedne i druge priče došao do zaključka da je ova "alternativna" puno vjerojatnija. Naravno nije svaka alternativa točna, zato trebma misliti, upotrijebiti mozak maximalno.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
kanehbosem je napisao(la):
ovaj lik je poput david ickea, (učiniće se nekom da ga kopira)
plus još dosta toga što se meni osobno sviđa
izmisilo je taroskop (mješavina tarota,kabale,atrologije,numerologije)
http://video.google.com/videoplay?docid=9117504928805157392
u ovom interviewu govori o simbolima (nevjerojatno)
a na drugim mjestima također govori i o 2012 atlantidi, vanzemaljcima i povezuje stvari na jedan vrlo interesantan način,

weedrane kako ti se čini?:)

Pa nije on izmislija nikakav taroskop. Tarot je neobjašnjiv bez Quabalah (Kabala, jel), a kabala se bazira na nacrtu Drva života. A svi elementi na Drvu imaju svoje astrološke ekvivalente. Svaka Velika arkana Taro-a u biti je poveznica među Sefirotima na Drvu.
Numerologija je samo "dječja igra" Kabalom.

Znači, ja več godinama (OK,OK, sram me i reć, ali zadnjih 3 bome san debelo zalenjio) koristin taroskop ?!?!?!?!

@weedran: Care, nemoj se isprebrijat s ton Teorijom urote. Urota je na snazi od pamtivjeka. Odkad god Malo vlada nad Mnogo, u materjalnom smislu, urota šlaka. Matrix radi, gamad se bogati.

A nije tako bilo zamišljeno. Svi pobornici teorije urote su zgroženi masonskim simbolima, očima u trokutu, pentagramima, hexagramima...simbolima. I šta ko poduzima u svezi prljanja Božanskih simbola? Ništa. A i nemožemo ništa. Da Malo vlada nad Mnogo, bar šta se duhovnosti i spiritualnosti tiće, nije uopće čudno. Tih Malo vlada kroz Služenje (tu bi Tsarion moga upast u sliku) Večini, upravljajuči ih na "pravi" put.
Upravo kroz te simbole možemo se oslobodit "okova" (aj, Reptilskih kanđi :icon_wink:).
Šta mislite zašto nam tako drsko prezentiraju sve te simbole? Da bi nas držali u iluziji da su oni gospodari. Ne samo na materjalnom planu(uporaba kraljevskih simbola, simbola vlasti), nego i na duhovnom. E tu se slama Matrix. Kad se njegovi vlastiti "preprogramirani" simboli oslobode drevnog buga, i prorade punim potencijalom. I zašto nas se poučava da su ti simboli zli? Zato, jer oni, iako Znaju čemu ti simboli služe i šta znače, znaju da ih se s njima može i pokopat. Zato in je draže da svi misle da su to "sotonski" znakovi. Svjesni su da bi Znanje o tim simbolima, podjeljeno slobodno na korištenje (a to je i bija prvotni plan) dovelo do oslobođenja masa i masa stoke sitnog i krupnog zuba od koje žive. Neki "od materjalnih dobara", a neki bome, i od direktnog isisavanja energije koju in ovi papci i izdajice ljudskog roda (pa ma šta taj rod bija) serviraju na zlatnome pladnju.

Meni osobno, Oko u trokutu nemože bit simbol zla, jer znam njegovo značenje.
Isto je i sa pentagramon, hexagramom (hmm, ima tu još masa simbola, al za ova 3 se nekako najviše zna). A neke stvari bome možemo i naučit od ovih, ovih...ma neman riči za opisat te energetske strukture, tj. te "tegle" za kiseljenje energija. Možemo naučit dokle ljudska slabost, zloba i glad za materjalnim može sezat.

Vanzemaljska bića, bića iz drugih sfera postojanja, koja nas iskorištavaju nemogu ni optuživat, a bome ni napadat. Oni samo obavljaju svoju volju/funkciju/svrhu.
Naša je greška šta mi ne obavljamo svoju, nego
:whacky084:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
kanehbosem je napisao(la):
hajde objasni 23 zodijaka u wašingtonu,
objasni par objekata obelisk piramida i još par u savršenoj liniji, u parizu
hajde objasni, zašto je inkvizicija sustavno ubijala ljude i otimala ta znanja
zašto vatikan ne da ući u svoje odaje? pa oni su crkva. zar nešto kriju? što?
tajne službe?ćemu radi naše sigurnosti?ma daj

to je sve psihologija u velikom,
objasni tajna društva?objasni zašto je kenedi ubijen nakon svog govora o tajnim društvima?to obavezno moraš poslušat.

Nema se šta objasnit. Koriste NAŠE simbole, NAŠE obečano Znanje i NAŠU energiju da bi ovaj suludi stroj (za mljevenje duša) stavili u pogon u ovom našem krasnom, al ipak materjalnom denzitetu/sferi/pojasu. U svoju korist, a na našu štetu naravno. Osim ako se ne radi o ljudima-ovcama, ili pak ljudima svinjama itd koje ja jako lako držat u pokornosti na najjednostavniji način: dobro ih nahraniš:spcartman:

I btw, Sveta geometrija - Pitagoras :icon_wink: , ipak je on to "izmislija". Zato su ga gnostici stavili u svoje "svece".
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Weedran je napisao(la):
Ovo sa mjesecom i zastavom je stvarno ono, ama baš nešto NAJNEVAŽNIJE moguće od svih "teorija zavjera". I pokraj svih ostalih stvarno nevrijedno ikakve rasprave.

Nije prijatelju, nije...
Ova zastava je primjer da kad se koristi duhovno/eterično/spiritualno, a koriste ga matreijalističke duhovno ne-evoluirane osobe...PROPUSTA MORA BITI. E sad, jesu li ti propusti namjerni, baš da bi ih "Tragači za urotama" nalazili ili su stvarno toliki idioti (čini mi se da je malo prvog, a gomila drugog), neznam.
U svakome slučaju, Univerzum je cjelina u ravnoteži. I ovo šta se ovde događa ima svoje razloge i objašnjenja, nama, naravno nepoznata. Nama jedino ostaje bit ispravan i punit se Znanjem. Sa šta više Znanja.
Njihova je greška jer misle da posjeduju Znanje. Da je ono jedno i konačno. I samo njihovo. Ali, tako oni dobijaju samo znanje. Pravo Znanje je fluidno. Ovde nemislin na znanje o tehnologiji, metalurgiji, biologiji i sl. Mislim na ono Znanje šta svi (bar večina na ovom forumu) osječamo i svjesni smo da postoji.
Ma, na kraju krajeva, mi ZNAMO da postoji.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
za tsuriona je specificno da on prilazi toj tematici sa jednog drugog spiritualnog aspekta, dosta kod njega ima proucavanja mitova i legendi, on ustvari tvrdi da to i nisu bas legende vec stvarni dogadjaji...

hassan bin sabah
Nema se šta objasnit. Koriste NAŠE simbole, NAŠE obečano Znanje i NAŠU energiju

nebi se slozio ovdje s tobom. ako si malo bolje upoznat s materijom onda bi trebao znati da to znanje ni ta sva tehnologija nije ljudska. evo objasni mi onda kako je moguce sljedece: covjeku je trebalo 50000 godina da otkrije vatru pa sljedecih 50000 godina da otkrije kotac (dobro tu sad bubam brojke, nisam bas siguran a neda mi se provjerit) a onda odjednom u "pisanoj" povjesti covjek konstruira nuklearne bombe, let u svemir i ostalo... i to, pazi, u proteklih 20 godina ti procesi otkrivanja novih stvari su se dodatno ubrzali. svakim danom se nesto novo otkriva. a zasto? kako? netko nas navodi na ta otkrica suptilno, jer se blizi 2012 a njemu istjece vrijeme. i tu se sad ide u pricu o stargateu itd itd itd... malo je kasno i spava mi se pa nebi sad vise o tome.

ima tu josh o atlantidi i o ratu ratova (isto jedno izlaganje od tsuriona, jako dobro) itd itd

ej, neznam kamo sam sad htio, izgubio sam se u mislima, too much info, bacim koment kad budem mogao suvislo koncipirati post
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
vrtlar je napisao(la):
za tsuriona je specificno da on prilazi toj tematici sa jednog drugog spiritualnog aspekta, dosta kod njega ima proucavanja mitova i legendi, on ustvari tvrdi da to i nisu bas legende vec stvarni dogadjaji...

hassan bin sabah


nebi se slozio ovdje s tobom. ako si malo bolje upoznat s materijom onda bi trebao znati da to znanje ni ta sva tehnologija nije ljudska. evo objasni mi onda kako je moguce sljedece: covjeku je trebalo 50000 godina da otkrije vatru pa sljedecih 50000 godina da otkrije kotac (dobro tu sad bubam brojke, nisam bas siguran a neda mi se provjerit) a onda odjednom u "pisanoj" povjesti covjek konstruira nuklearne bombe, let u svemir i ostalo... i to, pazi, u proteklih 20 godina ti procesi otkrivanja novih stvari su se dodatno ubrzali. svakim danom se nesto novo otkriva. a zasto? kako? netko nas navodi na ta otkrica suptilno, jer se blizi 2012 a njemu istjece vrijeme. i tu se sad ide u pricu o stargateu itd itd itd... malo je kasno i spava mi se pa nebi sad vise o tome.

ima tu josh o atlantidi i o ratu ratova (isto jedno izlaganje od tsuriona, jako dobro) itd itd

ej, neznam kamo sam sad htio, izgubio sam se u mislima, too much info, bacim koment kad budem mogao suvislo koncipirati post

ZNANJE nema vlasnika. ZNANJE pripada svima. Nikome ne istiće vrime...sve će uvik bit onako kako je.
A to šta su se procesi ubrzali...pa normalno da jesu, jer se primičemo centru vremensko-prostornog "vrtloga", pa nas njegova centrifugalna (a možda je i centripetalna ?! ) sila vuče...i sve je maksimalno ubrzano. Naravno, ako ovu iluziju koju nazivamo stvranost zaozbiljno shvačamo kao takvu.

Znanje o kome pričamo nema veze sa kotačem, znanjem o crpjenu nafte ili pak znajnjem o savijanju papirnih aviona.
Pričamo o Znanju o samome sebi, svijetu...van materjalnioh okova.
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
znanje, znanje, znanje...
toliko znamo o vanjskom znanju, a o unutarnjem tek djelić!
toliko o znanju.
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
.....i još nešto...

znanje nadima...:vomitwar::sand_play::violent018: :goldmaryjane:
ljubav izgrađuje...:maryjane::bong7bp::maryjane::family1::maryjane::kiss::maryjane::icon_biggrin::maryjane:


:maryjane::respect::maryjane:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne razumije baš kako netko može imati nešto protiv znanja
Ja znanje smatram jednom od najvišiš ako ne i najvišom ljudskom vrlinom ono čemu treba uvijek težiti
 

Slične teme