svetlo pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.01.2008
1
0
0
52
Na koju visinu da stavim HPS agro pro 400w kada biljka iznikne iz zemlje i na kojoj razdaljini da drzim sijalicu od vrha biljke do kraja procesa?
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
vec ti je odgovoreno na to x puta. a i da nije, postoji podforum unutrasnje uzgajanje pa bi to pitanje trebalo
biti tamo a ne pod organizacija. malo ti neide orijentacija. odgovor trazi u podforumu, vec spomenutom,
unutrasnje uzgajanje, tema cini mi se, rezim svjetla ili svjetlo, ili bilo koja gdje je svijetlo u topicu.
p.s. jedva cekam da te admin vidi, ima da pukne ko sjemenka.....
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Flopic Totalno si pogresio mesto postavljanja teme...Trebao si napraviti temu u "Unutrasnjem uzgajanju"...A i takodje postoje mnogo stvari pisane na temu HPS-a i sve sto je potrebno...U gornjem delu imas opciju "Pretraga" (Search) kojom mozes saznati sve sto je pisano na forumu...Nadam se da ces se snaci na forumu...:goldmaryjane:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
gargamel je napisao(la):
vec ti je odgovoreno na to x puta. a i da nije, postoji podforum unutrasnje uzgajanje pa bi to pitanje trebalo
biti tamo a ne pod organizacija. malo ti neide orijentacija. odgovor trazi u podforumu, vec spomenutom,
unutrasnje uzgajanje, tema cini mi se, rezim svjetla ili svjetlo, ili bilo koja gdje je svijetlo u topicu.
p.s. jedva cekam da te admin vidi, ima da pukne ko sjemenka.....


^Upade mi u post...
^Gargi Jedva cekas da ga admin vidi?Cemu takvo ponasanje...Momak se nije snasao,ali bice sve u redu...Nema potrebe za takvim postovima...

-Znace moder sta da radi...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
i mene zanima kako da tražim informacije na forumu
da li uz pomoć search ili pretrage
i da li se stvarno dobija 5 neg.bodova zbog ponavljanja tema i pitanja
hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.