SVETO ULJE od kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
vozdra
cane svaka cast.
ja seam trenutno u veilkoj guzvi tako da bi mi stvarno tgerbalo skoro cijeli mjesec...
al znam sta bi mogao napravit
kako koji dio prevedes mozes mi mejlirat a ja cu dodati neke stvarcice kako bi izgledalo strucnije i ozbiljnije
kao naprimjer rijec mesija da bude hebrejskim slovima,ili npr. cu staviti fusnotu kad treba neko pojasnjenje vezano uz izvore na koje se oslanja autor.
neka vrsta proširene lekture ili popularno zvano "druga ruka" :)))
znam da ce to bit od velike pomoci i znacaja.

sto se tice onog dijela gdje si spominjao osnivanje.
da treba nest osnovati,to uopce nije losa ideja
medjutim ja bih podvukao rijec ISKRENOST.
naime radi se o tome da se dozvola za konzumiranje kanabisa (citatelji slobodno ostanite sokirani:) koja se oslanja na clanak iz ljudskih prava izdaje iskrenim korisnicima....medjutim znam da bi mnogi to zloupotrijebili pa stoga nisam o tome puno razmisljao.
eto ak se nadju neki iskreni korisnici koji to gledaju kao sakrament onda bi mogli pricati o osnivanju necega.
iako bi bilo puno prakticnije razmisljati kao o ogranku u ex yu il tak nest.whatever.
znam da je za neke to tvrda spika,al tako stvari stoje iz duhovne perspektive.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
sjetio sam se jos jedne teme u pravcu dekriminalizaicije.
teza teme bi bila da se medju kriminalcima zakona protiv droga nalazi puno zrtava.ja se uistinu osjecam zrtvom (rasistickog) zakona i prisiljen sam uskracivati si svoja temeljna ljudska prava, da ne kazem upraznjavati putem organiziranog kriminala.
more mladih ljudi se kriminalizira bez potrebe (kao npr onaj klinac sto je priveden zbog majice...mislim sramota),i tome treba stati na kraj.
prohibicija mora zavrsiti,a uvesti se pravne ligeislative preko kojih se moze zakonitim putem u zakonite svrhe (duhovne,industrijek itd.) doci do biljki.
i prva stvar koju trba napraviti jest naci MUCENIKA kao naprimjer sto je to u americi onaj lik sto su ga uhapsili zbog prodaje djointa 1937.stavio bi link al neznam di je trenutno.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
eo naso sam ime
Samuel R. Caldwell
mogli bi pogleat kod nas neku baku koju su maltretiratli il tak nes slicno
najbitnije je sto?
osjecat se kao zrtva.
 
28.09.2006
3
3
0
42
Prevest æu dio ovog sa Isusom... iako se s tim ne slažem.... a probat æu istovremeno prevest još nešto. Nemam baš vremena , stislo se sve oko mene... nemojte se ljutit, jebiga, posao mi oduzima puno, a od kuæe rijetko surfam, trenutno mi postavljanje knaufa u novi stan predstavlja prioritet... razumijete, nadam se... :?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
imas pravo na svoje misljenje
najbolje znas svoje prioritete
budem ti poslo neki drugi link koji kontam da bi bilo dobro prevest
moram gibat al zanima me sa kojim djelom se ne slazes,studiro sam teologiju 4godine
zurim se pa cu ga stavit ovdi
sori na reklamiranjuhttp://www.illuminati-news.com/marijuana-conspiracy.htm
aj zz
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
-rasta- cilj prevoðenja ovog èlanka jest smekšavanje javnosti a ne legalizacija ulja
u svakom sluèaju podiæe neke kontraverze a to je nejbolji recept za aktualiziranje bilo kojeg pitanja...
btw cannebos je napravio dobar prijevod prvih par strana - svaka cast
CANNE - MAJSTORE !!!
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
malo smo stali sa prijevodom
cannebos se vec duze nije javio a ja nikako da instaliram word ali biæe to ove godine
osim toga, iako sam veæ promoviran sa AP u N,tek sad sam skonto (sram me bilo :oops: ) da bi ta tema bolje spadala pod rubriku obrazovanje
pa bih molio nadležne organe da nešto poduzmu po tom pitanju.hvala
s poštovanjem!
graðani vutrograda
mir i dobro;)
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Evo završio sam .Nije bilo lako kako mi se isprva èinilo .Da æe biti , doduše i nisam mogao radit svaki dan , a i kompjuter me je zajebavao . Najgore od svega je pronaæi rijeèi na našem za neke stvari koje razumijem ali kad treba napisat na našem neæe da ga jebeš .

Osjeæo sam se na trenutke ko Englez razumijem ali kako na ovom hrpsko-srvatskom(molim èitati s mekanim r) :lol: da to napišem .

I ovo mi je bio prvi ovoliki pothvat.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
uskoro na vašim ekranima:)

ma nikkako da instaliram glupi ms pa veæ dugo stoji..
preko vikenda budem instaliro,
p za jedno 2 tjedna se moze ocekivati na vašim vutra.org/forum-monitorima