svi na ulicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Samo treba znati sa starcima i nikad neæe ni posumnjati na tebe da pušiš travu! (ako ti se naravno neda s njima o tome) Mislim barem je meni tako. Nikad nisam imao problema sa starcima oko toga!
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Zamisli si filma: mama upali TV i vidi sina na dnevniku kako govori: Ma ne, Trava se ne mora iskljucivo pusiti.. postoje nacini..
A mama ce: A u qrac pa dete mi na TV-u.. pa sta on to govori, pa sta je ovo, pa jesam ovo ja pa...
::histerija ::histerija
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija

Ja bi svoje jedva doèeko, a kad bi ih vidio reko bi im: "Eto, sad djelujemo i na meðunarodnoj razini"

::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
e da moja mama zna koliko ja toga znam o vutri, o pusenju, uzgoju, cak i kuhat... he he he he ::histerija popizdila bi da sazna nesto...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Al je fora npr. (sad ozbiljno) da nitko ne bi smio bit (za vrijeme prosvjeda) sa nekom maskom il maramom prekrivena lica: dali bi krivu poruku ljudima koji bi to vidjeli, jer bi ispalo da se skrivamo i da se time i osjeæamo kao da èinimo nešto loše.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Pa tko je uopæe razmišljao bit na prosvjedu s maramom na glavi. Mene živcira to što bi došao ja koji imam školu, mogu me vidjet profesori i zamrzit, starci pa me tlaèit itd. a onaj koji nema šta za riskirat, koji je stariji i ne ovisi o nikom a isto je za legalizaciju, neæe doæ. To baš nije u redu a znam da ima takvih ljudi. Ljudi kojima se jednostavno neda zalagati za ono što bi željeli i za ono što vole. Zbog toga æe nas uvijek svi smatrati budalama a država æe uvijek raditi što želi i kako želi!
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma sve je to istina itd.... lako je sve to rec...
ali isto nije tako jednostavno... pogotovo mladjima...
npr. da me vide moji na tv u, pa svi bi me u obitelji zamrzili, neki nebi ni pricali samnom, mama bi me poslala u komunu, zivim u malom mjestu, pa bi se pricale gluposti, iako mene nije briga sta se prica, to bi mi sjebalo obitelj...itd... ima toga pun *****...
znam da bi bio dobar osjecaj i da bi se dobro osjecala, da dodem i da znam da sam pomogla i sve to... ali isto...
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
pa jebi ga svakako da rizikujes da ce neko da te vidi...al jebi ga ako se budemo krili po kucama niked nista necemo uraditi...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Meni starci nikad nisu saznali da pušim ali i da saznaju jednostavno me boli *****. Šta je najgore što mi mogu napravit? Treba imat svoj stav prema starcima.
 
14.06.2006
1
0
0
dali mi iko moze reci sa sigurnostcu.
hoce li doci do legalizacije u hrvatskoj , u roku 10 godina?

jer ako u roku 10 godina nece bit legalizacija
onda nemam nis protiv nje. :wink:
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
ako govorimo o okupljanju nas samih mislim da smo mi to vec resili i da se na EGZITU svi vidimo.Genjo jel tako beše?Kako smo rekli na Dunavskoj plaži kod kampa tabla sa natpisom www.vutra .org i SVI smo tu,po meni to je najjednostavnije i najbolje rešenje,a evo ga EGZIT samo što nije poèeo,pa ljudi polako skupljajte neku lovu i lagano planirajte da nas posetite ,nas u Vojvodini,Srbiji,na moju žalost bez Crne Gore. :cry: Ali necemo o politici samo sam je dotakao nemojte mi na ovu moju reèenicu replicirati MOLIM VAS.Hvala i vidimo se na Dunavskom pesku i suncu. :)
 
23.06.2006
3
0
0
Haha nisam citao sve postove , ali kontam da bi shokirali javnost !!! Bash , bash poshteno . Kako je u Amsterdamu doshlo do legalizacije ???
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
Garinco je napisao(la):
ako govorimo o okupljanju nas samih mislim da smo mi to vec resili i da se na EGZITU svi vidimo.Genjo jel tako beše?Kako smo rekli na Dunavskoj plaži kod kampa tabla sa natpisom www.vutra .org i SVI smo tu,po meni to je najjednostavnije i najbolje rešenje,a evo ga EGZIT samo što nije poèeo,pa ljudi polako skupljajte neku lovu i lagano planirajte da nas posetite ,nas u Vojvodini,Srbiji,na moju žalost bez Crne Gore. :cry: Ali necemo o politici samo sam je dotakao nemojte mi na ovu moju reèenicu replicirati MOLIM VAS.Hvala i vidimo se na Dunavskom pesku i suncu. :)

Šteta jedino što su osakatili plažu, sve su drveæe posekli :cry:

Kažu da je moralo jer mu je došlo vreme, ali kako se kreteni nisu setili da saèekaju jesen pa da ga onda iseku, da bar još ovo leto uživamo.
Sad em je ružno, em nema hlada. Šteta je i zbog EXIT-a jer æe doæi mnogo stranaca i biæe odliènih nastupa dj baš na toj plaži, a sve bi to mnogo lepše izgledalo da je ostalo kao pre.

Inaèe pre koji dan su zaplenili 100 kg koje smo trebali da zdimimo na EXIT-u.

Gledao sam intervju posle nastupa Cypress Hill-a na EXIT-u i stvarno su kraljevi. U Americi održavaju dobrotvorne koncerte kojima podržavaju neku njihovu nacionalnu organizaciju zalegalizaciju marihuane (ne znam taèno kako se zove), u njihovoj državi su uspeli da izbore legalizaciju u medicinske svrhe. Baš me je zaèudilo koliko je tip ozbiljno prièao o svemu tome, tako bi trebalo i kod nas da se radi. Samo ko kod nas od javnih liènosti koje uživaju kakav takav ugled ima muda da nešto konkretno uradi po tom pitanju?
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ja sam isto na exitu za vikend; petak, subota, nedjelja. ajde, bas ce bit zakon ako nabasamo na vutra.org tablu... veselje veliko.. :)
 
03.07.2006
40
1
0
e, ja sam novi pa nezna od kud su ljudi no znam da nas varazdinaca ima dosta koji puse i da bi se u varazdinu sigurno moglo organizirati neki skup... i mislim da bi to bilo najbolje za vreme spancirfesta dok u varazdinu ima gomila ljudi.. samo trebali bi ljude koji znaju dosta o travi i organizirati stand di bi objektivno davali informacije o njoj... (neci nekog doktora mozda :D ) treba ljude prvo informirati..iako sam za legalizaciju to je dosta tesko jer satriji ljudi su jos uvjek u banani kaj se toga tice... a politicari koji mozda misle pozitivno o njoj (MOZDA IMA JEDAN) ne govore jer kak ste vec i rekli nezele unistiti ugled. mislim da prvo treba na nekim javnim zbivanjima pojaviti se informativno i privuci medije da pocnu o toj tem...jer samim prosvjedima nist se nebu promjenilo previse...