svi na ulicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.........u amsterdamu je legalizirana,jer ju je toliko bilo da je nisu mogli suzbiti........moja stara je iza kuće odavno vidjela industrijalku i skužila me da pušim kad sam par puta došo kući urokan........mislim da sam jedini na sajtu iz moga grada prema tome teško da ću ikada prosvjedovat......mada bi to jako jako volio.....i potegnut ću još 3 prijatelja koji će se registrirat na forum.....pa onda možda i bude nečega.........
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Bas bi bilo fino da se skupimo na egzitu, ja idem na sva cetiri dana pa se nadam da vam ne bih smetao ako banem na koju buksnicu :) Povescu i neko drustvo... Stvarno je super ideja.
 
meni je svaki dan protest (doduse di zivim policija vec 8-10 godina NE SMI uc pa me boli k....) , al ako ocete napravite protest u Beogradu , i u Zagrebu i u Sarajevu na isti dan , e to bi odjeknulo , a siguram sam da ih ima puno koji bi sudjelovali , za pocetak lipite plakate po sto vecem broju gradova , i onda ce rulja pohrlit (pogotovo ako im date pit :) )
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Hvala svim ko za moj rođendan izađe na ulicu , jesam sretan jebo te dan zbog toga rodio sam se na 5.5 jedne godine , u svom ovome sranju jedna od stvari koja me vadi da živim jest činjenica da mi je rođendan 5.5. i to je taj neki prvi dan u Maju svake godine i baš mi je dobro svake godine. Eto uživajte za moj rođendan hvala vam svake godine ,tj. svake 4. godine svejedno uživajte . Popušite jedan dobar i hvala vam :icon_lol:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Sarmaister je napisao(la):
meni je svaki dan protest (doduse di zivim policija vec 8-10 godina NE SMI uc pa me boli k....) , al ako ocete napravite protest u Beogradu , i u Zagrebu i u Sarajevu na isti dan , e to bi odjeknulo , a siguram sam da ih ima puno koji bi sudjelovali , za pocetak lipite plakate po sto vecem broju gradova , i onda ce rulja pohrlit (pogotovo ako im date pit :) )


Jes tako je samo im još treba dat i još smotat ako neznaju.


Ma treba ih ***** sve da izvineš.

Sorry brate al ovdje bi se svi ****** samo da im ne uđe , ako kako može . I svi bi nešto protestirali kad bude gotova stvar.

Samo neka odjekne jedva čekam ...uglavnom ovdje na pravi marš možeš računat tek kad bude sve legalize, on kad ozakone sve onda će da se ustanu i počnu protestirat , tek onda će da se ustanu iz međeđeg sna i početi nešto da drmaju guzicama .

Odma da me ne bi posral ja sam pušio na javnimmjestiam davno kad su svi mislili da sam za mentalne bolnice ,i nizašta drugo .

Još će sutra ovi vlasnici kojekakvih head i smart shopova da me/vas pitaju za savjete ma mogu svi da mi popuše jedan ruderalis mješan s indicom ,fenotipa sativaris , i sve skupa pročšićeno vaprorizaris + vodena lularis .Sad su došli da mi prodaju vutru i priče neke , sve je to u suradni sa ovim šupcima iz vlade inače ne može drugačije ,majmuni koji su prije 5-6 godina srali da nema razlike s heroinom,i prodavali priču ,"ma puca dobra je pravo, ma ima u njoj to ti je te ha ce ima tog u njoj u ovim listovima to ti je nešto mikroskopsko, a ni jedan od tih nema **** ni pameti osim utoke ispod sakoa i veze u vladi " i sad bi mi oni prodavali lampe,sjeme i ostale stvari ma mogu mi popušit K U R A C , stvarno sorry ako sam nekoga povrjedio ali aj ćaorencija, od mene , ima da uzgajam za se i samo neka mi neko dođe nešto reći zaklaću ga ko prase ću da mu j e b e m mater .Trebalo bi samo još da mi majmun neki povezan sa nekim šupkom u vladi prodaje ,materijal za uzgoj robe ,samo preko mene mrtvog , mogu mi popušit K U R A C , i to samo za učne i raziskovalne potrebe neka gledaju kako im sperma skače u mozak . Ma nemoj molim te , a da ti nije možda Josip Broz Tito bio deda , popušite mi ga molim vas , ej smart shop.hr ako može ikako da me ne jebete u zdrav mozak . Ej halo ja ću da uzgajam za sebe i svoju raju i ako kome naplatim neka mi jebe moju rođenu mater u mozak i neka me popiša po ustima ali ovo šta se u nas događa meni neće prodavat pa nisam ja bola vesla siso i motku u selu veselom ... hoćete li možda Macromedia flash player da ovo pročitate nabijem vas na K U R A C , sad odjednom javljaju se neki majmuni kao oni bi mi prodavali neke stvari i kao oni imaju **** da otvaraju neke stvari na osnovu nekih kvazi rupa u zakonu koje im je tamo neki strikan ustvari napravio kad su ****** ono malo usrane bivše države , ma neka mi popuše i ako im treba savjet eno neka čitaju a netu imaju mnogo dobrih stvari i na ovome vutra.org forumu. E ovako ti ja kad popijem koju ....In Vino Veritas.

Smoke only homegrown !!!

Aj uživajte .
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Žalosno ali jebo me svak ako nije tako..........money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money

i jebe ih žešće money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money,money.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Kad sam ja pušio vutru po ulici i na trgu Bana Jelačića i u Sarajevu evo ako da ovaj glavni urednik odozgo dozvoli i u Begešu ću za koji dan samo bez sakrive.... aj vidimo se na Kalemegdanu . Neka dođe i Ivica Kirin(HR) i ovi moji šupci iz BiH svi odreda i neka dođu i ova gospoda iz Srbije i a i Crne Gore ako hoće pa da smotamo jednu bez tinte i bez viška papira . A ako imaju i koriste neka ponesu vaporizere one od 380 € pa da se ne trujemo nego da jednu ko braća zapalimo uf oprostite tj. da malo vaporiziramo ako nije veliki problem s ministarstvom zdravlja...?*

*........
 
slazem se da ce drzava od toga profitirat , al ono brate meni je stalo do toga da mogu slobodno u svojoj drzavi (ovako skurcana kaka jest) bar zapalit joint ako se vec nicemu drugom nemam nadat. 5.5. cu definitivno bit u zg (ako toga bude u zg) i popusit jednoga naocigled i onih koji se tome protive , i onih koji fumaju , al tad nece prisustvovat (a bit ce ih previse). jebe mi se , to radim radi sebe ne radi vlade ,sabora , biznismena , idiota niti bilo koga drugog.