svi na ulicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
ajde da se organizuje na prolece neko do jaja okupljanje mislim lepo je sto ovde svi kenjamo ali ajmo malo da potresemo javnost neka setnja do po gradu blokiranje ulica ali da nas bas dodje ne nekih 200-300 nego minimum par hiljada svako kad bi doveo svojih 5 drugara koji vare bilo bi nas do jaja dosta da se uradi nesto konkrettno a do proleca ima dosta vremena za neku strava organizaciju
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
lijepa ideja, ali imaj na umu da nas tu na forumu ima 600-tinjak, s tim da nebi bash svako dosao i s time da su korisnici ovog foruma razbacani po cijeloj ex Yu. Eventualno da se u sve 3-4 drzave organiziraju zasebni skupovi ali u isto vrijeme, to bi bilo fora no kako bi se to oraniziralo, nemam pojma....
Enjoy ! ::dzok
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
e to je dobra ideja istovremeni protest u ljubljani,zagrebu i beogradu e to bi bila fora a to se da organizovati,da vide kako se ujedinjuje ex yu
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Èujte, nas 20tak u Zagrebu, 30 tak u Beogradu itd. pa taman da fino svi stanemo u kombi rije... ::histerija
Šalim se naravno...
Okupljanje bi bilo jako dobra zamisao, no kad bi se dogovorili (uz to bilo bi poželjno onda i postavljat plakate zbog veæeg broja potencijalnih posjetioca)... Šta se mene tièe, mogu do Zagreba... :pivo
Ne smije se razmišljat: pa ja bi došo al nitko ne bi pa neæu ni ja...
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Bas smo ja i cimer razmisljali da napravimo nesto u Varazdinu recimo pred ljeto sljedece godine. To je cini mi se vreme kad su svi liberalniji (znas ono šoping, kraj skole, pocetak praznika) i nasmjeseniji, sve je nekako u pokretu i sl. A mogli bi da to prebacimo u Zagreb sto se tice Hr, pa cak i ako nas bude malo, mogli bi da napravimo nekakav stand ili organizujemo nekakav koncert. Evo, Kistra je udruga koja deluje u Sisku (dobro, bas i ne deluje u poslednje vreme - fax, Varazdin)..a cini mi se da i u zg postoje neke udruge koje vole Vutru za drugara, pa bi mogli da organizujemo nesto..
 
03.11.2005
24
1
0
Istina, u Zagrebu smo veæ imali dva "Marihuana marša". Mislim da su dva... Uglavnom, ja sam za i imam barem 15-ak ljudi koje bi mogao dovuæ (pod uvjetom da je u Zg-u). Bilo bi super da istovremeno krene marš u barem tri glavna grada bivše Juge (Ljubljana, Beograd i Zagreb). Imamo dosta vremena i mogli bi to složit. Ja æu pogledat malo što je bilo sa ovim prvim marševima i probat kontaktirat ljude koji su to organizirali.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Mislim da bi prvo trebalo dovesti na ovaj forum podosta ljudi. Kad se skupi odreðeni broj ljudi trebao bi se otvoriti topic i poèeti se dogovarati o protestu. I to bi svi trebali shvatiti ozbiljno jer ja sam za protest i ako bude u zg dolazim 100% a ako bude u rijeci 200%! ~) Trebalo bi napisati gdje bi se održao taj protest, kada i koliko bi ljudi sa foruma došlo. Ako bi bilo sa foruma malo zainteresiranih ljudi za protest onda o daljnjem okupljanju nemamo šta govorit. ::placko A svatko tko reæe da bi došao nek reæe i koliko bi frendova mogao dofurati na protest da vidimo dali se ima smisla uopæe dogovarati o bilo kakvom protestu. !~
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ako uspijemo organizirati masovni protest u zagrebu doæi æe 100% Bilo s frendovima ili sam. Nisam mislio da æu sam iæ na prosvjed. ~~
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Moras da imas u vidu da ce matori da te vide, znaci, ako su oni protiv, prosto receno: najeb´o si..
Ja svoje obradjujem vec dve godine i mogu reci da sam slabo odmakao, ali ide to polako.. ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Misliš da bi bilo na tv pa bi vidili?

Što se tièe moji staraca...moji ne podržavaju travu, al nakon svog tog laganja i stresa zbog skrivanja, izvlaèenja...puko sam i sad starci znaju da pušim (svaki dan)...Govorim im o vu na objektivan naèin al naravno da teško ide jer su mi roditelji i shvaæam njihovo stajalište i brigu. Al nije mi problem jer uživam u objašnjavanju svih sitnica i detalja vezanih uz vu: pušenje, moguænosti, medicina, intelekt itd. I mogu reæ da sam sad jako sretniji.