Svijetlo zeleni listovi sa zutim pigmentom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
dakle imam biljke 3 tjedna u cvjetanju, tocnije 22 day, nece me biti 2 dana tako da postavljam sad da kad dodjem imam kakav takav odgovor buduci da prosli put kad sam pitao nisam imo odgovor dok nije bilo prekasno. uglavnom, problem koji opisujem je na gornjim listovima grana koje bi potencijalno trebale raditi najvece kifove. listovi su svjetlo zeleni sa zutom pigmentacijom, radi se o problemu koji sam uocio mozda pred 5 dana i postepeno se razvija. buduci da je danas bio 21 dan sam ih izprunao, tj lolipopao sve sta je ispod scroga kako bi dobio dobru ventilaciju ispod canopija buduci da je dizel sam po sebi sklon plijesni tako da imam dobru cirkulaciju zraka. tom prilikom sam primjetio da je korijen probio kroz posudu i valja se u tanjuru idi ide runoff od gnojenja i zaljevanja pa mi je bilo noja da se zbog toga pojavljuje problem. kako bilo biljku sam danas flushao i pocistio tanjur i nemam namjeru je vise zaljevat da ima runoff, vec po litru svaka dva-tri dana. zanima me da li je netko vec prije imao slicne simptome, sreo se s njima, o cemu se radi i kako rijesiti to. imam jos 6 tjedana i nije mi do zajebancije ni malo. ako nebude se rijesilo do tad stavit cu i slike tokom sljedeceg vikenda buduci da prije necu imati s cim uslikati. ovdje ekipa brije strogo 3310.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
drug, o problemima se razgovara uz prilozene fotke, probaj nekako to resiti jel ovako mozemo samo da nagadjamo a vise stvari moze da bude uzrocnik
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ovo je rijeseno, hvala, sad pak imam problema s bubama. zaboravio sad ono koje su, trebalo bi ulje od neema to rijesit. pojele mi govna sav klorofil. izgleda da cu testirati defolijaciju bez svoje volje ^^