Svinjska gripa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Kultura straha je opet na djelu. Zatvorite se u domove, ne idite nikamo, ne radite nista, i ne razmisljajte o nicemu osim o svinjskoj gripi. Nema veze sto ste u zadnjih 10 godina prezivjeli pticju gripu, SARS, kravlje ludilo i virus zapadnog nila.

A kako korisno da vec imamo lijekove koji pokazuju uspijeh protiv ove nove bolesti. Da se covjek zapita od kojih je to svinja zapravo pocela cijela ova situacija.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Mah...

Čim farmaceutska industrija popuni kvotu tj. čim se naruči dovoljna količina upitno djelotvornih lijekova od strane razno-raznih zemalja, splasnut će i pompa oko svinjske gripe.

Ošo svijet u k*j*c...:eek:hno:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Mediji su jedva čekali da se nešto takvo dogodi, već je postalo dosadno, o farmaceutskoj industriji da i ne pričam jer je to vjerojatno ionako njihovo djelo koje će im donijeti bilijunsku zaradu. A što se tiće matrixa, izgleda da recesija ne pumpa dovoljno straha pa su morali još nešto izmisliti.
Da baš se preko noći može pojaviti tako neki virus, možda je pao s marsa? ili je novo vrhunsko dijelo iz laboratorija pa su se morali pohvaliti svojim dostignućem.

Ma zapravo neda mi se živcirati, stvarno mi se neda, jer su stvari toliko debilne i očite da je to previše žalosno. Ljudi će uvijek progutati sva sranja koja im serviraju mediji i napraviti sve što im kažu autoriteti, jer je izgleda teško razmisliti svojim umom i suprotstaviti se debilizmu.

Jedva čekam cjepljenje.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pa da doslovno može preko noči da nastane novi soj virusa. To posebno važi za virus gripe koji je RNA virus i zbog toga je sklon mutacijama. 1918 bila je velika epidemija Španjolske gripe od koje je umrlo oko 35mil ljudi, bilo je to puno prije genetskog iženjeringa. Bez sve ove panike koja se digla (vakcinacija, karantena...) taj scerarij bi se ponovio za par mjeseci. Isto tako da znate kolko znanja i para je potrebno za razvijanje protuvirusnog cjepiva ili ljeka ili opčenito istraživanje virusa nebi pljuvali po farmaceutskim kompanijama. Naravno uprave farmaceutskih kompanija vladaju u svom korporativnom stilu ali jbg trebaju nam...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
da moguće je, sve je moguće. ali tajming u kojem se događa i ljudima kojima ovo pogoduje je dosta zanimljivo.

hmmm, da li je možda lijek već tu? neznam, zvuči predobro da bi bilo istinito pa ću zanemariti, čekat ću ja ipak cjepivo da mi sjbe imunitet
[youtube]ZlCrKSu5lHI[/youtube]
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ne samo da je moguće nego se to i događa svake sekunde u milijunima inficiranih stanica. S brojevima na svojoj strani virus sigurno "pogađa". Zanimljiv uređaj ali nažalost mislim da je patka, nema nikakvih službenih rezultata nego samo laboratorijska korespondecija. Eh da i nakraju zahtjeva za patent predlažu uređaj u kontraceptivne svrhe!?!?!?

http://www.rexresearch.com/kaali/kaali.htm
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
farmacija nam treba u zivotu koliko i nogometni stadion u analnom otvoru

recreationaldrugvsadrdeath02.jpg
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja sam upravo popio fervex i ne bojim se svinjske gripe
ako počnu pršute da mi kašlju sve ću ih bačit svinjama
neka crknu:icon_lol:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
joj samo kad pomislim ovdje šta će sve još izdešavat biće svega i svačega di ovo sve ide,na kraju ćemo živit u poredanim sivim kućama a venama će nam bit prikapčani sva cjepiva i infuzije samo ćeš ležat tako doma i ićeš radit ma fuj,a najgore kad razmisliš što će se usrat i izjebat neki ljudi do kojih ti je stalo,i vidiš kako su oni ono ponašaju se ono neeeeeeee svinjska gripa konjska ***********,svi ćemo umrijet waaaaaaaaaaaaaaa,ono noževi lete po vratovima puške rokaju waaaaaaaa svi ćemo umrijet waaaaaaaaaaaa niko više nije siguran waaaaaaaaaaaa we're all gonna die waaaaaaaa run for your life waaaaaaaaaaa,b ože spasi me bože pa što mi to radiš cjeli život vjerujem u tebe,idem u crkvu svake nedilje-klanjam svaki namaz,(al nema veze što su đubrađ đaba im i biblija i kur'an napamet kad su životinje) dobro ovo zadnje što se tiče vjere nemojte svatit posprdno ili da vrjeđam nekog al ima đubradi da ti digne tlak,dobro uglavnom,na kraju će sve bit u redu,al uvjek će sve bit u redu jer drugačije ne može bit mislim dobro i loše je samo nešto što mi analitički posmatramo ma ja
 
01.02.2009
0
6
0
38
jao sam kad vidim, kak se dere ovaj narod, pa izvukose im i zadnju kintu iz depa...
danas gledam koliko sam love smaknu za pisljive maske sto prave... horor
 
15.04.2009
36
5
0
112
Pa naravno da su farmaceutske tvrtke razvile virus. To je jasno kao dan. Njima to najviše pogoduje, a vrijeme "recesije" je savršeno za izazivanje dodatne panike, a po mom mišljenju - nema boljeg načina da se farmaceutske tvrtke izbore za svoj opstanak u vrijeme recesije.

Pogledajte samo dionice vodećih farmaceutskih kompanija koje su u zadnjih par dana probile krov. Jučer sam čuo da je u Australiji jedna tvrka zabilježila porast dionica od 72%, a ni u ostalim zemljama pharma-dionice ne tonu. No, za nekih 15% je i porasla prodaja medicinskih maski. I tako dalje, i tako bliže.

I kao da panike nema dovoljno, onda se dogodi nekakav kreten koji nije dobro spakovao ampule sa svinjskom gripom pa su eksplodirale u vlaku u Švicarskoj. Ma ovo nije normalno da ga jebeš.
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
heh,bash mi je padalo napamet da pokrenem ovaj thread...ma to je bruka ljudi,gledam snimke sa onih aerodroma,ljudi hodaju sa onim maskama,stvarno tuzhno za gledati..ljudi su toliko uplasheni i istresirani,zhalosno...secam se kad su rusi isekli gas,u mom gradu je bilo par prijava za tuche oko grejalica...!!!!eto shta ce jedan chovek drugom uraditi u strahu,pretvoriti se u zhivotinju..a pametni vlasnici radnji nabudzili cene za sva grejna tela..u svakoj krizi neko se obogati na tudjoj nesreci..:eek:hno::signs054:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
...

meni je to presmjesno.. bas sam danas cuo par ljudi kako pricaju o tome.. i to u apsolutnom strahu...

onak.. kak ce to uopce do nas doc? daj molim vas... xD


a druga stvar.. ja sam ziher da su to "oni" izumili.. taj virus.. treba nas malo smanjit, previse nas je :D jos ako mogu zaradjivat na nasoj smrti (kao sto i rade).. njima bolje :D

majku im T_T
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/virusi.htm

intervju -Dr. Stefan Lanka, virolog, poznati je „vakcinoklast“, pripadnik „Nove medicine“, covek koji ne priznaje nauku kao tabu i polje posvecenih, a izmedju ostalog, ponudio je 10.000 eura onome ko donese dokaze o izolovanju virusa boginja!

govori o ptičjoj gripi i virusima općenito...sve se lijepo uklapa u "svinjsku" situaciju :icon_lol:
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
ma joj ljudi sta vam je..koja gripa..oni samo zele zaradit pare...da prodaju antivirus..pa sad rade dramu od toga..jest da smo prosli i pticje gripe i ludila..proci ce i ovo...ja se toga nimalo ne bojim...jer cu kad tad i ja jednom odapnut..samo je pitanje vrijeme KADA tako da se s time uopce ne zamaram..(znate cega se treba bojati LJUDI...koliko ubojstava ima i nasilja..uglavnom necu u off topic)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2009/06/10/0681006.html

Svjetska zdravstvena organizacija proglasila je pandemiju svinjske gripe (H1N1), čime je razina opasnosti s faze pet podignuta na šesti stupanj. Isto vrijedi i za Hrvatsku.

Sve veći broj zaraženih i oboljelih od svinjske gripe u svijetu natjerao je stručnjake WHO-a da po prvi puta nakon 41 godine proglase pandemiju, tj. podignu razinu alarmantnosti na šesti, najviši stupanj.
Pravi su to stručnjaci. Zašto onda ne proglase pandemiju prehlade? pošto od prehlade umire 100 puta više ljudi nego od h1n1.

Hrvatski krizni stožer ministarstva zdravstva odmah je po doluci WHO-a proglasio i pandemiju u Hrvatskoj.
Ma bravo, u državi u kojoj nije zabilježen ni jedan slučaj h1n1 da proglasi pandemiju ima sasvim smisla, da da, čista logika.

Ovakva dugoočekivana odluka samo je potvrda da se virus H1N1 u vrlo brzom roku proširio i 'obišao' svijet.
Ili je potvrda da netko na vrhu orgestrira ovakve gluposti sijući strah među ljude i pumpajući pare u farmaceutsku industriju.

Također, nakon objave pandemije proizvođači lijekova biti će primorani ubrzati proizvodnju novog cjepiva kojim bi se širenje virusa spriječilo.
ammm, da

Virus A (H1N1) svinjske gripe zarazio je 27.737 osoba u 74 zemlje i usmrtio 141 osobu, prema posljednjim podacima koje je WHO objavio, te u kojem se posebice zamjećuje veliko širenje epidemije u Čileu.
uuuu jbote, 141 osobu! pa to je alarmantno!!!, čovjeće daj mi virus prehlade i pošalji me u toksičnu vukojbinu pa da ti pokažem da ja mogu ubiti više ljudi običnim virusom prehlade.