Svirate li neki instrument?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.10.2006
0
2
0
Vidoh da nema teme o muzicarima sa ovog foruma, pa reko da otvorim jednu. Sve se mislim, ne moguce da niko ne svira nesto. :?
Sto se mene tice, evo uskoro ce dve godine kako sviram bubnjeve i moram priznati da sam zadovoljan svojim progresom. Takodje mi nema lepseg tripa sesti navaren da sviram sa bendom. Totalno se istripujem, pustim da me muzika nosi i samo sviram. Koncentracija nikad jaca, udovi nikada opusteniji i eksperimentisanje u nedeogled, sve do beskonacnosti vasione... Bilo da je metal, jazz, rock... Sve :!:
Da li je i na koji nacin vama, ostalim muzicarima na forumu, trava pomogla na neki nacin da dodjete do inspiracije?
 
18.09.2006
0
2
0
hehe...

ja sam poceo da sviram gitaru pre mesec dana, nasao lekcije na netu, i sve tako... Dobro mi ide, mada mislim da ipak treba neko da mi objasni neke stvari.. svejedno, na putu sam ka velikom rockeru, jazzeru ili cemu vec :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: THcoin and KönneR

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
duvati i svirati mi je bio totalno vrh kao klinac a sad ........................................................... isto tak :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Moj najdraži instrument je klavir koji sviram veæ 10 godina, dvije godine sam svirao harmoniku, a u zadnje vrijeme uèim svirati gitaru. Posebno je lijepo zapaliti fini jointiæ pa se baciti na svirku...jazz...blues...mmmmm:D :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona
15.08.2006
0
0
0
sviram meni najdrazi instrument poslije dajguze, gitaru!!! :)
buahahahahaha
sviram inace gitaru kojih sest ili sedam godina
ma stari moj, nekaj najzesceg kad sednes spushish nekaj i onda ludara!!! jihaaaa
ali kad znam s nekim svirat ufuram se do bola, to mi je jebena stvar taj adrenalin kad pukne za vreme svirke, a jel se slazete drugarice i drugovi!?!?!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
:D :D :D
Slažem se u potpunosti..svirao sam tamburicu/bisernicu dosta dugo!
Izvukao sam je danas iz ormara.. 8) malo ruka zahrðala,ali još znam ponešto pošteno odvaliti!!! :D :D :D

Nema jaèe stvari kad si u društvu...:wink:
 
03.07.2006
40
1
0
sivira se, svira; i to naravno gitara...nekih 5-6god :) :) samo cesto kad sam high u glavi mi dolaze takve melodije kloje nebrem odsvirati.. e to je pizdarija.. uvjek se onda osjecam glupo... al ak pogodim zamisljeno... carrrr!!! :D :D :D :bis: :goth_band: :bis:
 
02.11.2006
5
0
0
43
Ja sviram el. gitaru fender stratocaster.(neku novu eng. verziju) :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza: :ubitza:
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Umrla tema brzo... Steta.
Ako itko zna ima li kakav forum za bubjare, a da je ekipa i spika barem priblizno ovom nasem forumu bio bih zahvalan na info!!


:respect::vutra::respect: