Svjetsko prvenstvo u rukometu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja se setio al nisam hteo otvarati .. jebiga...
zao mi nasich izgubili od paljaka al sta ces neznamo bar imam za koka da navijamkad nasi odu...
poz za bracu :)
 
23.08.2007
30
12
8
33
prisustvovo sam jednoj utakmici čak uživo (francuska-slovačka), naravno uredio sam se prije kako bi bolje doživio atmosferu i iznenadio sam se kolko mi je zanimljivo bilo. i otac komentira abaloa ''da ga sretnem negdje na ulici mislio bi da je klošar'' :icon_cool:
 
30.10.2008
8
9
0
35
neka sporta. ali ajme moran spomenit onog "službenog komentatora",tako ga nazivaju, šta poziva stalno na navijanje..ubi me danas sa svojim "u boj u boj" tralala svakih pola minute.katastrofa.drugi put gledan s uključenim mute.
 
22.10.2007
0
1
0
37
slazem se sa skankom vaterpolo takoder najbolji i najgrublji smo..... sutra u pola 6 ako me sjecanje ne vara je finale HRVATSKA - francuska stoga ..... IDEMO PO ZLATOOOOOOOOOOO!!!
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Uopce se necudim sto su psihicki pukli. Nitko nebi mogo ostat imun na onako potkradanje, pa "samo" 3 penala su poklonili francuzma, ako sam dobro brojao mozda je bilo i vise.
Krivim Vorija sto nije lansiro onu loptu posred danskog mu cela. ma...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Žao mi je šta finale nije bilo u Splitu, prvo radi nikakvih navijača, samo su puhali u one trubice i vikali 'u boj, u boj'
Just_Cuz_06.gif
, nikakve pjesme, nikavo bodrenje, meni su preko TVa glavu napunili, mogu mislit šta je bilo u dvorani, drugo, nema šanse da bi onakvo suđenje prošlo kod nas, SIGURAN sam da bi se našao neko ko' bi dance katapultirao iz dvorane, istina, vjerovatno bi poništili utakmicu itd., ali ionako sam navijao da naši grunu i počnu vraćat francuzima istom mjeron, znači šakama, laktovima ...

Šta reći, ne volim te priče 'pokralo nas', nije mala stvar doći do finala bez poraza, pa makar i srebro osvojili, ako mene pitate, bili smo bolji od francuza, igramo bolji rukomet i smatram da smo moralni pobjednici, a svatko sa IQom većim od 60 ko' je gledao utakmicu, makar i ne poznavao rukomet i pravila, shvatio bi da tu nešto ne štima ... :eek:hno: