Svjetsko prventsvo u rukometu Katar 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.12.2014
44
49
18
30
Evo posto vidim da nema teme za Svjetsko rukometno prvenstvo pa evo da ja otvorim :D
Mozete se raspricati o svemu vezano za sp..
Kako vam se cine Golužini izabranici... Kakve rezultate ocekujete s obzirom na vidjeno do sada ?
I moze li Bosna daleko dogurati na prvenstvu :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Bit će klasika:danci,švabe,poljaci,francuzi...pa će biti stresno i onda borba za 3 mjesto.
Irancima evo drago da igraju sa Hrvatskom :D
Žena gleda a ja evo imam slušalice na ušima :D
Čekam ove žešće utakmice.
 
11.12.2014
44
49
18
30
Neka neka ja mislim da ce standard bit zadnje 4 ekipe Hrvatska Francuska Danska Spanjolska... Samo da nasi malo zivnu i nebudu brzopeti i bit ce to dobro :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pogledam kad stignem,ne pratim nešto previše...al drago mi je kad pobijedi Hrvatska,naravno...mada,ista stvar u rukometu,ko i u nogometu,samo što ovdje nije Zdravko Mamić,nego Zoran Gobac,samo se ovaj ne kurva po medijima nego kao pravi mafijaš radi u tišini...al na isto dođe,čovjek drma rukometom ko i ovaj klaun nogometom.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Pratim skoro sve tekme i velim vam da su Španjolska, Francuska i Hrvatska nikad lošije. Definitivno Švedska ili Danska osvajaju to svijetsko. Brzina je vrlina a Švedi i Danci su tu nedodirljivi.
Žao mi je Bosne jer idu kući ziher, al bit će bolje dok se malo izbruse ;)
 
11.12.2014
44
49
18
30
Ne znam bas za svede al mislim da ce Hrvati Spanjolci Francuzi i Danci bit prve 4 plasirane ekipe osim ako se neke ne susretnu u ranijim utakmicama... a u potpunosti se slazem s no joke jako lose otvaranje svjetskog prvenstva mislim da je cak i danska kiksala da je remizirala jednu utakmicu..ali dobro sta je tu je nadam se da ce se podici tempo hrvatske igre i smanjiti brzopletost i da ce osvojiti bar nekakvu medalju jer ipak je to veliki uspijeh za zemlju od 4.3 milijuna stanovnika ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja bih rekao da i Katar može daleko dogurati, kako kaže duvnjak "Katar je sve samo ne afrička repka". Šeik ako nema dobre igrače on će ih kupiti i dati im državljanstvo, tako da su stvorili prilično perspektivnu repku.
Evo danas sam odigrao na Katar protiv slabašne španjolske i gle čuda, peglaju te vaše šatro dobre španjolce.
Za mene Francuska, Španjolska i Hrvatska autsajderi i sumnjam da ćemo ih viditi u polufinalu, eventualno francuze.
 
11.12.2014
44
49
18
30
Hrvatska ima dobru ekipu naravno ko i Spanjolska i Francuska a jedna velika i bitna razlika je ta sto Goluza pomlađuje nasu repku znaci daje i mladima sansu a to je jedan veliki plus dok Spanjolska i Francuska to ne rade i docekat ce ih ista sudbina kao i Njemacku par godina nece se cuti za njih jer Švabe tek sad nadolaze oni su naglo srezali i izmjenili ekipu...a sto se tice seika on moze kako oce tako da nema sumnje da ce katar doc daleko cim oni kupuju navijace normalno da ima i za dobru ekipu... ;)