Svoje ili tuđe :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kupujete vutru ili duvate svoje?

  • svoje

    Votes: 100 53,8%
  • kupovno

    Votes: 86 46,2%

  • Total voters
    186

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
eo, nije tako lako odgovorit na anketicu kad ima samo suprotne opcije, konkretno, miješam, ovisi o situaciji, naravno da imam nekog ko prodaje i nije da imam nešto protiv i zapravo nisam nikad imala pro dilera, osim jednog, hehe, a taj mi je jako dobro sjeo, šteta šta se izgubio ...davno...za tim travkama žalim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Biohemicar

Aktivan Član
03.12.2012
42
1
8
30
To je isto da odes na forum programera i napises "da li vi pravite racunar ili zovete majstora".

Naravno da uzimamo svoje jer je ovo forum growera :) A nekad se mora i kupit, Boze moj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.478
143
Universe
Svaki put mi se desi neki qratz da mi ne uspije grow, nesto se izjalovi, da ne povjerujes....kad ne mogu u kuci jer zivim sa starcima, ali ne jos zadugo, nadam se :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
ja nemam srece sa biljkama tako da kupujem. prosli grow imo jednu i puko vrh (nisam pazio :O, debil ), sad ove sezone imo dve stabljike velike vec, i neko mi provali u stek i iscupa, sta da vam pricam vise :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ni ja ne znam zasto kacis post u temi koja te ne zanima, ako ti je tema glupa zaobidji je, tvoj post je #14, ocigledno ima zainteresovanih koji bi da kazu koju rec na tu temu, zato nisam prebacio u graveyard. ja sam extrem koji nikada ne kupuje, ali mi je jasno da kod rekreativnih korisnika uglavnom ide i jedno i drugo, uzgaja se, pa kada se stuce dok ne dodje nova tura verovatno se kupuje. al eto igre radi stavio sam samo dve alternative za odgovor ;) ko za vraga, anketa za sada izgleda zanimljivo, mislio sam da forum posecuju groveri, al za sada vidim da veci procenat kupuje, jbg. videcemo do kraja, anketa je otorena 2 meseca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and usrname

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Moje misljenje o temi je nebitno..samo san pitala zasto je ovo bitno..previse se ljudi mota ode i nerealno je ocekivati da svi uzgajaju.. logicno je da vecina kupuje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
bogumi ven, sad je 7:13, tvoj poziv groverima doveo je troje koji kupuju ;)


@sativa, recimo da je eto meni zanimljivo, mozda i bitno... svrha foruma svakako nije da saljemo poruku kako je najlakse kupiti, cemu se, jel, patiti... i dalje mi nije jasno zasto kacis drugi post u temi koja ti je nebitna... ne vidim ni da je logicno da vecina kupuje jer je forum upravo tu da pokaze da se moze za svoje porebe uzgojiti (sa sve smernicama kako), i zadrzati lepa kinta u dzepu... no svako ima neko svoje misljenje, mogucnosti... kad je tema vec naceta i do sada ima 18 postova, idemo dalje