Svoje ili tuđe :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kupujete vutru ili duvate svoje?

  • svoje

    Votes: 100 53,8%
  • kupovno

    Votes: 86 46,2%

  • Total voters
    186

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
ekonomski me izade isto cijena pola eura gore dole.ali je gust pustit svoje :D i birati sortu
Mene ne izadje ni priblizno isto. Dok nisam growao davao sam svaki dan 50 kn za dim, nekad i vise. Ajmo reci da sam u jednoj godini kupio 300 puta, to ispada 15000 kn (2000 €) godisnje za cca 500g ukupno. Tolko se moze dobiti u 3mj. sa 600w u jednom growu sa svim troskovima oko 200 €. (struja,zemlja,sjemenke,gnojivo)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Već godinama sadim svoje zahvaljujući najboljem forumu :vutra:, a kad ponestane nađu se dobri groveri kaj mi poklone dok se moje ne završi ili mala stankica kao sad(još 15-ak dana)!:let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
29.11.2015
59
143
33
Pokušao sam se sjetiti kad sam zadnji put kupio...uuuu bilo je to davno,mada prođe i po par mjeseci da nemam svoje vutre (zadnja 3 na primjer) ali mi ne pada na pamet kupovati,jednostavno otkad uzgajam te "rupe" između grow-a mi uopće ne padaju teško.Tu i tamo naleti neko od ekipe pa zapalimo i to je to...
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
nemam gdje u blizini kupiti ni da hoću, a da idem po okolnim mjestima i tražim, neda mi se.
a i mušterija sam pa onda rađe svoje.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Pa na forumu bi trebalo biti 95% svoje :) Svi ovde uzgajamo za sebe :)
Ja od pocetka godine nisam kupio ni gram, niti cu ikada vise kupovati ulicarsko smece od dilera! :D

Zivio vjecno ovaj forum, koji mi dade znanje za samostalni uzgoj, hobi i uzivanje u sopstvenim plodovima drage nam biljke!
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Sad kad je završila relativno uspješna out sezona i završava indoor,napokon sam skupio dovoljne količine različitih sorti za narednih 6,7 mjeseci bezbrižnog pušenja :joint2:...
Sad se growa zbog samog gušta growanja :gled:
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Od kad sam probao svoje, od tad samo svoje :)

Sad, o razlikama se da pričati, međutim, jedan subjektivni dojam; moja je slađa od svih vutrica koje sam pusio.
Moja je med medeni, dok ju pusim lipo se topi u ustima, a okus je presladak :)

Kupovna, ista sorta, prvo, nije osušena uopće nego sam dobiju svježu vuvu -.-
Grebe za grlo, okus je standardno kupovni, i ne sviđa mi se rad.

Naravno, sve su ovo subjektivni dojmovi, međutim, nema sanse da me itko uvjeri da ikad vise od ikog kupim ikakvo smeće i time podržim cijeli lanac kriminalnog udruzenja s ciljem zarade novca. Eto o tome se radi.
Aj uzivajte :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mojih prvih par growowa je bila cista katastrofa ako je fina za pusit nije udarala ako je udarala previse je udarala i za pusit je bila borba :D

kod nabavljam često bude ekstra par puta sam dobio lose ali samo je lose osusena istrimana itd ali high uvjek bude na mjestu.

da nema tih lanaca ja ne znam da bi ikad pomislio da probam vutru a cisto sumnjam da bi i naso sjeme za prvu sadnju prvo sjeme sam narucio par godina nakon sto sam poceo uzgajati