Svoje ili tuđe :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kupujete vutru ili duvate svoje?

  • svoje

    Votes: 100 53,8%
  • kupovno

    Votes: 86 46,2%

  • Total voters
    186
17.06.2015
142
137
43
Svi mi stariji a i velika većina mlađih farmera krenula je sa domajama, a da bi došao do menki morao si kupovati, tek sa sa povećanom informiranošću ,mada nedovoljno još uvijek, ovi novi groweri imaju mogićnost da sade svoje i još usto i brendirano, moja prva je bila 90 ih ,tad je u splitu bila popularna "afrika" tako smo je zvali bila neka opaka sativčuga:udarac: a joj još pomješaš sa marokancem i :skot::nema te nigdje gotovo:grob::D a ja sam nekad davno bio ostavio 20 menki iz raznih pizeva "afrike" srećom kasnije mi je samo jedna uspila, jer tamo nekad krajem 93-4 odjednom je nestala, kasnije je taj dim postao urbana legenda,ono kao desilo je se ali je to vidjelo par likova:rasta:kasnije su kojekakvi "znalci" kao nabavljali "afriku" od "stručnih" "growera"o_O koja je bila skoro potpuno tamna, ma braon-crna:fuck: jer jebiga pa to je afrika crni kontinent:lol: lapani su kontali da se zove "afrika" zato jer su tamo crnci pa stim i sam dim mora biti crn:lol::clap:::respect: a ovi "stručni groweri" su "pravili ":lol: home made "afriku" tako što su je sušili na taj način što bi biljku, koja je bila normalne zelene boje:spliff:, skupa sa korjenom stavljali u velike najlonske vriće:eek: i tako je "sušili":respect: i da da li sam spomenuo da se dim mora obavezno okačiti tako da korijen bude gori a grane doli, znate mora se sok iz korjena sa thc eom sliti u hedove nema bacanja ne ne sve se mora iskoristiti, :razvaljen:: :lol::respect::lol: još jedna urbana legenda. Tako da 99% posto krenulo je sa kupovinom pa tek kasnije svoje.:spliff:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Zadnjih 10 godina, se ne mogu sjetiti da sam otišao kupiti od nekoga vutru, i veoma izbijegavam sve "dilere" i tu dječurliju, i sve vezano za to, glavni razlozi su jer ovdje kod mene mrve staklo i sa njim brixaju gandžu, pa sa sprayom za kosu, pa sa onim sitnim pijeskom.. čak sam nailazio na "vlažnu" vutru, parom ju ovlaže da dobiju na težini.. svega sam nailazio.. a inače kada pušim tuđe, glavno mi je da znam tu osobu, i da znam kako growa i sa čim growa.. nas ima 5 ovako koji se bave sa ovim hobijem iz mog kraja (njemci), i onda kada se okupimo za vikend.. baci se roštilj, svako izvadi po par grama hiqh quality rare sorti, i npr kod ovog jednog izbijegavamo skroz čaditi njegovu gandžu jer lik nije nikako normalan, svaki put glava zaboli od njegove marihuane jer lik masovno koristi mineralna đubriva, ne znam jel to do njegovog doziranja, ili do njega, ili do samog đubriva.. ali ja naprimjer lično izbijegavam njegovu vutru (do alkohola nije, da me glava zaboli, jer alkohol nikako ne konzumiram).. i inače ciljam samo na bio organic uzgojenu vuju, genetika mi tu ne igra veliku ulogu, ukoliko je "zdravo" izgrowano.. no ipak na kraju mi je moje najslađe.. :D

ps /edit
razlog brixanja marihuane ovdje kod mene je taj, da je ovdje 1 gram vutre 15 eura dobrog straina, minimalac 13 eura, znači luxus.. i da se dobro zaradit na tome, jer svako živ čadi i veliko tržište.. naravno ima marihuane i za 8 eura, ali to ti ovdje niko ne puši.. i mi to zovemo "albanische hecke" u prevodu "albanska živica" XD
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Ja i dalje kupujem i jako puno novaca trosim na nju...svako drugi dan 50km - 25eura...nije jednostavno ovdje u mom kraju uzgajati, svak prati gleda, sve osjeti, sve otkucava kome stigne....

Obično uzimam svog jednog frenda, ne growa, al uzme na veliko jako jako fine marihuane, pa hajmo reći najkvalitetnije u mom kraju, pa to pušim, al živim za dan kad ću staviti svoj veliki box i uzgojiti jedno pola kila da imam, bio bi sretan ko malo djete haha

I da, nikad u zivotu nisam prodao ni čičak
 
02.05.2016
85
230
33
Pusim samo svoje ili ono za sto znam da je uzgojeno od nekog mog frenda, kupovno sa ulice me ne interesira pa cak i kad je besplatno a i da dam 50 do 100kn za gram ulicarke makar bio i "skunk" mi je debelo preskupo jer znam da je kvaliteta za 10kn posto nema ni miris ni okus i jos je smedje, ako nemam, ne pusim