Svoje ili tuđe :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kupujete vutru ili duvate svoje?

  • svoje

    Votes: 100 53,8%
  • kupovno

    Votes: 86 46,2%

  • Total voters
    186

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Izbjegavam da kupujem, jer ovo sto se prodaje je goli ***** (oprostite na izrazu)...Dobro, zna biti dobra dzeja ali das 10 eura i sve to spurnjas za dan eventualno dva (jedva) i onda gledaj u nebo.... Kad imam svoje, svoje pusin svaki dan, a ako ovako neko naleti sa dzokom, zapali se i to je to... A tek da uzgojim svoje pa da prodajem, pa wtf ? Trosim zivce, struju da mi to uspije i onda da prodajem...Kad bi 30e za mgra dobijao, ne bih prodao, jer je u pitanju P R I N C I P.
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Svoje je najbolje imo sam indoor jedan zavrsio kad sam zapalio odnijelo me u neku skroz drugu dimenziju kreno u drugu turicu kad stara nađe.Ovo sa ulice nazivam duhanom znači smeće od nedavno zato je pukla neka pauzica već dva mjeseca dok nesazrije outdoor curica...peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Ako je moje onda je moje, nezavisno ako ja to nisam platio svojim vremenom, trudom i znojem.
Ako je novac upleten to je samo zbog sistema u kojem živimo.
Ovo je diskutabilna tema za ban sa foruma. Instant tko god da se ovdje izjasni da to radi. Ukrako rečeno. Što se mene tiče.
:popworm:


http://youtu.be/42sdrroZNq4
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho and Bolt

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.179
358
Da se nisam već izjasnila, sad bih malo plemenito slagala i odgovorila na anketu pa da bude bar izjednačenu i da Creative bude zadovoljniji :). Ovako uopće ne mogu sudjelovati. :sad2: Svejedno, ovaj forum je napravio pravu grow revoluciju, ma kakvi god rezultati bili.. Naravno da ne bih kupovala da ne moram, a i to se mijenja,hehe, a evo, neko vrijeme već i nisam :).
Nikako nisam od principa da pušim samo svoje i ne kužim to. I nema to veze s karakterom. Naprosto volim pušiti travu, svoju, tuđu, kupljenu...
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Creative je napisao(la):
So stoned nisi u saboru da prolazi mito i korupcija ;)
A brate nema samo u vladi korupcije.Kao dijete sam igrao fudbala...fol mahalski derbi bio.Kasnije saznam da mi se saigrac prodao za 3 klikera. :)
jesam je napisao(la):
Da se nisam već izjasnila, sad bih malo plemenito slagala i odgovorila na anketu pa da bude bar izjednačenu i da Creative bude zadovoljniji :). Ovako uopće ne mogu sudjelovati. :sad2: Svejedno, ovaj forum je napravio pravu grow revoluciju, ma kakvi god rezultati bili. Naprosto volim pušiti travu, svoju, tuđu, kupljenu...
Vutra.org revolucija,zelena revolucija.

Mislim da je premalo clanova glasalo da bi glasanje bilo pravi pokazatelj stanja.Kada bi glasalo barem jos 50 ljudi,broj onih koji growaju,odnosno puse svoju biljozu,bio bi puno veci od nas koji pusimo "tudje".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir
13.06.2013
0
27
13
ja sam do sada uzgajao 3 biljke godisnje ovde zakonom dozvoljene ali mi nikad netraju vise od 6 meseci ne sto puno pusim vec sto ima puno grebatora a dok imas nemozes da kazes nedam ipak je to lek najduze mi traju zadnjih 20ak grama kad ostane malo znam da cu i ja morati da se grebem ili da kupujem dok nedodje sledeca.tudju ako nemam svoju.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
od kad sam počeo growat rijetko kad kupim...čak i kad nemam...mozda dvaput godišnje
al zato imam kolače u frizideru za slucaj nuzde ;-)
kad mi dodje da zapalim a nemam...sjednem na pod, otvorim box i uzivam...imam cak i vrecu za sjedenje okrenutu prema boxu...kao kino :)

eto jos da nadodam da ovo sa ulice se znatno popravilo kvalitetom u usporedbi sa prijašnjim godinama, no i dalje preskupo
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
slazem se s ovim zadnjim...dosta se popravila kvaliteta, ali o količini neću ni pričat jer svi znamo sta to bude...iako se zna i sad desit da se dobije tesko smece, za 1/3 pljuge, za 100 kn,....ma mars...ne dam...zao mi dat toliko, a da dobijem za jednu pljugu, eventualno dvije ako je bolji paket....jebes to...cekam neki samacki zivot bez staraca, onda ce bit valjda sve lakse i bolje :D nemos sa starcima na zelenu granu...ili zeleni vrh :D hahah
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
ChiliHead je napisao(la):
@artistic Ili to ili edukuj svoje :)
ma pokusavam vec deset godina, za njih je to droga i to je to...ajde da kucam u drvo, vise mi ne seru toliko za duvanje, ali grow nema sanse da imam dok sam s njima pod krovom (barem dok smo pod njihovim krovom hahahha)....ipak se nadam sto skorijem odlasku u samostalni zivot pa ce to sve bit ok ;)