Svoje ili tuđe :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kupujete vutru ili duvate svoje?

  • svoje

    Votes: 100 53,8%
  • kupovno

    Votes: 86 46,2%

  • Total voters
    186

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
oooooooooo, pa jos bolje, onda si svoj covjek hehehehehe. ma sklepaj nesto u studiju di tetoviras. tam ce najmanje bit sumljivo.
 
08.12.2013
21
70
0
Vutragenjo je napisao(la):
Ne uzgajam jer nemam tu privilegiju. Dajte mao opustite se cak i da je ovo policijska anketa....recite ljudima da ocemo GMO travu upakovanu u jogurt sa medom :)

Mnooogooo lud post tebra!

Inace pusim kupovno jer nemam uslove da gajim.. To je smor.. Ali kad imas stalnog dilera i kad se povezujes duze vreme u tu pricu upoznajes se sa mnogima i onda jako cesto pusim i domace.. Ali generalno kazem pusim kupovno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Evo glasao i ja. Zasad kupujem (ali od lika koji gaji svoju vutru i koju i sam konzumira,znaci kvalitet),ali situacija se mijenja iz osnove ove godine,pa nadalje. Osim ako mi ne propadne moj prvi grow (ne dao bog) :watchplant:
Drugacije bi bilo da imam uslove za indor,ali sad je tako kako je. Cekam prve povoljnije uslove pa da bocnem sjeme u zemlju.
;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Oboje.

Imam pouzdanog covjeka kojeg znam dugi niz godina tako da mi nije mrsko dat 150€ za 50g. Dobra roba i mali popust meni jer smo dobri. To kad se nema svojeg, a nema se uvijek.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
90$ quarter.. oko 7.2g..
Nekad svoju, zadnjih par god kupujem.. Kad ima sanse outdoor ali vecinom iz indoor-a.. Nadam se od juna ponovo u sedlo ali videcemo..
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Hehehehe,doci ce i mojih "5 minuta"... :rasta1:
Sve je to do trenutne situacuje... Nemaju svi mogucnosti za svoj grow,i svako bi rado dimio svoje. Hocu da kazem,nikome se ne daju novci nekom tamo liku.
A meni licno je drago da je sve vise ljudi koji gaje svoju vutru,samo da ovi imaju manje sta da prodaju :vb_devil: i da cijene travu u bezcjenje po gramu kao da je heroin,zlato ili sta ti ja znam sta vec.
Ali to je sad vec neka druga tema... Od mene uskoro vise nece vidjeti ni novcica. Hehehe.
:D
 
08.03.2015
18
33
13
svoje ali kad nestane sta ces mora se uzet :D. ali isto tako kada sam sa drustvom svako svoje ponese pa ako mi se svidi uzmem i sjeme ako zapadne u paketicu
 
28.04.2014
46
15
8
only mine...kad nema neduva se i dobro :)

EDIT: nije to nešto što stvara ovisnost pa tako kad nema nešto čega smo mi napravili onda mirnjak i sve good...