Sweet Deep Grapefruit od Dinafem, 400W Hps - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Odlicna ideja za sistem za zalivanje, posluzilo svrsi a prilicno lako za napraviti..

Ima u par lepih mixova, a sad vidim I da kvalitet nije los!(naravno uz ozviljnog "roditelja"!) :)))

Jos jednom sve pohvale za devojke!
Pratim..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Update 91. dan, harvest :)

Evo slike da vidite kako je to sve na kraju izgledalo! :ridinghorse:

Poslednji minuti! :)

- Posle šišanja. :)

- Trim i neki sitni cvetići. Biće za maslac. :)

- Skinuto sa prstiju i makaza. :shit2:







- Ona mala što sam je vratio da se pretvori u hedić. :) Ruža za devojku! :ljulj

To bi bilo to, ljudi. Suše se, trenutno je temp/vlaga 23/40, nadam se da je to ok.

Ubaciću još i slike kad se posuše i neki smoke report, ili dva. :D

Peace! :smoke18:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Pozdrav ljudi! :respect:

Evo da vidite kako je to na kraju ispalo.

- Tegla trima i malih hedića za puter i 3 tegle manjih/srednjih hedića.

- Motherload! :D

- Umetnička! :D
Sad ide kjuranje pa ce biti neki "normalan" smoke report. Trenutno mogu reći samo da sam oduševljen! :spliff:
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
može li se znat gramaža ?? jer kod mene je isto 400w... dinafem je u igri, al drugi strain
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Veruj mi da nemam pojma. :D Nemam vagu i nikad nisam imao kontakta sa ovolikom količinom trave pa da mogu bar da pretpostavim... Možda neko od ovih iskusnijih može da kaže otprilike?

Lično me ne interesuje mnogo. U svakom slučaju, imam dosta da pušim do sledeće ture a sigurno više nego što sam se uopšte nadao! :banana_rasta:

A one tvoje devojke sam video, biće tu materijala! Ja bih ti samo preporučio blagi LST da izravnaš vrhove, čini se da ima dovoljno mesta da ih lepo raširiš. A značiće im mnogo, znam i po ovim mojima.

Ajde sretno! ;)
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
hahaha ista stvar, ni ja nemam vagu niti je želim imat... al kad imaš naviku kad kupuješ sa ceste sve se racuna u gramima, nikad ne važem svoje... al isto mi padne napamet koliko bi moglo bit.
jer je moje mišljenje da bi mi uroda treba potrajt barem koliko je i uzgoj trajao, al opet se uštedi i puši se bolje od najboljeg.
veselit se harvestu koji izgleda ko san hahaahah, najbolji hobi definitivno... taman da ubijem zimsku dosadu, ljeti nemogu ništa jer radim, živim na moru turizam i to :/

doša sam izvan i zapalija, pa san se malo raspisa :D laku noć
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.