Sweet Deep Grapefruti under micro grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
BOX : HomeBox Q30 dimenzije 30x30x60 cm

RASVJETA : UFO Led panel 138W Full Spectrum

VENTILACIJA : 2 PC venta , 140 mm upuh i 80 mm ispuh

POSUDA : 4,3 l

ZEMLJA : Substral Teramagma/Substral Terra osmocote ( vise u korist Teramagme )

GNOJIVO : Plantella cvet

REZIM SVJETLA : 18/6 vege , 12/12 cvjetanje

OSTALA OPREMA : termo hydro metar , mehanicki tajmer , mikrpskop

TRENING : Topping + Lst

SJEME : Sweet Deep Grapefruit / Dinafem

Pozdrav ljudi :) Evo odlucio sam se jos jedan dnevnik podjeliti s vama u nadi da ce ovaj biti puno uspjesniji , jer sam ponesto malo i naucio , nadam se da necu ponoviti iste greske kao u prvom growu i da ce ovaj ici glađe naravno ponovno uz vasu pomoc :) Ovaj put sam se odlucio za indica dominant plant buduci da dosta krace cvjeta od ove posljednje koje sam imao u boxu . U planu mi je pustiti vegetaciju oko 20 tak dana i odraditi prvo Topping ( jednom sigurno a mozda i 2 puta ), pa tek onda kada vidim kuda ce ici grane , probati to sto bolje i kvalitetnije rastegnuti po boxu koliko mi prostor dozvoljava naravno . Zemlju nisam uspio naci nigdje Teramagmu pa mi je baba u Bauhausu uvalila ovu osmocote i uvjeravala me da je to isto . Kada sam dosao doma sam skuzio da nije isto jer mi je ostalo od zadnji puta 3 litre teramagme , pa sam pomjesao te dvije malo vise u korist teramagme , nadam se da necu imati problema radi zemlje od samoga starta :)
Eto to bi bilo to nadam se da cu uspjeti ovaj dnevnik puno brze privesti kraju nego prosli . Hvala svima koji cete pratiti dnevnik i pomoci sa savjetima ! Slike idu za koji dan buduci da mi je crko mobitel , al eto morao sam otvorit ahhahaha
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Hvala svima na ljepim zeljama , evo slike kao sto sam obecao , stigo drugi mobitel i nije neka sreca al eto bitno da se vidi ahhaa :)

2.DAN 18/6

Evo nemam nista za reci osim da sam krenuo u nove pobjede . Javim se kroz kojih cca tjedan dana da vidimo kako Slatka napreduje . Jos uvjek zaljevam sa prskalicom dok malo ne ojaca , pazim da nije skroz suho kada se osusi malo poprskam . Imao bi samo jedno pitanje za druga Himalayu Golda ako stigne viditi . Buduci da sam dobio dosta na visini od kad sam stavio ovaj led panel jel trebam malo pribliziti biljku svjetlu ili da pustim ovako kako jeste ? Sada je udaljena od svjetla tocno 30 cm , jel to ok za vege ?
Uvjeti u boxu su odlicni ventovi su smanjeni na 9 V dok biljka malo ne ojaca , temepratura 24 , vlaga 41 % , vlaga ce se malo povecati u vege fazi nadam se kada malo biljka naraste pa bude imala vise lisne mase .
 

Prilozi

  • Fotografija-0005.jpg
    Fotografija-0005.jpg
    429,6 KB · Pregleda: 85
  • Fotografija-0004.jpg
    Fotografija-0004.jpg
    374,4 KB · Pregleda: 83
  • Fotografija-0003.jpg
    Fotografija-0003.jpg
    259,5 KB · Pregleda: 82

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Jesam al kad sam zalio se slegnulo jbg , budem jos to dopunio za koji dan kada jos malo naraste :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.668
34.971
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Sretno drug
Imao bi samo jedno pitanje za druga Himalayu Golda ako stigne viditi . Buduci da sam dobio dosta na visini od kad sam stavio ovaj led panel jel trebam malo pribliziti biljku svjetlu ili da pustim ovako kako jeste ?
Jbg nije me neko vrijeme bilu tu pa ti nisam ni odgovorio na pitanje
Nista nemoj podbacivati :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Nema beda , fala svejedno , sutra cu uploadati slike jer cu ubrzo morati topirati :) Zivio drug i drago mi je da ces pratiti dnevnik :)