Sweet grow in RASTA BOX!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Pozz ekipa, evo neke slikice....:)
evo jedna grupna,za pocetak.
lisce malo umire.da li je to sad vec normalno ili ne ne znam.???.
evo ih ove koje su jednom rezane: u ovoj drugoj kantici ima dve biljkice.
evo je ova sto nije rezana:
njen klon koji ce verovatno biti mama.isekao sam ga dok je biljka bila na 12/12 i stavio ga na 24h svetlo pod 8w neonku,zemlja uvek vlazna.proslo je vec mozda dve nedelje ali cekacu jos malo da budem siguran da se prebacila na vegetaciju.btw samo sam jednu granu odsekao i nisam koristio klonexe i te prahove, samo kvasio zemlju i cekao,(STRPLJENJE!!!) slike:

iiiii malo vrhova, nisu neki al jbg.ImageShack Album - 7 images

to je to za sad. verovatno ce ovaj dnevnik imati i vise ciklusa jer sam planirao da posadim neku mesavinu skunka i haze ili ti Skankejz :) hehehe koju sam dobio na poklon od tu kolege sa foruma, kog znam i od ranije, poz za njega, Hvala mu, necu ga imenovati radi sigurnosti :))) i onda ce imati vege. dok ove ne zavrse cvetanje i posto sam skapirao da ne moze bez lst-a to je isto u planu. i tako...

ljudi poz i uzivajte
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
dok jedem sladzu i slusam Bobisku reko ae da malo ponovim dnevnik :)))

ovo je inace hermi kog sam danas capnuo, mada se dosta brze udebljao od ostalih ali je ipak hermi a i pucala mu je stabljika jer je bas nesto bila slaba....wtf? hehe

jedna:
druga:
treca(ne rezana):
ova ima mnogo dlacica ali mi izgleda kao da ce joj trebati mnogo duze od ove prve dve.
btw vase misljenje, koliko jos, ovako od oka??? (mslim na sve)
i vrhici:ImageShack Album - 4 images

gnojio sam ih sa nekim gh bloom floranova tako nesto... pa sam ih malo i pregnojio, hehe, mada ih sad malo ispiram...jel ce trebati jos da se djubri ili ne? mozda jos 1 do 2 puta a??

pozdravlja vas moj Bob sa winampa hahahaha
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Po slikama gotove su za 2-3 tjedna. Ja bih pognoji 2-3 puta pa onda tjedan dana ispiranje vodom. Dobro izgleda ova "nerezana".
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
e a za tu ne rezanu mislim da je neka industrijska, ima samo dlake i uopste nije lepljiva niti mirise,ajde to sto su cvetovi suplji nego...ma neam pojma. videcemo.
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
ne vezano za indoor, nesto sa outdoora... zanima me mislenje od nekoga da li je gotova. jer meni izgleda da jeste, pa razmisljam da li da je capnem ili ne. slika nije dobra jbg, ali valjda se vidi dovoljno........
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Puno smedjih dlaka, ali su nekako vrhovi mrsavi. Po trihomima je gotova....
 

The

Aktivan Član
30.10.2009
82
19
8
33
www.flow.co.rs
A ti vidis trihinome na ovim slikama?!, ja ne vidim nista na te dve slike , al znas sta sve gledas za kraj pa ti odluci, proveri trihinome, vidi dal su calyx-i otekli i dlacice krenule da se uvlace unutra
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
e hvala :))) sad cu ja to za par dana cap cap cap, a uskoro ce i ove indoor da budu mmmmmmmmmm.....
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
aaaaaa bre ima da nabavim profi fotoaparat samo zbog biljaka, samo ne znam od kojih para al ono heheheh
SLIKE SU GORE NEGO INACE EHEHHEHEHE,zato cu ih u album gurnuti,nmg jednu po jednu:ImageShack Album - 14 images

mislim da ce uskoro biti gotove, ali izgleda da cu morati da ih secem, za 5-6 dana,jbg odo na neki aj da kazem odmor :)))
ali ne znam sta da radim sa ovom najvecom, cini mi se da je industrijska, pa ne znam da li da je izbacim pored prozora i cekam ili da je capnem????ako moze necije misljenje??? jer nema ni kristala niti mirise, ali ove dve su cool samo sto donji cvetovi nisu bas puni mada ih ni nema al dobro, bice za malo pusenja, da se opustiiiimmmmmmmmmmmmmmmm ledilo hehehhe......

zzzzzzzzzzz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
definitivno nadji neki (polovan) foto koji ima solidan makro mod sve i da je sa samo 3MP, al da je dobar makro, preferiram canon-a. lepe biljke ali prilicno mutne fotke pa to kvari dozivljaj, koja ti je ta najveca, onih prvih par fotki il poslednje?
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
najveca je ona sto je horizontalno i bas kao da je debela nezzz sta cu s'njom...nije rezana...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa po fotkama ne izgleda tako lose, ne znam sta joj zameras, kazes nema kristala niti mirisa? ako za 5~6 dana treba da putujes i planiras da sve skidas, mozda da danas secnes samo jedan manji deo nekog heda, npr. gore desno sto viri na toj fotki, uradi neko brzo susenje pa probaj. ako ti se cini da je boza i sto kazes "industrijka" onda ti svejedno da li ces je seci ili ostaviti. opet, ako imas uslova da je bezbedno ostavis, mozes i to da probas, mozda je neki strain kojem treba vise vremena, pa vidis stanje kada se vratis (p.s. ako postoji bilo kakva sansa da se ostavi ja bih je licno pre ostavio)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
PowerSeed je napisao(la):
mozda je neki strain kojem treba vise vremena, pa vidis stanje kada se vratis (p.s. ako postoji bilo kakva sansa da se ostavi ja bih je licno pre ostavio)
pa to i ja mislim ostavicu je pa cu videti sta ce se desi, mozda je i probam....btw hvala na brzim odgovorima.

pozz love and peace
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
:prof10::prof10:
e ovako, danas sam capnuo dve, vrhovi su debeli i tvrdi, mozda je moglo jos dan dva ali jbg... ovu trecu sam ostavio blizu prozora (malo na :sun2:) pa cu za dve nedelje da vidim sta je s'njom.cek da pripalim :)))
evo su sestrice:





eto, ja za sad zadovoljan, za rad cu videti kad se vratim s'puta kad se lepo osusi, mada me ova treca malo uhebala al' dobro jbg bice za opustiti se malo uz neki dobar reggae :banana_rasta: :banana_dred: ( vidi ih hahahahaha :)))))
e ljudi :heartbeat: and :hippy:

:iloveyou: all :)))
javljam se :vb_devil: buuuuuaaahahahahaaaaaaaaa
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Rep + za zavrsen grow... :thumb:

Onda jos cekamo smoke report... =)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
posto ja volim da pravim svasta nesto, neke kreacije i tako to, mislim, tako se opustam, evo jedan zid u sobi koji sam ulepsao, a i Bob da vas sve pozdravi hehehe samo je jos gornja polica predvidjena za dzidu, ali kako nemam dovoljno ima ih samo u teglicama na donjoj polici, a i brzo mi u vazduhu i plucima nestalo i ovo, dobro bice jos za moooozda hahahahah nedelju, dve pa cu da vidim da li cu i da odustajem od growanja ili ne, ma neam pojma, polako, sad su buxne predamnom ahhahah i da ova skroz desno tegla je od vrhova sa nekog neuspelog outdoora a ove male su sa indoora.

pusio sam sa jednim bivsim korisnikom sa vjutre :) nije bitno, ali on kaze: miris dobar, ukus ok, dim isto dobar, (nije tvor :) ali je ok) vrhovi su puni debeli i veliki, ali sta ih imam 4,5 dobrih, a ovi cvetici nize su onako pufnasti, rad je za mene super, dize me, mada mi se desilo par puta da dok pricam stanem na pola pa ni ne znam sta sam pricao a ni sta sam hteo, ali radi na high i dize i tooooo mi svidza :) sto se mene tice ja sam zadovoljan, ali jbg, malo ima tu vutre, ustvari me zahebala ona treca od nje bi mozda imao i duplo ko od ove dve, ali jbg.

ljudi odo da uzivam plodove svog truda.

poz peace and love
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
I biljke i zid super izgledaju..a i one tegle na prvoj polici nisu za bacit..hahahahha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.