Sweet seeds auto skunkovi ne cvijetaju?????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Ovako,grow je star 7 i po tjedana,9 sweet skunkova od sweet seedsa.Na genetici pise da su gotovi za 7 i pol tjedana a ja na nekima nemam ni heda???
Roka se ispod 400stotke HPS,Terra magma zemlja,Hessi nutovi,ec se stela ph se stela,sve pod spagom nema burnova.Temp zna malo bit niza dok je ugaseno svijetlo ali nista preterano.Ciklus je 18/6.
1 biljka je procvijetala u 3 tjednu zivota i naslaga par hedica koje kad stisnem ni ne osjeti se da su hedovi,i tako sam stoji i raste kao da revegetira.
Onda 2.je krenila mal/ kasnije cvijetat i ta jednia hedi kako treba,secer ovo ono.
I jos 4 nekako preslabo cvijetaju.
A 2 uopce ne cvijetaju samo rastu nista se ne desava,imaju preflower a nista.
Razmisljo sam prebacit na 12 12 ali onda cu sjebat ove sto cvijetaju,i yield i rast.
Sta da radim??Kaka je to autosorta,nazvat cu ove iz sweeta i rec im alo likovi ja sam sa biljkama u starosti gdje bi one trebale bit gotove a ni ne cvijetaju?/i to mi je 3 generacija autosa?Kao garantirana kvaliteta i stabilnost.
Sta god da napravim ja nemogu afektirat biljke da ne cvijetaju jer je to ruderalna konoplja i mora procvijetat.
Imali ko kaki savjet il da sve pobacam u 3 pm jer mi se zesce zgadilo sveskupa s tim autosima.
Nije mi prvi put da ih sadim,al puno vise sam normalni biljki sadio,i nikad problema.Pa prije bi zavrsio grow sa obicnim biljkama.
I jos sam gledo malo po stranim forumima,likovi govore da to nije starno uopce i da se to /desava a niko nema konkretan odgovor.Jel imate vi????
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
[QUOTE="
Nije mi prvi put da ih sadim,al puno vise sam normalni biljki sadio,i nikad problema.Pa prije bi zavrsio grow sa obicnim biljkama.
[/QUOTE]
:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen::
prebaci sve ti na 12/12 i krenu sve cvetati... cudno al istinito...
daj neke slike da vidimo to kak izgleda :razvaljen:::razvaljen::
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja rekoh ima to već dosta da po mojem iskustvu Sweet Seeds najgora banka sjemena što se tiče autosa. Vjerovatno nikad više neću od njih naručivat. Znalo mi se desiti da njihovim dark devilom da je procvjetao 11 dan, ono biljčica sa 4 listića i krene u cvatnju, užas. Dok mi je za njihov black cream trebalo preko sto dana i nije nikako mogao napunit vrhove kak treba. Neznam kakve su im fotoperiodne ali njihovi autosi znaju često "štekat". Prebaci na 12/12, sumnjam da bude pomoglo al svakako vrijedi probati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wassabi

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Evo sad cu poslikat al me bed stavit na 12 12 napiso sam gore i zasto,al eto ak je to jedino sto mogu napravi nis drugo nije preostalo.
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Evo slike mal je sjebeana kamera,al vidi se da neke necxvijetaju a neke cvijetaju a neke prepremalo cvijetaju.A u 7 sam tjednu i 3 danu i vec su trebale bit gotovoe po njihovom.











 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Odlucio sam svaki dan skidat po sat vremena pa dok ne dode na 12 12,ukoliko procvijetaju kak treba na 12 12 dal da ih vratim onda na 18 6?Inace nisam neki ljubitelj raidera,ne znam dal cu ih ikad vise kupit radi ovog.
Al eto ako nista mogu postat vamo kako se stanje odvija pa za one kojima se isto desi mozda nesto i izvuko iz ovog jer nema bas tema o autoflowerima koji ne floweraju XD.
Sinoc sam malo razmisljo,i jedina stvar zbog koje se moglo ovo desit je slavol.Jer on sadrzi sljedece- bakterije azotofiksatore i fosfomineralizatore, te auksine.

Djeluje preko lista i zemljišta.

Poboljšava ishranu biljaka dušikom, ishranu fosforom, produkciju biljnih hormona, te dostupnost željeza i drugih mikroelemenata.

Stimulira rast korijena i bocnih korijena..

E to zadnje je kvaka jer sam skuzio da dokle god nesto rootam to bas nece cvijetat.Pa mi nije jasno kako su smiksali taj slavol da biljkama daje bolji cvat a u isto vrijeme ih zakorijenjuje,tu nesto ne valja,ne valja za raidere.
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Samo da spomenem da sam ukino Slavol i spustam svaki dan za sat vremena ciklus dok ne dodem na 12 12 i ajd nekako je krenilo cvjetunjat.Kolega mi je uzo Sweet Cheese auto od sweet seedsa,u 7 je tjednu ko i ja,i ne cvjetaju mu bas XD.Ja sam disso Sweet seets sa brutalnom porukom da prestanu valjat ljude jer to sto oni rade nije u redu.Jedna dobra biljka od njih me je Green posion i ona big devil je dobar,ovako malo jeftiniji autosi za koje oni garantiraju da su 3 generacija mogu me povuc za jaja.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nebudeš niš postigao sa spuštanjem režima svaki dan, stavi to odmah na 12/12 pa da znaš na čemu si. Ljudi koji obično kompliciraju uzgoj na način "dodam ovo za korjen, dodam ono za stabliku, dodam malo proteina, stimuliram ovo, nadrkavam ono pa ispirem s ovim" i na kraju dobiju kitu od labuda.
Zemlja, svijetlo, gnojivo za vegu i gnojivo za cvat i bok bako, zašto komplicirano kad može jednostavno.
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Koliko su ti tacno temperature u boxu? Ja bi prvo u tome trazio uzrok.
 
13.09.2013
13
12
3
Koliko su ti tacno temperature u boxu? Ja bi prvo u tome trazio uzrok.
Ne vjerujem da bi u tome mogao biti problem,jer cisto sumnjam da mu temperature padaju ispod 10 stupnjeva.Po meni ovo je do breedera.Spustit na 12 sati,i ako procvjetaju to je to.Inace bas nisam imao puno iskustva sa njihovim autosima,osim jednom mislim da se Black devil zvala,a i ljudi koji su sadili bas nisu rekli da su uzgojili nesto spektakularno.Inace sta se tice automatica biraj one koji koriste kanadski ruderalis,a ne ovaj nas istocnoeuropski.Recimo sa Dutch Passion automatima neces zazaliti sto si ih sadio.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ja sam nakon mjesec dana vegetcije jedne fotoperiodne (radi nje) prebacio na 12-12 i završio s njom usporedo automatike bez problema ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
No joke pa ak si pravi grower dobro znas o cem pricam i tu nema nikakog kompliciranja.Ako postoje bakterije enzimi,mikorize,seceri melase,nutrijenti i gomile jos stvari koje su napravljene za uzoj zasto ih nebi koristio.Zasto ne bi razvijo korijen prvih par tjedana,veci korijen vise heda.Zasto nebi davo bakterije i melasu da dobijem vise trihoma.Jel to onda po tvom da uzmem crvenu plantelu za cvijet i zelenu za vegu i to je to.Brale ako je to tako ja se micem s ovog foruma jer onda nemam sta tu radit jer je po meni to onda samo zaostajanje.Ako oces napredovat u growu neces valjd 10 godina sadit za 70kuna gnojiva i svima govorit joj ja sadim 10 godina a ne znam ni tocne djelove biljke nabrojat ukoliko ne koristim wiki???
De odi malo na strane forume gdje je legalno i pogledaj sta ljudi rade sa travom,od miliona produkata pa do masivnih defolijacija,i sta to nist nema smisla?to je kompliciranje?
SA likom iz shopa koji prodaje opremu,sam mi tamo govori sta da kupim i sta da radim a nista od tog nije nista jednostavno.Doslovno kupi si ovo za ono,ono za ovo,istresem 10000kuna za opremu pa se zajebavam ak mogu i ucim.Nisam ni ja veslo siso sadim 11 godina vec i proslo mi je pun ***** biljaka kroz ruke,al ovo je prvi put da sam se susreo sa autosortom koja nece ni procvijetat kad je trebalo i sta ja sam kriv?
De ajde idi vidi sta je SLavol i sta on radi,i onda mozda shvatis zasto sam to uopce napiso.
Ne zelim bit ni drzak ni bahat ali ono sta me smatras nekim idiotom kad tako pises?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moon Jar and Gandzo
17.04.2009
140
138
43
sweet seeds najgora banka koju sam ikad probao, 1/10 proklijala i nikad vise ih necu uzet
 
13.09.2013
13
12
3
SA likom iz shopa koji prodaje opremu,sam mi tamo govori sta da kupim i sta da radim a nista od tog nije nista jednostavno.Doslovno kupi si ovo za ono,ono za ovo,istresem 10000kuna za opremu pa se zajebavam ak mogu i ucim
Super,ti volis uciti na svojim greskama i to je ok.Ali savjetovati nekoga tko je nov u ovom hobiu da si uzme hrpu proizvoda a nezna ni osnovu biologije biljke je glupo.Pogotovo jer se ljudi sve vise i vise okrecu kanabisu zbog ljecenja bolesti.I takvim ljudima trebamo svesti ucenje na sto jednostavnije upute.Kamo srece da je postojao ovaj forum kada sam poceo growat(ustedio bi i novaca i zivaca).Puno ljudi i odustane kada mu neki nadobudni pocne nabrajat sta sve "treba"za uzgojiti biljku.Ali tvrdnja da uzgajas 11 godina i da nisi naletio na turu semiautomatica mi je malo smijesna moram priznat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.